Şimdi Ara

KYK YURT BASVURU SONUÇLARI AÇIKLANMISTIR HAYIRLI OLSUN | 31.08.2014

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
124
Cevap
1
Favori
5.283
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•  KYK YURT BASVURU SONUÇLARI AÇIKLANMISTIR HAYIRLI OLSUN | 31.08.2014

Kazanan arkadaslari tebrik ederim. Sonuçlar açiklanmistir.

https://www.kyk.gov.tr/web/2014_yrTSnc_2014/yurtBasvuruKimlikNoGiris.do#

Edit : An itibariyle siteye yogun giris var ve sunucular kitlendi tahminimce 1 saate normale döner. | 31.08.2014 | 15:15

Edit 2 : KAZANAN ARKADASLARA DUYURU : Pazartesi günü, kaydinizi yaptiracaginiz yurtlar açiklanacaktir. Haberiniz Olsun. | 31.08.2014 | 18:00

Edit 3 : @hmT arkadaşımızın cevabını faydalı buldugum için konuya taşıyorum..

quote:

Orijinalden alinti: @hmT

Arkadaslar çogu arkadas konu hakkinda bilgisiz. ben bildigim kadariyla yardimci olayim. eger büyük sehirlerdeyseniz 150.-200. siralar 10-15 güne falan çikar.1000. sirada olanlarinda 1-1.5 ay en az. küçük sehirlerde olanlarin ki dahada geç çikar ne yazikki. egerki kykda kalmak istiyorsaniz kayitta gittiginiz zaman kyk misafirhaneleriNE kayit olabilirsiniz. (150 tl diye biliyorum aylik. yemek içmek sizden.) asil olana kadar kalirsiniz. sonrada asil oldugunuz zaman kyk geçersiniz. misafirhaneler 6-8 kisilik falan oluyor. dolap biraz sorun. çünkü 6 kisiye 2 tane dolap veriyorlar (bu dediklerim her yurtta olmayabilir tabi) Allah yardimciniz olsun.

AYRICA ÖZEL YURTTA KALAN ARKADAŞLARIMIZ YURT DURUMLARINI YAZIP BİLGİLENDİRİRSE SEVİNİRİM.BİLGİ MESAJINDA ŞEHİR-ODALARIN KAPASİTESİ-FİYAT-MEMNUNİYET ŞEKLİNDE BİLGİ VERİRSENİZ FAYDALI OLUR..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ihtilalVakti -- 31 Ağustos 2014; 20:35:23 >

• Yedek 1400 lerdeyim denizli pamukkale üni eyim hazırlığa gidicektim

devlet devlet değilki 2 milyon suriyeli aldılar hepsi bedava 3 öğün yemek,barınma,sağlık bu 2 milyon suriyeliye hepsi beleş üstüne birde devlet bunlara para veriyor ama biz okumaya gidiyoruz açıkta kalıyoruz şimdi arada bul bir yurt seviniyodum çıkar diye bunu yapanında böyle sistemi koyanında allah belasını versin
  • adamlar da ne sülale varmış yerleştirmeleri son günde anca bitti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • site çökmüş girmiyo

Oha 995. yedeğim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nickim Minaj -- 31 Ağustos 2014; 15:26:35 >
  • BEYLER 1006 KAÇ AYA ÇIKAR
  • açan var mı ya halen giremedim :D
  • giren varmıııııııııııııııııııııııııııı ???
  • Yedek 728

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Forbes -- 31 Ağustos 2014; 15:33:04 >
  • açılmıyor
  • sayfa yüklenmiyo ya
  • Bekleme Yapma Bekleme Yapma. print screen yap çık !!!
  • Siteye girdim şimdide giriş yapmıyor ya
  • Hımmmmm inş girer

• Mahallenin bakkalına bile gösteriyorlar kimse çıkmıyor siteden
  • 25. sıradan yedeğim gelir mi sizce?
  • Yaw gören çıksın siteden hadi..
  • Beyin bedava

• Şu devlete adam gibi birilerini atayın da alt yapıyı düzeltsin bari.

Kendi akrabalarını yerleştirmekten biz perişan olduk!

Siteye girilmiyor!
  • Yedek 1400 lerdeyim denizli pamukkale üni eyim hazırlığa gidicektim

devlet devlet değilki 2 milyon suriyeli aldılar hepsi bedava 3 öğün yemek,barınma,sağlık bu 2 milyon suriyeliye hepsi beleş üstüne birde devlet bunlara para veriyor ama biz okumaya gidiyoruz açıkta kalıyoruz şimdi arada bul bir yurt seviniyodum çıkar diye bunu yapanında böyle sistemi koyanında allah belasını versin
  • girmiyor Kesin çıkmamıştır.
  • 6236. yedek istanbul 4 yıla okul bitince anca gelir heralde
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.