Şimdi Ara

Bisiklet boyama sorularım ve öneriler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
402
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 1.)Bisikletimi kendim boyayabilirmiyim?
    2.)Bisikletçiler bisiklet boyarlarmı ve ne kadara boyarlar?
    Evet arkadaşlar cevaplarsanız sevinirim..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Boyama işi epey zahmetlidir. Öncelikle kadro hariç tüm parçaları sökmen gerekli. Ardından bir güzel zımparalayıp eski boyayı çıkartmalısın. Sonra Sprey boya kullanarak boyamalı üzerine de vernik atılmalıdır ama en iyisi sen Karbon görünümlü folyolar var onlarla kapla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TrickStar

Boyama işi epey zahmetlidir. Öncelikle kadro hariç tüm parçaları sökmen gerekli. Ardından bir güzel zımparalayıp eski boyayı çıkartmalısın. Sonra Sprey boya kullanarak boyamalı üzerine de vernik atılmalıdır ama en iyisi sen Karbon görünümlü folyolar var onlarla kapla.

Karbon görünümlü folyo nerden bulurum

• quote:

Orijinalden alıntı: ömer_trap

quote:

Orijinalden alıntı: TrickStar

Boyama işi epey zahmetlidir. Öncelikle kadro hariç tüm parçaları sökmen gerekli. Ardından bir güzel zımparalayıp eski boyayı çıkartmalısın. Sonra Sprey boya kullanarak boyamalı üzerine de vernik atılmalıdır ama en iyisi sen Karbon görünümlü folyolar var onlarla kapla.

Karbon görünümlü folyo nerden bulurum

<!--ok--> Biraz internet araştır karbon görünüm baya bi zordur tek başına daha zordur
  • oto sanayicilerde bulabilirsin. hepsiburada da vardı. burdan karbon folyo
  • Hocam Ben boyadim ama cok amatorce hicbiyeri sokmedim gazeteyle kapladim zimparaya falan hic ugrasmadim direk spreyle girdim akinti falan oldu o kadar ugrastim el becerim vardir biraz ordan kurtardim ama cok kotu oldu calinti gibi duruyor dediler hic aklimdaki gibi Kara simsek modeli olmadi. Bence isciligine guveniyosan malzemeleri al Adam gibi boya yoksa ugrasma sanayiyeye ver paraya kiy dogru duzgun boyat. Ve sadece siyah olacaksa mat tavsiyemdir

• Bisikletin parçalarını güzelce sök, oto sanayideki bir boyacıya götür, istediğin renge boyattır.

El becerin (mesleki olarak) yoksa folyo işine hiç girme boşa para harcamış olursun.

Diğer alternatif de alıp sprey boyayla boyayabilirsin.
  • Kendim boyayacaktım vazgeçtim en iyisi sanayiye vermem galiba yorumlarınız için teşekkürler

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.