Şimdi Ara

böyle bir durumda yol mu mtb mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
342
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • yol alırsam şehirdeki tek yol kullanıcısı olacağım fakat mtb alırsam 30 kişilik mtb grubu beni bekliyor napmalıyım?

• 30 kisilik MTB grubuna girmek istiyorsan mtb alacaksin.
    Sehirde tek basina surmek istiyorsan sehir bisikleti alacaksin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 30 kişilik mtb grubu olan bir şehirde yol bisikleti kullanıcısı da vardır, araştır, ama mtb hoşuna gidiyorsa, yol şartları yol bisikletine uygun değilse, ben senin yerinde olsam mtbyi tercih ederdim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: erygnd

30 kişilik mtb grubu olan bir şehirde yol bisikleti kullanıcısı da vardır, araştır, ama mtb hoşuna gidiyorsa, yol şartları yol bisikletine uygun değilse, ben senin yerinde olsam mtbyi tercih ederdim.

yok işte yok
  • City veya cross olarak tabir edilen bisikletler biraz yol biraz MTB özellikleri taşır. Onlara bir bakın (28")

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Ege -- 27 Ağustos 2014; 0:37:42 >
  • Cyclo-cross
  • dağ bisikletin görselliği bakımından türkiyenin yol şartları bakımından kesinlikle mtb yi severdim.. duanin da ng 650 29 HD kullanıyorum

• Yalnız olmak iyidir gönlünüzde yol bisikleti varsa alın onu kullanın.
  • Tek sürmek zevkli değil ama sen hangisini istiyosan onu al
  • quote:

Orijinalden alıntı: hærun

yol alırsam şehirdeki tek yol kullanıcısı olacağım fakat mtb alırsam 30 kişilik mtb grubu beni bekliyor napmalıyım?

düşün hocam yol alıcaksın TEK BAŞINA SADECE YOLDA SÜREBİLCEKSİN mtb alcaksın 30 KİŞİLİK Bİ GRUPTA YALNIZ KALMAYARAK HEM YOLDA HEM DAĞDA SÜRÜCEKSİN. sence hangisi mantıklı bence mtb iki türlüde mantıklı
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasancanözd

quote:

yol alırsam şehirdeki tek yol kullanıcısı olacağım fakat mtb alırsam 30 kişilik mtb grubu beni bekliyor napmalıyım?

düşün hocam yol alıcaksın TEK BAŞINA SADECE YOLDA SÜREBİLCEKSİN mtb alcaksın 30 KİŞİLİK Bİ GRUPTA YALNIZ KALMAYARAK HEM YOLDA HEM DAĞDA SÜRÜCEKSİN. sence hangisi mantıklı bence mtb iki türlüde mantıklı

yol bisikleti asfaltta çok farklı
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: hasancanözd

quote:

yol bisikleti asfaltta çok farklı

tek başına istediği kadar farklı olsun yol bisikleti bi okadar ormanda da farklı ama yine kendiniz bilirsiniz iyi akşamlar

• hybrid alın işte, adamlar bunun için çıkarmış zaten.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • tam hybridlik durum.maşayı istediğin gibi açıp kaparsın.carraro 224 veya 225 bakabilirsiniz
  • mtb grupla
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.