Şimdi Ara

TURKSAT LİG TV HD FREKANSI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
6.529
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben türksat üzerinden lig tv hd paketini kabul ettim, daha önceki cihazım zaten hd desteklemediği için cihazı değiştirdiler.Gelip kurulumu yapılmış ben yokken ama lig tv hd kanallar bulunmuyor.Arayıp sorduğumda 87-88. kanallarda lig tv hd bulunması gerektiğini söylediler ama ben olmadığını söylediğimde 3 kez kolay kurulumla turksat üzerinden kanal taraması yaptırdılar.Yine çıkmadığını söyleyince servis yönlendireceklerini söylediler ama 25tl ücret talep ettiler.Ben de kabul etmedim şimdilik çünkü kolay kurulum frekansları arasında lig tv hdnin frekansının bulunmadığını düşünüyorum.Acaba lig tv hdnin türksat üzerindeki frekansı nedir bilen var mı?

• Lig TV'nin Türksat'ta HD yayını yok diye biliyorum.
  • Yeni başladı
  • quote:

Orijinalden alıntı: muhammet2893

Ben türksat üzerinden lig tv hd paketini kabul ettim, daha önceki cihazım zaten hd desteklemediği için cihazı değiştirdiler.Gelip kurulumu yapılmış ben yokken ama lig tv hd kanallar bulunmuyor.Arayıp sorduğumda 87-88. kanallarda lig tv hd bulunması gerektiğini söylediler ama ben olmadığını söylediğimde 3 kez kolay kurulumla turksat üzerinden kanal taraması yaptırdılar.Yine çıkmadığını söyleyince servis yönlendireceklerini söylediler ama 25tl ücret talep ettiler.Ben de kabul etmedim şimdilik çünkü kolay kurulum frekansları arasında lig tv hdnin frekansının bulunmadığını düşünüyorum.Acaba lig tv hdnin türksat üzerindeki frekansı nedir bilen var mı?

arkadaşım sen söyleyince biraz araştırdım ve bu sonuca ulaştım

Uydu Yayın Frekansı :

Turksat 2A LiG TV 1 11729 V 15555 5/6 (SD) IRDETO-CRYPTOWORKS

Turksat 2A LiG TV 2 11729 V 15555 5/6 (SD) IRDETO-CRYPTOWORKS

Turksat 2A LiG TV 3 11729 V 15555 5/6 (SD) IRDETO-CRYPTOWORKS

Turksat 4A LiG TV HD 12198 H 11400 3/4 (HD) IRDETO-CRYPTOWORKS

kaynakhttp://uydufrekanslarim.com/kanal-tanitimlari/425-lig-tv-uydu-frekans-listesi.html

taramayı yapınca sonuç hakkında bilgilendir bizi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 19yusuf05 -- 1 Eylül 2014; 13:13:49 >

• quote:

Orijinalden alıntı: muhammet2893

Ben türksat üzerinden lig tv hd paketini kabul ettim, daha önceki cihazım zaten hd desteklemediği için cihazı değiştirdiler.Gelip kurulumu yapılmış ben yokken ama lig tv hd kanallar bulunmuyor.Arayıp sorduğumda 87-88. kanallarda lig tv hd bulunması gerektiğini söylediler ama ben olmadığını söylediğimde 3 kez kolay kurulumla turksat üzerinden kanal taraması yaptırdılar.Yine çıkmadığını söyleyince servis yönlendireceklerini söylediler ama 25tl ücret talep ettiler.Ben de kabul etmedim şimdilik çünkü kolay kurulum frekansları arasında lig tv hdnin frekansının bulunmadığını düşünüyorum.Acaba lig tv hdnin türksat üzerindeki frekansı nedir bilen var mı?

Selamlar arkadaşım. Bende Türksat üzerinden ligtv kampanyasını alacam muhtemelen. Ama hd yayın ile ilgili suan bildiğim bir kampanyası yok. Siz üye olduğunuz bu kampanyanın içeriği ve ücretini paylaşablirmisiniz.?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Türksat ligtv+aile paketi üyesiyim.
    Ligtv hd izlemek icin cihaz degişimi yaptım.
    Paket ücretleri + 20tl hd yayın ücreti.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Digitürk'ün Türksat yayınında Ligtv HD varmı?

Digitürk bayisi şu an için olmadığını söyledi. Türsat 4A devreye girdiğinde olacağını söyledi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mare_nostrum

Digitürk'ün Türksat yayınında Ligtv HD varmı?

Digitürk bayisi şu an için olmadığını söyledi. Türsat 4A devreye girdiğinde olacağını söyledi.

Evet var, 2 eylülden beri izliyorum.

• Türksat 4anın kime çalıştığı belli oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ferhat121 -- 7 Eylül 2014; 1:53:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mtcakir

quote:

HD farkı için aylık 20tl. mi ödediniz?
    Bana ileride HD farkı için max. 7 TL. alınacağını söylüyor bayii.
    Yani 39.9 lig tv aboneliği,Türksat 4A devreye girdiğinde 7 TL. HD farkı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mare_nostrum -- 7 Eylül 2014; 16:30:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mtcakir

quote:

Arkadaşım nasıl izlediğini bize de söyler misin.bende çıkmıyor...
  • Banada bugun 20 tl fark ile aboneliginiz baslatabilirsiniz dediler.4a yayina girden izleyebiliyormuyuz dedim evet aktif su anda dedilerde.20 tl biraz fazla geldi tek kanal icin diger turksat kanallari hd olsa neysede dt biraz insafsiz:)

• Çatıdaki uydudan işlem oluyormu bizde o sıkıntı var sadece kutu değişimi ile oluyormu hd olayı

• Türksat üzerinden Ligtv hd yayını hangi kanaldan veriliyor. Babama da hd yayını açmışlar. Biz 77.kanaldan baktım hd falan değildi. Başka bir kanaldan mı yayın yapılıyor?
  • ewdal kullanıcısına yanıt
    Türksat Hd yayın 87.Kanaldan veriliyor.*Eğer Kanal listesinde yoksa "Kolay kurulum yapınız ayarlardan BUkadar "

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lene

Türksat Hd yayın 87.Kanaldan veriliyor.*Eğer Kanal listesinde yoksa "Kolay kurulum yapınız ayarlardan BUkadar "

Teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lene

Ligtv 2 ve ligtv 3 un hd yayini varmi peki?

• engin19071907 E kullanıcısına yanıt
    ben yok diye biliyorum Türksat'ta. EUTELSAT'ta olması gerekiyor.
  • engin19071907 E kullanıcısına yanıt
    Hayır yok

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yok maalesef

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.