Şimdi Ara

Denizli'de olanlar var mı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
233
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu yıl üniversiteye başlıyorum ve bisikletimi de götüreceğim. Okulun klübü var mıdır bilmiyorum fakat denizlide olan arkadaşlar var mı ?

• Birkaç kisi vardı sanırım gecen bir konuda gormustum.Facebooktan Üniversitenin bisiklet sayfalarına bakabilirsin kesin vardır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: #ŞARBAY#

Birkaç kisi vardı sanırım gecen bir konuda gormustum.Facebooktan Üniversitenin bisiklet sayfalarına bakabilirsin kesin vardır.

Sayfaları reklam panosuna dönmüş. Bisiklet sayfasına ehliyet kursu reklamı verecek kadar zeki (!) Bir milletiz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba dostum. ben de pamukkale'ye başlıyorum bu sene. bisiklet için bi çözüm bulabilmiş değilim hala. bisikletimi götürsem mi? satıp yeni bi bisiklet mi alsam orada? hangi seyehat acentası götürür? denizlide hangi yurtta muhafaza etme şansım olur gibi bi çok soru var kafamda. paslaşalım, yardımlaşalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest Account -- 15 Ağustos 2014; 2:46:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest Account

merhaba dostum. ben de pamukkale'ye başlıyorum bu sene. bisiklet için bi çözüm bulabilmiş değilim hala. bisikletimi götürsem mi? satıp yeni bi bisiklet mi alsam orada? hangi seyehat acentası götürür? denizlide hangi yurtta muhafaza etme şansım olur gibi bi çok soru var kafamda. paslaşalım, yardımlaşalım.

Merhaba bisikletin ne kardeşim? Ben araç arkası taşıma aparatı aldım ama pek güvenlik gelmedi/araca uymadı. Yolcu otobüsleri alıyor normalde bisikleti. Mesela izmirde bakımdasşuan. Cumartesi otobüsle alıp geleceğim. Ben apart tuttum dairemin içine koyacağım yurtla baştan konuşursan sıkıntı olmaz gibi geliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• apart işi denizlide gerçekten çok mantıklı. nereden ne kadara tuttun bilgi verebilir misin? bisiklet sedona 781 fakat parçalar toplama. sürekli değişiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Loney

quote:

Orijinalden alıntı: #ŞARBAY#

Birkaç kisi vardı sanırım gecen bir konuda gormustum.Facebooktan Üniversitenin bisiklet sayfalarına bakabilirsin kesin vardır.

Sayfaları reklam panosuna dönmüş. Bisiklet sayfasına ehliyet kursu reklamı verecek kadar zeki (!) Bir milletiz

Ehliyet reklamı vermisler demek Zaten bir seyi de amacına sadık kullanan bir millet olamadık...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.