Şimdi Ara

Battery Doctor ile ilgili düşünceleriniz nelerdir?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
721
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ben şahsen pil ömrüne çok bir katkısı olmadığımı düşündüğüm için silmiştin sadece clean master security kullanıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Saçma sapan bir uygulama o ya. Yani gerçekten saçma öyle böyle değil.

• :) aynen bende öyle düşünüyorum, cm yeterli ama hiç yoktan belleğe yer açıyor 200-300 mb

• quote:

Orijinalden alıntı: Hakanhasan

:) aynen bende öyle düşünüyorum, cm yeterli ama hiç yoktan belleğe yer açıyor 200-300 mb

Ben iOS'ta ram boşaltma olayına pek inanmıyorum. Tüm açık uygulamaları kapatmakla aynı şey gibime geliyor. Zaten hiçbir şey yapmasan bile birkaç dakika sonra ram kullanım göstergesi tekrar artıyor. Mesela Android'de pil tasarrufu için yapılan bu uygulama tam tersine sürekli Ram boşalt doldur yaptığı için fazladan pil yiyor. iOS'ta durum ne bilmiyorum.

• arkadaşın telefonuna indirdik açtığımız gibi kullanılabilir hafıza sıfıra düştü.. geri silince düzeldi.. ben kendi telefonuma hiç yüklemedim gerek de duymuyorum pili düzgün kullanırsan 1,5 yıl sonra da verimini kaybetmiyor işte :)

• Ram boşaltmaya bende pek inanmıyorumda gereksiz dosyaları silip belleği az da olsa arttırdığını söyleyebilirim.

• Battery Doctor'un hızlı şarjdan sonra tam şarj evresini gösterme özelliği güzeldi. Ram boşaltma programı arıyorsanız SYS Activity Manager Plus'u önerebilirim.

https://itunes.apple.com/us/app/sys-activity-manager-plus/id440654325?mt=8
  • Değişik bişey

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hiçbir işe yaramayan gereksiz bir uygulama.
  • XanthiN kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam :)

• Hakanhasan H kullanıcısına yanıt
    rica ederim
  • Clener master cok sacma ya temizliyorum 300 mb siliyor uygulama felan acmadan 1 dk sonra 440 larda siliyor cok asiri sacma

• quote:

Orijinalden alıntı: JackDALTON1907

Clener master cok sacma ya temizliyorum 300 mb siliyor uygulama felan acmadan 1 dk sonra 440 larda siliyor cok asiri sacma

Bende iCleaner Pro var o da aynı şekilde tutarsız sayılar veriyor ben de kullanmayı bıraktım. Sadece tweaklerle beraber yüklenen ama tweaki silerken onunla birlikte silinmeyen bağımlılıkları silmekte kullanıyorum, o konuda iyi iş çıkarıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: XanthiN

Battery Doctor'un hızlı şarjdan sonra tam şarj evresini gösterme özelliği güzeldi. Ram boşaltma programı arıyorsanız SYS Activity Manager Plus'u önerebilirim.

Hocam peki bu junk ve gereksiz dosyaları hakkıyla temizleyen bir program biliyomusunuz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vallahi ben cm'yi uzun zamandır kullanıyorum en sade basit işlevli program diyebilirm çıkardığı gereksiz dosya boyutu da mantıklı, bu arada junk demek gereksiz dosya demek zaten.

• quote:

Orijinalden alıntı: prank31

quote:

Battery Doctor'un hızlı şarjdan sonra tam şarj evresini gösterme özelliği güzeldi. Ram boşaltma programı arıyorsanız SYS Activity Manager Plus'u önerebilirim.

Hocam peki bu junk ve gereksiz dosyaları hakkıyla temizleyen bir program biliyomusunuz

Benim cihazda kurulu 3 tane temp dosya temizleme programı var ama maalesef 3'üde mağazadan kaldırılmış. İsimleri Kruptos, iCleaner ve iDelete idi. Bu programlar apple'nin yazılım sistemine ters ama bir şekilde mağazada kısa süreliğine yer alıp hemen sonra kaldırılıyorlar. 3 ünü de şans eseri yabancı kaynaklı haberlerden bulmuştum. Güncel program gelirse paylaşayım.

• Boş beleş olduğu gibi zararlı

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: prank31

quote:

Benim cihazda kurulu 3 tane temp dosya temizleme programı var ama maalesef 3'üde mağazadan kaldırılmış. İsimleri Kruptos, iCleaner ve iDelete idi. Bu programlar apple'nin yazılım sistemine ters ama bir şekilde mağazada kısa süreliğine yer alıp hemen sonra kaldırılıyorlar. 3 ünü de şans eseri yabancı kaynaklı haberlerden bulmuştum. Güncel program gelirse paylaşayım.

İcleaner bendede vardi ve on numara programdı ama ne yazıkki kaldırılmış

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.