Şimdi Ara

internetin sinyalinin düşüp pingin fırlaması ve internetin gitmesi ??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
510
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2 yıldır super online fiberoptik kullanıyorum ve mutluydum ancak son 4-5 gündür internetimde ani bir sinyal düşüşü ve ping çıkması yaşıyorum,kesinti olduğunda, bilgisayar, ağı 5 çekiyor gösteriyor,bağlantıyı kesince 3 e düşürüyor,tekrar bağlanınca 5 e çıkartıyor ve bu bağlantı kesip tekrar bağlanmanın sonucunda internet bağlantım düzelmiş oluyor,ancak sorun bunun sürekli olması,dakka başı olmuyor ama kalkıpda dota2'de bir maç atamıyorum. Saat 03.00'de de oluyor,15.00de de oluyor. İnternete bakarken adsl statistic yapan arkadaşları gördüm ancak adsl'e bakmama rağmen türünü,markasını bulamadığımdan testi başlatamadım. Şuanda ayın bitmesini ve akk nin geri dolmasını beklemekteyim,birşey olacağından değil ama belki olur diye. Bunun çözümü benim kendim yapabileceğim birşeymidir yoksa superonline'dan birilerimi gelmelidir,çağırmak pek istemiyorum çünkü 2 dk'da bir olmuyor oyunu açıp beklemem falan lazım olucak ama gerekiyorsa elbetki çağıracağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hope355 -- 31 Ağustos 2014; 18:03:36 >

• Bugün bende de 4-5 kez kesildi geri geldi internet, modemin internet ışığı kapanıyor ve geri gelmesi 15sn sürüyor. Ortalama 3-4 saatte bir yaptı bugün. Geçen ay adil kota hesaplama sorunları vardı , umarım bu ay da bu sorunu yaşamayız...
  • bende de kesildi şuanda,geçen bir 13000 lere çıktı,internet sınırlı oldu ama 2 kere falan oldu bu olay... umarım olmaz
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.