Şimdi Ara

ASUS ZENFONE [4-5-6] İÇİN SICAK FIRSATLAR (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.575
Cevap
77
Favori
186.262
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Biz bu linkten firsatmemory adlı kullanıcıdan aldık fatura Kliksa adına geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Odyseuss -- 15 Eylül 2014; 15:31:30 >
  • zenfone 6 için satış linki bulan olursa sevinirim.
  • ben freezonetech adlı satıcıdan aldım hala kargolamadı acaba benimkinide iptal edermi

düzeltme: sanırım bizimkileride iptal edecekler çünkü ürünleri satıştan kaldırmışlar

saçmalığa bak ya 50 ve üzeri stok görünüyordu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rbcntechnic -- 15 Eylül 2014; 16:27:19 >
  • Teknosa'ya zenfone 6 yı sormuştum.. cevapları;

Oncelikle Teknosa’yi tercih ettiginiz ve talebinizi bizimle paylastiginiz icin tesekkur ederiz.

ASUS ZENFONE 6 AKILLI TELEFON Teknosa magaza stoklarimizda ne yazık ki bulunmamaktadir. Farkli alternatifteki urun ozellikleri, odeme kosullari, guncel fiyatlari icinwww.teknosa.com adresimizi veya Teknosa magazalarimizi ziyaret edebilirsiniz.
  • freezonetech siyah olanı kargolamış beyaz olan hala kargo bekliyor
  • Aynen freezontech siyah ürünümü kargolamış.

Gittigidiyorda farklı bir satıcının ilanı var.Stokda görünüyor.
  • Ben dün firsatmemory adlı satıcıdan beyaz almıştım direk iptal ettiler. Bugünde alacak ilan kalmamış . Varmı arkadaşlar alabileceğimiz başka bir yer .
  • Benim beyaz da kargolanmis 2 adet aldim biri siyah biri beyaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RaiNFallDown

Ben dün firsatmemory adlı satıcıdan beyaz almıştım direk iptal ettiler. Bugünde alacak ilan kalmamış . Varmı arkadaşlar alabileceğimiz başka bir yer .

Gündüz stok görünüyordu Fırsatmemoride,

Kliksanın sitesindede yok sanırım türkiyede bitti. :D
  • Beyler Teknosa'larda şu anda Zenfone 5 mevcut. Almak isteyen sitesinden baksın. Ben burdan 1 adet aldım. Onuda ayırttımda öyle aldım. Yoksa 1 günde bitiyor stokları. :D
  • Zenfone 6 yı baya kafaya takmıştım,
    Buradan sordum, arkadaşlar bu telefon alınırmı diye?
    Bulursan alırsın dediler
    Biraz takip ettim ve vazgeçtim,
    Artık gelsede almam, bulunmaz hint kumaşı sanki
  • bilkom; önümüzdeki hafta gelecek diyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: xdenizx

Bende asus zenfone4 beyaz aldım 469 tl idi fiyatı n11 de,%11 indirim kuponu,2 tl puan,20 tl Halkbank parafgünüm indirimi 395 tl ye aldım,avantajix de kullanacaktım ama maalesef n11 ekim ayına kadar durdurmuş,neyse sağlık olsun yinede 395 tl iyi fiyata aldım telefonu,gelince deneyip göreceğiz cihazı.

Kargoya 6 iş günü diyor arkadaşım telefon eline ne kadar zamanda gelicek,geldiğinde buradan paylaşırsan sevinirim bende N11'den almayı düşünüyorumda ..
  • Asus ların çift hatlı modeli var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: gulhana

Asus ların çift hatlı modeli var mı?

asus zenfone 6 çift hatlı
  • freezonetech adlı satıcı kliksaymış arkadaşlar kargoya sordum ürün kliksadan geliyormuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Grck

quote:

Orijinalden alıntı: gulhana

Asus ların çift hatlı modeli var mı?

asus zenfone 6 çift hatlı

abooo 6 inç miş

• gulhana G kullanıcısına yanıt
    aynen öyle :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Renovatio90

quote:

Bende asus zenfone4 beyaz aldım 469 tl idi fiyatı n11 de,%11 indirim kuponu,2 tl puan,20 tl Halkbank parafgünüm indirimi 395 tl ye aldım,avantajix de kullanacaktım ama maalesef n11 ekim ayına kadar durdurmuş,neyse sağlık olsun yinede 395 tl iyi fiyata aldım telefonu,gelince deneyip göreceğiz cihazı.

Kargoya 6 iş günü diyor arkadaşım telefon eline ne kadar zamanda gelicek,geldiğinde buradan paylaşırsan sevinirim bende N11'den almayı düşünüyorumda ..

Firma ile şimdi görüştüm,ürün yarın stoklarda olacak ve tüm siparişler yarın kargoya verilecektir dendi,alacak arkadaşların bilgisine!!!!!

http://www.n11.com/asus-zenfone-4-cep-telefonu-P28808135

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Renovatio90

quote:

Firma ile şimdi görüştüm,ürün yarın stoklarda olacak ve tüm siparişler yarın kargoya verilecektir dendi,alacak arkadaşların bilgisine!!!!!

http://www.n11.com/asus-zenfone-4-cep-telefonu-P28808135

Burası güvenlimi acaba yıldız mağaza logosu yok ilandaki linktede tereddütde kaldım arkadaşım ürün eline geçtiğinde izlenimlerini bekliyorum..

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.