Şimdi Ara

profilo cm1201dtr yeni kasa?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
367
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaslar. Basliktaki camasir makinasini 1700/6 olarak aliyordum ki bayi ay sonunda yeni kasanin cikacagini 15gun beklememi onunda ayni fiyattan satilacagini soyledi.

Bunun dogrulugu varmidir? Ne yapmami onerirsiniz. Makinayi dort bes gun icinde almam lazimdi surpriz yapmak icin. Beklersem surprizi cope atmak.zorunda kalicam yada daha iyi bir makinaya sahip olucam karar veremedim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: hardcrss

Merhaba arkadaslar. Basliktaki camasir makinasini 1700/6 olarak aliyordum ki bayi ay sonunda yeni kasanin cikacagini 15gun beklememi onunda ayni fiyattan satilacagini soyledi.

Bunun dogrulugu varmidir? Ne yapmami onerirsiniz. Makinayi dort bes gun icinde almam lazimdi surpriz yapmak icin. Beklersem surprizi cope atmak.zorunda kalicam yada daha iyi bir makinaya sahip olucam karar veremedim.

Bence 1700 Tl verdikten sonra bir sürü makina var. Başlıkta ki makina da emin değilim ama sadece 60 derecede on yıkama yapabiliyorsunuz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eternafelicity

quote:

Orijinalden alıntı: hardcrss

Merhaba arkadaslar. Basliktaki camasir makinasini 1700/6 olarak aliyordum ki bayi ay sonunda yeni kasanin cikacagini 15gun beklememi onunda ayni fiyattan satilacagini soyledi.

Bence 1700 Tl verdikten sonra bir sürü makina var. Başlıkta ki makina da emin değilim ama sadece 60 derecede on yıkama yapabiliyorsunuz.

Ilk basta 1000 liraya cm01k01 modelini alacaktim ama sonra silent plus motoru sebebiyle buna kadar geldik. Programlar bana yeter diye dusunuyorum kilogrami ve devride cok onemli dgl. Cm01k01 in silent plus motoru olsaydi onu alacaktim ama cok kararsiz kaldim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu makiana yerine bence Electrolux 1286lew Aeg 75280fl veya LG 14A7fds alınabilir. Bu 3 makinada da buhar özelliği mevcut. Başlıktaki profilo aslında 9 kg yıkamıyor 8 kg makinalarla aynı tambur hacmine sahip. Benim verdiğim makinalar 1.500 tl civarı ve altında alınabiliyor. Ayrıca başlıktaki makina da bağımsız ısı seçimi mevcut değil. Yani atıyorum siz mesela beyazlarınızı 60 derece değil de 70 yıkamak istiyorsunuz ama makina da hangi ısı seçenkleri varsa onda yapmanız gerek veya beyazlarda ön yıkama yapmak istiyorsunuz ama makina buna müsade etmiyor. Sadece renkliler programında ön yıkama yapabiliyorsunuz. 1700 tl'yi zaten gözden çıkardıktan sonra ben olsam bu makinayı almazdım.

En doğru yorumu @candoğan62 yapacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eternafelicity -- 26 Ağustos 2014; 17:27:36 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eternafelicity

Bu makiana yerine bence Electrolux 1286lew Aeg 75280fl veya LG 14A7fds alınabilir. Bu 3 makinada da buhar özelliği mevcut. Başlıktaki profilo aslında 9 kg yıkamıyor 8 kg makinalarla aynı tambur hacmine sahip. Benim verdiğim makinalar 1.500 tl civarı ve altında alınabiliyor. Ayrıca başlıktaki makina da bağımsız ısı seçimi mevcut değil. Yani atıyorum siz mesela beyazlarınızı 60 derece değil de 70 yıkamak istiyorsunuz ama makina da hangi ısı seçenkleri varsa onda yapmanız gerek veya renklilerde ön yıkama yapmak istiyorsunuz ama makina buna müsade etmiyor. Sadece beyazlar programında ön yıkama yapabiliyorsunuz. 1700 tl'yi zaten gözden çıkardıktan sonra ben olsam bu makinayı almazdım.

En doğru yorumu @candoğan62 yapacaktır.

electrolux inceledim biraz. youtube da iki kişinin yüklediği videolar var. ikisi de türkiyede. birisinde makina üstündeki yazılar ingilizce, birisinde türkçe. sanırım seri farkları var.

• hardcrss kullanıcısına yanıt
    Electrolux alacaksanız eğer alırken türkçe olsun derseniz türkçe makina gelir size.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.