Şimdi Ara

lumia 920 cihazıma cyan güncellemesi yükledim kendi kendine şarj yiyor yardım lütfen

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
851
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar lumia 920 telefonum var son güncellemeyi yükledim geçenlerde lumia cyan güncellemesi yani yalnız sorunum var cyan güncellemesini yükledikten sonra telefonum normal kullanmıyorken kendi kendine çok fazla şarj yemeye başladı hepsi güncellenince oldu birde sanki hafif kasma var menülerde falan dolaşırken lütfen yardım edin bu herkezdemi böyle yoksa sadece bendemi eğer böyleyse telefonu bir önceki sürüme veya fabrika ayarlarına geri nasıl dönderrim?

• Wp 8.1 güncellemesi ile birkaç yeni özellik geldi ama yine de performansı arttı diyebilirim. Pil tasarrufuna girerek arka planda çalışmasını istemediÄŸin uygulamalara izin verme. EÄŸer yine ÅŸarj sorunu devam ederse baÅŸka alternatifler aramalısın :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GrandTiger

Wp 8.1 güncellemesi ile birkaç yeni özellik geldi ama yine de performansı arttı diyebilirim. Pil tasarrufuna girerek arka planda çalışmasını istemediğin uygulamalara izin verme. Eğer yine şarj sorunu devam ederse başka alternatifler aramalısın :)

kardeşim yazından anlamadım??
  • K.bakma kardeşim mini sürümün kurbanı olmuşum Hemen çeviriyorum:

Wp 8.1 güncellemesi ile birkaç yeni özellik geldi ama yine de performansı arttı diyebilirim. Pil tasarrufuna girerek arka planda çalışmasını istemediğin uygulamalara izin verme. Eğer yine şarj sorunu devam ederse başka alternatifler aramalısın
  • pil tasarrufundan her zaman tasarruf et seçenğini aktif yaptım şarj sorunu biraz düştü ama eskisi gibi değilki 8.1 kapalıyken bile şarj yiyor ben onu hiç anlamadım
  • Telefonu yedekleyin telefonu sınırlayan muhtemelen işe yarar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gopluumit

Telefonu yedekleyin telefonu sınırlayan muhtemelen işe yarar

telefonu sıfırladım kardeşim en son güncellemeden devam etti herşey silindi yine şarj bitmeye devam ediyor kendiliğinden uygulamalarıda kapattım arka planda çalışan yine devam ediyor valla bir yardım edin ya...
  • ardacelik90 kullanıcısına yanıt
    Bu ne arkadaş ya :/ Cyan'a geçen herkes mi ? sorun yaşar .s
  • napcaz arkadaşlar durduk yerde bitiyor
  • bende 5-6 gün önce 925 aldım. wp 8.0 iken 1 gün 15 saat yazan pil ömrü, 8.1 yükledikten sonra 10 saat gibi seviyelere düştü. arka planda çalışan uygulamaların çoğunu kapattım. ekranın göz atma özelliğini de kapattım. 15 saat sevilerine çıkarttım ama bu bile yetmiyor. çok hızlı düşüyor. Microsoft un kesinlikle en kısa zamanda ek bir güncelleme ile sorunu çözmesi gerekiyor. Yoksa android e pil düşmanı derken kendisi bu batağın içine girecek.
  • http://forum.donanimhaber.com/m_97233547/tm.htm

bıktım bu cihazdan iyicene.bukadar sorun olmazki arkadaş.
  • arkadaşlar birşey keşfettim telefon tam şarjdeyken ve uçak modunda iken şarj hiç gitmiyor telefon uçak modu kapalı iken kendi kendine şarj yiyor...
  • Uyurken %18 sarj bile kurtarmiyor her sey kapaliyken. Sabaha tel kapaniyor. 8 9 saate bitiriyor.

• Telefonumun şarjı bitmesin diye oyun oynarken şarja takıyorum ama gene telefonum şarjı bitiyor ve kapanıyor size de oluyor muuu. Bir deee.....arkadaşlar telefon şarj olurken neden açılıyo kendi kendine yaaahuu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emircanizmir -- 18 Eylül 2014; 8:14:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emircanizmir

Telefonumun şarjı bitmesin diye oyun oynarken şarja takıyorum ama gene telefonum şarjı bitiyor ve kapanıyor size de oluyor muuu. Bir deee.....arkadaşlar telefon şarj olurken neden açılıyo kendi kendine yaaahuu

özellikle yapılmış bu işlev
  • emircanizmir E kullanıcısına yanıt
    Başka bir entrye de yazdım: Ayarlar > Pil Tasarrufu > Kapalı. Deneyin, şaka gibi ama ben faydasını gördüm.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.