Şimdi Ara

Bayan kullanımına uygun bisiklet tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
409
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Eşim için şehir içi kullanımına uygun, önü amortisörlü bir bisiklet almak istiyorum ancak çıkamadım işin içinden.

Aradığım özellikler:

+Orta kısım (ismi tam olarak nedir bilmiyorum ) binmeyi kolaylaştırmak için eğimli olsun.

+Çamurluk, arka oturma yeri. önü sepetli de olabilir. Farlı olursa tadından yenmez. (bisikletlere sonradan takabiliyor muyuz acaba dinamo sistemi? )

+jant ölçüsü, vitesi konusunda çok seçici değilim, eşimin boyu 1.60 civarı

+pembe beyaz tercih sebebidir.

+verebileceğim maksimum fiyat mümkünse 500 TL ve altı, değilse zorlayarak 600

NOT: Büyük ihtimalle net üzerinden sipariş vermem gerekecek. Önereceğiniz marka ve modelleri bulabileceğim internet sitesi de belirtirseniz sevinirim.

Şu an için aklımda olan model;

Sedona 300-c

Bayan kullanımına uygun bisiklet tavsiyesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gsemre -- 24 Ağustos 2014; 15:24:59 >

• Bayanlar için en güzel model bence
  • Hocam dinamo takılabilir mi demissiniz ama dinamo eskide kaldı artık.Batarya ile ışıklandırma vs. gibi seyleri halledebilirsiniz.Bisiklet seçimine gelince birçok modelin Lady adı altında bayanlara uygun olanı var,mesela Kron xc150 lady.Kadrodaki gidon sele arasındaki kısım hepsinde egimli olur lady modellerinde.Linkini verdiginiz bisiklet iyi bir seçim olabilir ama şuan sezon sonu yaklastigindan cevrenizdeki bisikletcilere gidip daha indirimli sekilde bulabilirsiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Salcano bodrum Lady benim eşim bu bisikleti kullaniyor gayet iyi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.