Şimdi Ara

LİG TV SINIRLI SAYIDA 549 TL 1 YILLIK (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
225
Cevap
5
Favori
9.574
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tan90

turan bey digitürk kalkıp 5. aramamdan sonra şifre yanlış dedi bana şimdi. bu yüzden media markt a gidin diyo. ben ne yapayım? kafayı yicem yahu.

dostum banada aynısını söyledi zarfın dışında 821 ile başlayan seri no sunu söyle hallediyorlar
  • no_Antijen kullanıcısına yanıt
    dostum 40 dk.lık görüşmenin sonunda önce mevcut üyeliğinize ekleyelim dediler. sonra ekleme olmaz yeniden üyelik açalım size dediler. sonrasında şifreye yanlış dediler. sonra şifreye tmm ama size yeni üyelik olmuyor dediler. en son bu şifreyle yeni bir kişi üzerinden yeni üyelik açabilirsin dediler. en başta söyleyeceği şeyi en son söleyince bayağı bi küfür yediler içimden. annemin üzerine alıcam. inşallah 28 olmadan biter şu iş. lanet olsun bu nedir ya.
  • quote:

dostum 40 dk.lık görüşmenin sonunda önce mevcut üyeliğinize ekleyelim dediler. sonra ekleme olmaz yeniden üyelik açalım size dediler. sonrasında şifreye yanlış dediler. sonra şifreye tmm ama size yeni üyelik olmuyor dediler. en son bu şifreyle yeni bir kişi üzerinden yeni üyelik açabilirsin dediler. en başta söyleyeceği şeyi en son söleyince bayağı bi küfür yediler içimden. annemin üzerine alıcam. inşallah 28 olmadan biter şu iş. lanet olsun bu nedir ya.

28 diye bir tarih olmadığını söyledi az önce MH
  • quote:

Orijinalden alıntı: no_Antijen

quote:

turan bey 28 dedi ama ben ondan panik yapıyorum biraz :)

• quote:

quote:

quote:

oncelikle gecmis olsun kardesim. benim islerimi basta seyda hanim halletti musteri hizmetlerinden. belki onu soylerseniz yonlendirebilirler. bir ikincisi gercekten cok bilgisiz adamlar calisiyor musteri hizmetlerinde. iptal ettirmeden halledilebiliyor. sirf 30 lira bayiye kazandirmak icin ugrastiriyorlar. ben uyeligimi iptal ettirmeden hallettim 30 lira aktivasyonda yok. valla ama cok ugrastim. en guzeli kapatip actirmak.. yoksa boyle olmayacak. hatta bu paketi satin almadan iptal talebi acmak gerekli. valla super bir teklif sundular bir onceki mesajimda belirttim. bunlar tecrube oldu. umarim baska sorunlar cikmaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: buyukaptan

quote:

quote:

quote:

oncelikle gecmis olsun kardesim. benim islerimi basta seyda hanim halletti musteri hizmetlerinden. belki onu soylerseniz yonlendirebilirler. bir ikincisi gercekten cok bilgisiz adamlar calisiyor musteri hizmetlerinde. iptal ettirmeden halledilebiliyor. sirf 30 lira bayiye kazandirmak icin ugrastiriyorlar. ben uyeligimi iptal ettirmeden hallettim 30 lira aktivasyonda yok. valla ama cok ugrastim. en guzeli kapatip actirmak.. yoksa boyle olmayacak. hatta bu paketi satin almadan iptal talebi acmak gerekli. valla super bir teklif sundular bir onceki mesajimda belirttim. bunlar tecrube oldu. umarim baska sorunlar cikmaz

Ben en basta iptal edip yeniden acacaktim zaten. Ama kalkip iptale gerek yok uzatalim deyince tmm dedim bilsem bole olacak hic bulasmazdim. Bugun arasinlar artik.

• Evet merkez bana ulasip ayni daire icine ikinci uyeligi acamiyoruz cevabini verdi.

• quote:

Orijinalden alıntı: drkalix

Turan bey defalarca aradım biz size döneriz deniyor ne arayan var ne soran.. 28 sine kadar defalarca kez aramama ragmen şifreyi aktif ettiremez isem hak kaybu yaşarmıyım..

Müşteri hizmetlerinin asla dönmesini beklemeyin birdaha arayın kampanya kodu sff desinizmi müşteri hşzmetlerindeki arkadaşa hala çözemediyseniz biz kurulum yazdıralım beklemeyin bu arada not paket elşmde kalmadı arkadaşlar

• quote:

Orijinalden alıntı: drkalix

Satılan paketlerin problemiyle ilgilenecek dt ile iletişim kurabilen bir mm yetkilisi yokmu..

Bana ulaşın müşteri hizmetleriyle sorun yaşayan herkez bana ulaşsın acil arkadaşlar acele edin telefonum var formda

• quote:

Müşteri hizmetleriyle sorun yaşayanlar bana ulaşsın acil ben ilgileneceğim

• quote:

Orijinalden alıntı: bugurlu

Mh. Yetkililerinin cogu bilgisiz bisey diyosunuz baska bisey anliyorlar. Gelde sövme.

Değerli kardeşim müşteri hizmetleriyle çözemediyseniz bana ulaşın lütfen ben ilgileneceğim

• bende mediamarkt'tan aldım. pazar günü kurulum için kayıt bıraktım. mediamarkta 48 saatte kurulum olacak dendi ancak bugün çarşamba 3. kez kayıt bıraktım hala ne arayan ne soran. ve aldıgım kutuda son kullanım tarihi şubat 2014 yazıyor. umarım sıkıntı çıkmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: harhar

bende mediamarkt'tan aldım. pazar günü kurulum için kayıt bıraktım. mediamarkta 48 saatte kurulum olacak dendi ancak bugün çarşamba 3. kez kayıt bıraktım hala ne arayan ne soran. ve aldıgım kutuda son kullanım tarihi şubat 2014 yazıyor. umarım sıkıntı çıkmaz

şubat 2015 diyecektin sanırım
  • bende aldım dün. benimkinde de gecerlilik tarihi 28 subat 2014 yazıyor, inşallah bir sıkıntı cıkmaz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gewdir -- 27 Ağustos 2014; 13:30:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gewdir

bende aldım dün. benimkinde de gecerlilik tarihi 28 subat 2014 yazıyor, inşallah bir sıkıntı cıkmaz...

Eski paketleri satiyorlar demek ki hocam bu bunu gosterir. Sikinti cikmaz umarim. Eliniz de faturaniz var mi ?

• var. dün aldım media markttan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: turancevik1

quote:

Mh. Yetkililerinin cogu bilgisiz bisey diyosunuz baska bisey anliyorlar. Gelde sövme.

Değerli kardeşim müşteri hizmetleriyle çözemediyseniz bana ulaşın lütfen ben ilgileneceğim

Paket ne zaman gelir tekrardan

• quote:

quote:

turan bey digitürk kalkıp 5. aramamdan sonra şifre yanlış dedi bana şimdi. bu yüzden media markt a gidin diyo. ben ne yapayım? kafayı yicem yahu.

dostum banada aynısını söyledi zarfın dışında 821 ile başlayan seri no sunu söyle hallediyorlar

arkadaşlar lig paketi şu an elime 20 tane ulaştı fiyat 549 hala yarın akşam 10 a kadar gelen arkadaşlar temin edebilecek bilgi için turan çevik 545 527 60 43
  • Cumartesi gununden bu gune digiturk mh nin sacmasapan islemlerinden dolayi hala kurulum veya uyelik uzatimina istinaden hicbir gelisme yasanmadi. Su sifreyi iade sansim olsa hic dusunmem ederim. Soguttular beni bu isten resmen.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: gewdir

bende aldım dün. benimkinde de gecerlilik tarihi 28 subat 2014 yazıyor, inşallah bir sıkıntı cıkmaz...

Eski paketleri satiyorlar demek ki hocam bu bunu gosterir. Sikinti cikmaz umarim. Eliniz de faturaniz var mi ?

hiç bir sıkıntı cıkmaz bizzat ben takip ediyorum bu arada lig paketi 20 adet elimde var yarın saat 10 a akadar gelmek şartı ile tedarik edebilirsiniz fiyat 549 tl turan çevik 0545 527 60 43
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.