Canlı Yayın
Apple yeni iPad’leri tanıtıyor - Türkçe Simultane Çeviri ile Canlı Yayın
Şimdi Ara

ASUS ZENFONE [4-5-6] İÇİN SICAK FIRSATLAR (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.575
Cevap
77
Favori
186.262
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Pardon ateşi diyelim yanlış kelime olmasın...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ju3x -- 12 Eylül 2014; 4:43:23 >
  • TiRaNTx kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle 2 sinide alma :)
    Discovery şuan 540 a kadar alınabiliyor.
    Değerlendir...
    Olmadı yardımcı olurum yani ayıpsın :)
    EnParasız hayat düşünülemez bide...
    Nokiayı o yüzden ele direk :)
  • Merhabalar arkadaşlar. Zenfone 6'nın stoklara girdiğini ve nerde bulabileceğimi bilen var mı?
    Aranan telefon oldu valla, hiç bir yerde yok. Her yere sordum kimse ne zaman gelebileceğini bilmiyor. En son Bilkom'a mail attım bakalım geri dönüş yapacaklar mı?

Edit:

Bilkom'dan bana gelen mail şu şekilde;

ASUS ZENFONE [4-5-6] İÇİN SICAK FIRSATLAR

Bakalım ay ortasını geçtim, ay sonuna kadar bekleyeceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi volki1988 -- 12 Eylül 2014; 13:20:22 >

• Ya arkadaşlar herkes 5 ve 6'dan bahsediyor 4'ü merak eden hiç mi yok ..

Arkadaşımın kardeşi Zenfone 5 almış telefon çok güzel çokta ağır duruyor akşam biraz inceledim çok hoşuma gitti ama bana çok büyük geldi GM Discocery kullanıyordum önceden bana büyük geliyordu sonra düşürdüm garantiye gitti geldi ekran değişti ve sattım şimdi yeni bir akıllı telefon alacağım bu 5'i büyüklüğünden dolayı hiç kullanamam bende Zenfone 4 almak istiyorum acaba Turkcell'e gidip peşin olarak 449 liraya ama şansımızı varmı ..

Almayı düşündüğüm diğer modelde Moto G fakat Asus Zenfone 4 bana tam F\P ürünü olarak geliyor nette araştırdım Zenfone 4'ün oyun performansıda gayet güzen Asphalt 8'i - Real Racing 3'ü -Dead Trigger 1 ve 2'yi - Modern Combat 4'ü - Fifa 14'ü yüksek ayarlarda kasmadan çok rahat çalıştırıyor bu fiyata daha ne olsun sadece bataryası 1600 mah yani o en azından 1800 yada 2000 mah olsaymış çok çok iyi olurdu bence ..

• Bugün denk geldi girdim teknosa ya sordum, canlı canlı incelerim diye. Tesadüf sorduğum satış elemanı da zenfone5 kullanıyormuş. Herşey on numara yalnız şarj normal kullanımda 12 saat, yoğun kullanımda 8 saat anca gidiyor deyince buz gibi oldum valla. İstikamet yeniden moto g anlaşılan.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 58 (306 mesaj)

http://urun.gittigidiyo...killi-telefon-124629867
    Kullanıcı adına bakmayın satıcı kliksa.dun saat 2 gibi sipariş ettim bugün elime ulaştı.kliksa kutusunda kliksa faturasıyla. %10 gg indirimi 50 tl finans puan ile 580 tl ye gelmiş oldu cihaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: swapper

58 (306 mesaj)

Kullanıcı adına bakmayın satıcı kliksa.dun saat 2 gibi sipariş ettim bugün elime ulaştı.kliksa kutusunda kliksa faturasıyla. %10 gg indirimi 50 tl finans puan ile 580 tl ye gelmiş oldu cihaz

Hocam hangi satıcı o? verdiğiniz link problemli...

Bende sipariş verdim freezonetech adlı satıcıdan. 580 tl ye maloldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Renovatio90

Ya arkadaşlar herkes 5 ve 6'dan bahsediyor 4'ü merak eden hiç mi yok ..

Arkadaşımın kardeşi Zenfone 5 almış telefon çok güzel çokta ağır duruyor akşam biraz inceledim çok hoşuma gitti ama bana çok büyük geldi GM Discocery kullanıyordum önceden bana büyük geliyordu sonra düşürdüm garantiye gitti geldi ekran değişti ve sattım şimdi yeni bir akıllı telefon alacağım bu 5'i büyüklüğünden dolayı hiç kullanamam bende Zenfone 4 almak istiyorum acaba Turkcell'e gidip peşin olarak 449 liraya ama şansımızı varmı ..

Almayı düşündüğüm diğer modelde Moto G fakat Asus Zenfone 4 bana tam F\P ürünü olarak geliyor nette araştırdım Zenfone 4'ün oyun performansıda gayet güzen Asphalt 8'i - Real Racing 3'ü -Dead Trigger 1 ve 2'yi - Modern Combat 4'ü - Fifa 14'ü yüksek ayarlarda kasmadan çok rahat çalıştırıyor bu fiyata daha ne olsun sadece bataryası 1600 mah yani o en azından 1800 yada 2000 mah olsaymış çok çok iyi olurdu bence ..

Moto g alın bence arada 170 lira fark var ama değer saf android güncelleme garantisi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: -YağmurAdam-

Zenfone 6 beklemekten yorulunca victor u2 aldim. Tavsiye ederim guzel cihaz. Xiaomi note da var. Ondan da memnunum.

+1 victor u2 aldım bende kardeşime
  • zenfone5 n11.com'a gelse de puan kupon vs 600 tl ve altına alabilsek keşke.
  • eylül ayinin sonuna inş her yerde bulunur

• Bende asus zenfone4 beyaz aldım 469 tl idi fiyatı n11 de,%11 indirim kuponu,2 tl puan,20 tl Halkbank parafgünüm indirimi 395 tl ye aldım,avantajix de kullanacaktım ama maalesef n11 ekim ayına kadar durdurmuş,neyse sağlık olsun yinede 395 tl iyi fiyata aldım telefonu,gelince deneyip göreceğiz cihazı.
  • Gg dan 2 adet zenfone 5 aldim % 5 100 TL puan avantajx falan derken tanesi 600 e geldi

• Çek satış bölümünden 10 liraya %10 indirimli hesap aldım, 630 lira ödedim yanında 50 lira da para puan alacağım telefon 580'e geldi teşekkürler gittigidiyor.
  • rasmus61 kullanıcısına yanıt
    Aynen sizin aldığınız satici

• quote:

Orijinalden alıntı: rasmus61

quote:

58 (306 mesaj)

Hocam hangi satıcı o? verdiğiniz link problemli...

Bende sipariş verdim freezonetech adlı satıcıdan. 580 tl ye maloldu.

merhaba bu freezonetech satıcı dan urunu teslim aldınızmı?fatura,garanti kimin ve kargolamada bir sorun yasadınızmı?tesekkurler ve hayırlı olsun.

• Ebay'den ZF5 için smart case alan arkadaşın mesajını bulamadım ama ulaştı mı? Memnun mudur kendileri?
  • http://forum.donanimhaber.com/m_97223612/f_//tm.htm#97223612 Zenfone 4 için inceleme mi okumanizi öneririm.

• Migros teknosada beyaz zenfone 5 bulunuyor arkadaşlar

• quote:

58 (306 mesaj)

Hocam bu satıcının telefon numarası vs faturada yazıyor mu?
    Ürün bitmiş ve bazılarının siparişlerini iptal etmiş bu kliksa...
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.