Şimdi Ara

DH | DIGITURK | Genel Konu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.235
Cevap
1
Favori
90.037
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Digiturk kullananlar, sorunlarını, kolaylıklarını, ve daha fazla bilgiyi burada paylaşalım, ee ne demişler el elden üstündür.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Hadi ilk soruyu ben sorayım...

Bende önceden diginin zap paketinin VESTEL RECIVER I VARDI. o reviver da kırmızı tuşa basınca kanal listesi (channel list) geliyordu. Ama bu orijinal digi kumanda da ve philips reciver da hangi tuş aceba? ben bulamadım
  • yok mu ya hiç digisi olan_? Neyse o zaman ben de tek başıma grup olurum hüleynnn.
  • Bulamamanız gayet normal.
    Philips digikutuda öyle bir özellik bildiğim kadarıyla yok.
    Kanal listesini görmek için ve kanallara atlamak için tek aklıma gelen tuş EPG tuşu.
    Ne kadar kullanışlıdır orası tartışılır.
  • Yaw vestel philips ten daha kullanılıydı...
  • Artık philips dağıtmıyrlar. Vestel kutu dağıtıyorlar dolayısı ile daha kullanışlı olması normal bence.
    Vestel için kumanda tv kodları olan varsa bana toshiba kodlarını verebilirmi?
  • quote:

Orjinalden alıntı: 19can84

Artık philips dağıtmıyrlar. Vestel kutu dağıtıyorlar dolayısı ile daha kullanışlı olması normal bence.

Hayır, digiturk üyelerine yine philips dağıtıyorlar, benim reciver'ım gecen yıl "Vestel" idi, ancak bu yıl Zap'tan digi ye gectiğim için Philips oldu. Gıcık oldum şe philipse, eski reciver duruyor, sanırım onu tekrar takmam gerekecek...
  • merhaba
    lig tv paketi üyesiydim. bu sene kampanya varmış. 43.9 ytl ye eko spor paketine geçiş yaptım.
    bu pakette izeleyebileceğim kanallar arasında eurosport da var ancak bu kanalı açınca şifreli kanal uyarısı çıkıyor. oysa bu kanalı izlemem gerek, çünkü pakette var.
    ne yapmam gerekli? dh de ki güncel frekans numaralarını alıyorum. mesela türksat da kanal isimleri ve karşısında frekans ayarları var ama eutelsat ta kanal 1 kanal 2 diye isimlendirmişler. yani kanal ismi yok, bu konuda da yardımcı olursanız çok sevinirim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: donvitocarleone

quote:

Orjinalden alıntı: 19can84

Artık philips dağıtmıyrlar. Vestel kutu dağıtıyorlar dolayısı ile daha kullanışlı olması normal bence.

Hayır, digiturk üyelerine yine philips dağıtıyorlar, benim reciver'ım gecen yıl "Vestel" idi, ancak bu yıl Zap'tan digi ye gectiğim için Philips oldu. Gıcık oldum şe philipse, eski reciver duruyor, sanırım onu tekrar takmam gerekecek...

Ben geçen hafta üye oldum çift cart girişli vestel optv 3900 verdiler.

• quote:

Orjinalden alıntı: donvitocarleone

Hadi ilk soruyu ben sorayım...

Bende önceden diginin zap paketinin VESTEL RECIVER I VARDI. o reviver da kırmızı tuşa basınca kanal listesi (channel list) geliyordu. Ama bu orijinal digi kumanda da ve philips reciver da hangi tuş aceba? ben bulamadım

öyle bir tuş yok arkadaşım. o zap receiverından bende de vardı.saçma bir aletdi o.zapdan çıktıktan sonra philips verdiler(klasik siyah).o da iyi değil ama ne yapalım.zap receiver ını gittigidiyor da karambole 75 milyona sattım.nasıl sattım bende anlamadım ama sattım.şimdilerde 20-25 milyona zor alıyorlar.

bu arada sakın taahütlü üyeliğe girmeyin spor paketinde.yazın ligtv seyretmek gibi bir alışkanlığınız yoksa taahüt falan yapmayın.ayda 4 milyon kazancınız var.yazın lig tv yi kapatıp sinema paketine geçseniz bile karşılayabilirsiniz o parayı...

• yenilerde bunlardan yok. 390 mı ne var. akşam eve gidince bakarım.
  • evet philips veriyorlar diye biliyorum..
  • ben philips aldım ağustos ayında..
  • Gerçi, belki bölgelere göre reciver dağıtımı değişmektedir... Bazı yerlere Philips, bazı yerlere Vestel veriyor olabilirler. Ya da paketlere göre de değişiyor olabilir. Ben Philipsten memnunum ancak, ah bir de kanal göstergesi olsaydı, çok iyi olurdu.
  • quote:

Orjinalden alıntı: addrian
    Ben Philipsten memnunum ancak, ah bir de kanal göstergesi olsaydı, çok iyi olurdu.

+ 1905
  • ama o cihazda çok sapıtıyor
  • Daha önce bendede vardı azaman sanırım sadece philips vardı galiba gayet de güzeldi sonradan değiştirdiler herhalde
  • Ben 25 eylülde üye oldum vestel, dcr optv-3900 taktılar. Teknik servisin yanında philips kutu da vardı. Niye philips takmıyorsunuz dediğimde; vestelin daha çok özelliği olduğunu, fakat philipsin daha zayıf sinyalle iyi görüntü verebildiğini söylemişti. Sanırım onunla ilgli.
  • digitürk e 2 yıl boyunca her ay 9 ytl ücret ödeyerek .
    humax receivera sahip olabiliyosunuz.
    bildigim son kampanya bu.
  • neden dt'ye bagli kaliyorsunuz? gidin en iyi receiveri (kafanıza uygun olanı) alin. sonrada digiturk modul alin takın izleyin.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.