Şimdi Ara

Adana Bisiklet Turu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
271
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Adana bisiklet sürcek arkadaşlar arıyoruz şu anda 4 kişiyiz yaş ortalamamız 16-20 bisikletlerimiz profesyonel değildir ortalama 15-20 km yapıyoruz

• Bulundugun yerin illa ki bir klubu vardir ben burada pek adanalı görmedim.Facebooktan araştır ama onlar turlara ekipmansız kabul etmiyor olabilirler(Kask,tamir seti vs).

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: #ŞARBAY#

Bulundugun yerin illa ki bir klubu vardir ben burada pek adanalı görmedim.Facebooktan araştır ama onlar turlara ekipmansız kabul etmiyor olabilirler(Kask,tamir seti vs).

Kask falan alırız o konuda sıkıntı yok önerebileceğin bir kask var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: HodorunEmmisinOğlu

quote:

Bulundugun yerin illa ki bir klubu vardir ben burada pek adanalı görmedim.Facebooktan araştır ama onlar turlara ekipmansız kabul etmiyor olabilirler(Kask,tamir seti vs).

Aklımda bir model yok şuanda ama sedonanın kaskları var internetten bakıp alınabilir veya Adanada decathlon vardı sanırım bir ugramakta fayda var.

• quote:

quote:

quote:

Aklımda bir model yok şuanda ama sedonanın kaskları var internetten bakıp alınabilir veya Adanada decathlon vardı sanırım bir ugramakta fayda var.

Herşey için teşekkürler hocam

• HodorunEmmisinOğlu kullanıcısına yanıt
    Ne demek,rica ederim iyi forumlar.

• Selamlar bende Adanadayım 1.5 yıldır amatör sürüyorum, genelde fırsat buldukça kısa orta mesafe turlar yapıyoruz (15-150)

Ayrıca şehrimizde güzel gruplar var

PAB Adana - ABİT Feysten bu gruplara katılırsan turları takki,p edebilirsin haftanın en az 5 günü tur var
  • quote:

quote:

Kask konusunda da şehrimizde decatlon var sevin sevdirin

50 tl ye sedonanın kafada absürt duran kaskını almak yerine 30 daha verip bell crosfire alınabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: Crookshanks

Selamlar bende Adanadayım 1.5 yıldır amatör sürüyorum, genelde fırsat buldukça kısa orta mesafe turlar yapıyoruz (15-150)

Ayrıca şehrimizde güzel gruplar var

PAB Adana - ABİT Feysten bu gruplara katılırsan turları takki,p edebilirsin haftanın en az 5 günü tur var

Bizde amatör olarak sürüyoruz adanada yollar aşırı tehlikeli
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.