Şimdi Ara

LİG TV SINIRLI SAYIDA 549 TL 1 YILLIK (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
225
Cevap
5
Favori
9.573
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçen yıldan şampiyonlar paketi olan arkadaşlar önce üyeliğinizi iptal faksı çekip yeni şifrenizin kaydı için sıfırdan tekrar kurulum gerekiyormuş..birkaç gündür en sonunda olayı çözdük..Yarın eve gelecekler kurulum için..

• arkadaşlar yok mu bu paketten ulan tam ligtv alırız diye kombine almadım şmdi de paket bulunmuyo
  • Daha gelir ürün, sınırlı sayıda olacağını pek zannetmiyorum.
  • şampiyonlar paketi 466 lira digitürk satıyor hemde.. yalniz hd değil galiba

http://www.digiturk.com.tr/digiturk-kampanyalari/kredi-karti-kampanyasi
  • Sonunda kurulum yapildi ama kurulumdan sonra nufus cuzdanimin fotokopisini aldilar.Killanmadim degil. Vermemek icin direndim ama sart oldugunu solediler. kurulumda nufus cuzdani fotokopisi sart mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gewdir -- 29 Ağustos 2014; 20:09:02 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: player2974

şampiyonlar paketi 466 lira digitürk satıyor hemde.. yalniz hd değil galiba

http://www.digiturk.com.tr/digiturk-kampanyalari/kredi-karti-kampanyasi

Hd degil o kampanya

• mediamarktlarda ligtv siz olan paket var mı ? 199tl olan
  • quote:

Orijinalden alıntı: e_capkan

mediamarktlarda ligtv siz olan paket var mı ? 199tl olan

Evet var media markt in sitesinden arat digiturk diye cikiyor. 199 tl.

Yalniz sadece giris paketi mi yoksa keyif paketleri dahil mi bilmiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: bugurlu

quote:

Orijinalden alıntı: e_capkan

mediamarktlarda ligtv siz olan paket var mı ? 199tl olan

Evet var media markt in sitesinden arat digiturk diye cikiyor. 199 tl.

Yalniz sadece giris paketi mi yoksa keyif paketleri dahil mi bilmiyorum.

forumda turan bey yada nedim bey satıyordu geçen sene 2 keyif paketide vardı içinde.hatta 149tl di bi ara
    mediamarktın sitesindekinin açıklamalarında sadece giriş paketi yazıyor.

mağazalarda gören eden var mı ?
  • Gaziemir optimumdan geçen hafta cumartesi paketi satın aldım. Paketlerin sipariş sayısına göre geleceğini söylediler tamam dedik. Paketler ayın 28inde akşam üzeri geldi. Hemen digitürkü arayarak paketin içeriğindeki şifreyi verdim ve kayıt oluşturdum. Yarın kurulum için aranacağım bilgisi verdi telefondaki arkadaş. Ertesi gün yani ayın 29'unda arandım. Digitürkteki vatandaş kampanya katılımının 28i son olduğunu şu an paketimi aktif edemeyeceklerini söyledi. Kodu zaten dün verdiğimi kaydı dün açıtırdığımı söylesemde yapacak birşey yok mediamarketle görüşün diye cevap aldım. Durumu mediamarkete bildirdim arkadaşlar istanbulla görüştüklerini bildirdiler. İzmirden alıpta bu sorunu yaşayan başka arkadaş varmı aramızda?
  • quote:

Orijinalden alıntı: exelanss1905

Gaziemir optimumdan geçen hafta cumartesi paketi satın aldım. Paketlerin sipariş sayısına göre geleceğini söylediler tamam dedik. Paketler ayın 28inde akşam üzeri geldi. Hemen digitürkü arayarak paketin içeriğindeki şifreyi verdim ve kayıt oluşturdum. Yarın kurulum için aranacağım bilgisi verdi telefondaki arkadaş. Ertesi gün yani ayın 29'unda arandım. Digitürkteki vatandaş kampanya katılımının 28i son olduğunu şu an paketimi aktif edemeyeceklerini söyledi. Kodu zaten dün verdiğimi kaydı dün açıtırdığımı söylesemde yapacak birşey yok mediamarketle görüşün diye cevap aldım. Durumu mediamarkete bildirdim arkadaşlar istanbulla görüştüklerini bildirdiler. İzmirden alıpta bu sorunu yaşayan başka arkadaş varmı aramızda?

Aynı yerden satın alıp, aynı işlemleri yaptık. Dün gelip kurulumu yaptılar. Müşteri hizmetlerini arayıp servisle yaşadığınız durumu konuştunuzmu?

• BlackEagle kullanıcısına yanıt
    Zaten digitürk ile yaptığım tüm konuşmalar müşteri hizmetleri ile. Daha şifre ile üyeliğimi başlatmadıkları için servisle muhatap olmadım. Hocam sizde perşembe akşamüstü digitürke şifre bildirdiğinizde size bir daha dönüş oldumu digitürk müşteri hizmetlerinden üyelik başlangıcı ile ilgili? Yoksa doğrudan servis iletişime geçip kurulum için randevuda mı bulundu?
  • quote:

Zaten digitürk ile yaptığım tüm konuşmalar müşteri hizmetleri ile. Daha şifre ile üyeliğimi başlatmadıkları için servisle muhatap olmadım. Hocam sizde perşembe akşamüstü digitürke şifre bildirdiğinizde size bir daha dönüş oldumu digitürk müşteri hizmetlerinden üyelik başlangıcı ile ilgili? Yoksa doğrudan servis iletişime geçip kurulum için randevuda mı bulundu?

Biz Perşembe günü müşteri hizmetlerini arayıp ürünün seri numarasıyla ön kayıt oluşturduk. Yaklaşık 2 saat sonra da adresimize bağlı yetkili servis tarafından arandık. Yarın şu saatler arasında geleceğiz dediler, o kadar. Yani bize geri dönüş yapan kişi, müşteri hizmetlerinin değil, yetkili servisin elemanıydı. İkinci bir defa müşteri hizmetleriyle muhatap dahi olmadık.

• BlackEagle kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam perşembe akşamı digitürk müşteri hizmetlerinde tam 7 kişi ile görüştüm herkes başkasına aktardı en sonunda birisi kodu istedi kayıt oluşturdu oda yanlış oluşturmuş belliki. Sakıncası yoksa pm ile üye numaranı paylaşabilirmisin? Tarafıma yanlış işlem yapıldığını sizin sorun yaşamadığınızı örnekli olarak onlara gösterebilmem için.
  • quote:

Anladım hocam perşembe akşamı digitürk müşteri hizmetlerinde tam 7 kişi ile görüştüm herkes başkasına aktardı en sonunda birisi kodu istedi kayıt oluşturdu oda yanlış oluşturmuş belliki. Sakıncası yoksa pm ile üye numaranı paylaşabilirmisin? Tarafıma yanlış işlem yapıldığını sizin sorun yaşamadığınızı örnekli olarak onlara gösterebilmem için.

Şuan evde değilim. Eve geçince işinizi görecekse elbette paylaşırım. 28i sondu söylemi doğruysa o gün ürünün seri nosu sisteme kaydedilmediği için bu sorun oluşmuş olabilir. Bu durumda sizin olayınızı çözüme kavuşturması gereken kişi Mediamarkt'taki Digitürk yetkilisidr. Bence siz direkt onun aracılığıyla işi çözüme kavuşturmaya bakın. Böyle bir sorun varsa siz değil o görüşsün müşteri hizmetleriyle. Çünkü ürünleri teslim alırken hiçbir şekilde bugün son, bugün aramazsanız paketleriniz işe yaramaz gibi bir uyarı yapılmadı. Zaten akşamüstü bir saatte teslim aldık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackEagle -- 30 Ağustos 2014; 12:08:30 >

• quote:

Gaziemir optimumdan geçen hafta cumartesi paketi satın aldım. Paketlerin sipariş sayısına göre geleceğini söylediler tamam dedik. Paketler ayın 28inde akşam üzeri geldi. Hemen digitürkü arayarak paketin içeriğindeki şifreyi verdim ve kayıt oluşturdum. Yarın kurulum için aranacağım bilgisi verdi telefondaki arkadaş. Ertesi gün yani ayın 29'unda arandım. Digitürkteki vatandaş kampanya katılımının 28i son olduğunu şu an paketimi aktif edemeyeceklerini söyledi. Kodu zaten dün verdiğimi kaydı dün açıtırdığımı söylesemde yapacak birşey yok mediamarketle görüşün diye cevap aldım. Durumu mediamarkete bildirdim arkadaşlar istanbulla görüştüklerini bildirdiler. İzmirden alıpta bu sorunu yaşayan başka arkadaş varmı aramızda?

arkadaşım bugün başıma aynı seninki gibi bi olay geldi. ayın 22sinden beri görüşmelerimin sonunda nihayet ayın 27sinde yeni bir üyelik için kayıt oluşturuldu ve şifreyi vererek üyelik sürecini başlattım. ardından servisten aranarak bugün için kurulum randevusu aldım. lakin servis yogunluktan dolayı gelmedi. bende bayiye giderek oradan işlemlerimi yapmaya çalıştım. rica minnet zorla ve ısrarcı davranarak cihazı teslim etmelerine ikna ettim. sonra süreç başladı. Normalde digitürkün kendi bayileri üyelik kaydı açıp cihazınızı kullanılabilir hale getiriyorlar. ancak ne salak bir hizmetse (ki teknik servisteki kadın da bunu belirtiyor) digitürk media markt kampanyasının üyelik açımını merkezden yapıyor. yani mevcut teknik servis merkezi arıyor ki yanımda aradı servisteki kadın çalışan. telefonuda hoparlöre aldı birlikte bekledik yarım saat aynı bizim mh. lerine bağlanmaya çalıştığımız gibi. ardından önce potansiyel numarası dedikleri bize tahsis edilen potansiyel numarası verirdi merkeze sırayla kontrat tipi ( media markt için SFF bu ), kişisel bilgiler, kart ve cihaz numaraları, paket seçimleri derken sıra kampanya şifresine geldi. kadın söledi merkeze. merkezde bizimle konuşan dingil demez mi bu kampanya 28inde bitti diye. ( içimden aha dedim korktuğum başıma geldi gitti 550 tl ). kadın sordu peki potansiyel ne zaman açıldı. cevap : 27 agustos. ölese bunda nasıl bir sorun var sonuçta abone açtırmış potansiyeli dedi. merkezdeki adam ise " sizi bekletiyorum bir süre bunu sormam lazım" dedi. bir 15 dk daha meşhur digi muziğini dinledik. ardından adam geri geldi. şifreyi tekrar istedi. kadın bana el işaretleri ile bu iş tmm oldu gibisinden beklediğim haberi verdi. ben bi rahatladım anlayacağın.

ama hoşuma gitmeyen bişi var. yeni bi cihaz olan DT5103-HD verdiler. bende projeksiyon var. tek hdmi girişli. pcden ve digi kutudan gelen hdmi ları hdmi seçici bi cihazla kullanıyordum. hdmi kabloyu tak çıkar yapmadan tek tuşla seçiyordum görüntüyü. önceki cihazım DCR HM-9504HD. bu yeni, cihaz da görüntü aktarımı olmuyo arada seçici cihaz olunca. başıma bela olacak bu anlaşılan.

eğerki son 28 e kadar potansiyel açılmış ise bu iş olur. sadece teknik servise bu konuda bastırın. kolay gelsin.

• tan90 kullanıcısına yanıt
    Üstadım ilgin alakan için çok teşekkür ederim. Yazdıklarını okuduktan sonra müşteri hizmetlerini tekrar aradım durumu anlattım şifreyi ayın 28inde verdiğimi o tarihte potansiyel açılmış olması gerektiğini buna istinaden kontrol etmelerini istedim. Bir kaç dakika telefonda bekledikten sonra telefondaki arkadaş evet potansiyeliniz 28inde oluşturulmuş bir sıkıntı yok kampanyamızdan faydalanacaksınız hatta üzerinizde teknik birim tarafından atama görüyorum sizinle iletişime geçtiler mi diye sordu. Kurulum için aranmadığımı söyledim kısa bir süre sonra mutlaka kurulum için aranacağımı iletti. Sanıyorum mediamarketteki arkadaş halletmiş durumu bugün kendisiyle görüştüğümde sıkıntı olmadığını merkeze durumumu bildirdiğini söylemişti. Umarım kurulum kısa bir zaman sonra gerçekleşir şu an beklemekten başka yapacak bir şey yok gibi :)
  • Benim evime 29 unda geldiler süre bitmiş dün dediler.adama 5 gün önceden kayıtı bıraktım dedim..adam şifreyi aldı gitti hallederiz dedi ve halletti.hemde kendi ismimle açtı kayıtı.geçen yıldan kalan kayıtım ayın 3 ünde iptal edileceği söylendi.yanlız 5103 decoder verdiler.bir önceki 9504 idi görüntüsü sd ve hd yayında kesinlikle daha güzeldi.nasıl değiştirebilirim onu düşünüyorum şimdi..

• Evinize kuruluma gelen olursa 5103 dekoder almayın.çamur gibi görüntüsü var.hd yayınlarda mozaiklenme yapıyor...9504 de ısrar edin...

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.