Şimdi Ara

Galaxy Tab 4 8' vs Note 8 vs LG G Pad v500

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
1
Favori
651
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Başlıktaki cihazlar arasında kaldım. Bütçe ve özellik olarak bu cihazları seçtim. Ancak Samsung note 8 bana şekil itibariyle itici geldi.
    ancak özellik açısından alınacak kadar bir fark olursa onu da seçebilirim.
    beklentilerim şunlar; oyun oynarım( bu konuda üzmemesi lazım, kasma vs.), yüksek çözünürlükte dizi, film izler, video izlerim(Bu bölümde de kasmaması lazım :) )
    ayrıca şarjının da iyi gitmesi lazım. en azından günü çıkarabilsin.
    Yardımlarınızı bekliyorum, şimdiden teşekkürler.

• güncel..
  • Güncel... Destek Lütfen....
  • Youtube daki karşılaştırma ve incelemelere bakarsan kafanda bir iki seyler belirir benim sana önerim lg g pad geçen sene çıkmış tab bu sene yani daha bi yeni kendi görüşüm tab 4 al rahatına bak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tavsiyen için teşekkürler.
  • Aradaki fiyat farkı sorun değilse tabpro al diğer türlü gpad istediğin tüm ihtiyaçları karşılar. Şarj olayı gpad'de ortalama bir değer sunar. Tabpro'daki durumu bilmiyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tesadüf diğer konuda arkadaş benzer soru sormuş ben de 2 cihaz arasında kaldım sanki ya da başka varsa ...buraya da aynı yorumu yazım hem sana da yorum olur:

Arkadaşlar bayağıdır Lg gpad 8.3 aklımdaydı çok şık bir cihaz ..sadece Lg olması bile estetik (lg çok şık cihazlar yapıyor)

..ama gelgelelim batarya meselesi beni tereddüte düşürüyor 4600 mah batarya üstelikte 2592x1944 çözünürlük te oyun oynasan Tab4 8 e göre az olabilir süre..

Tab 4 8 inç hem 6800 mah batarya hem de 1280x800 ekran daha az pil yer , yani uzun gider..

Lg hem ekran hem işlemci olarak daha kuvvetli fakat ...

kağıt üzerindeki bu batarya farkı reelde bu kadar fark edermi acaba ...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.