Şimdi Ara

Gitar kapoları

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
285
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ben elektro ve klasik gitar çalıyorum ikisinde de kullanabileceğim gitr kaposu var mı soruyorum çünkü az önce dore nin sitesine baktım orada klasik gitar kaposu elektro gitar kaposu diye ayrı şeyler var ondan dolayı kafam karıştı
    Şimdiden teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi soarus -- 25 Ağustos 2014; 21:13:04 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Alice'in kaposu çok iyidir ben hiçbir sıkıntı yaşamadım,fiyatı 15tl.Ayrı olarak ilk kez şimdi duyuyorum bunu her gitara kullanabilirsin,yalnız elektroda kapo hoş gözükmüyor ve çok da alışmamak lazım bare basarak kendin transpoze etmeye çalış.

Gitar kapoları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DerHauptmann -- 26 Ağustos 2014; 21:11:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Waffen - SS

Alice'in kaposu çok iyidir ben hiçbir sıkıntı yaşamadım,fiyatı 15tl.Ayrı olarak ilk kez şimdi duyuyorum bunu her gitara kullanabilirsin,yalnız elektroda kapo hoş gözükmüyor ve çok da alışmamak lazım bare basarak kendin transpoze etmeye çalış.

Gitar kapoları

teşekkürler hocam dün aldım buna benzer bi tane
    öneriniz için de teşekkürler zaten bare basabiliyorum bi şarkının tamamında gerekiyodu ondan dolayı aldım

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.