Şimdi Ara

LİNUX XGL DENEMELERİ SS'LER VE GEREKLİ LİNKLER (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
196
Cevap
0
Favori
10.705
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: Kerub

Çok az ilgiden dolayı 4 küsür GB lik bir dosyayı r-apidshare'e göndermeyeceğim. Boşuna zaman kaybı olacak. İsteyene kargolarız artık.

slmlar çogu arkadaş ben dahil genelde sınırlı internet kullanıyoruz malum :) 4.3 gb bayagı yüklü o yüzden ilgi olmamış olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bresson -- 1 Kasım 2006; 20:16:55 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: bresson

quote:

Çok az ilgiden dolayı 4 küsür GB lik bir dosyayı r-apidshare'e göndermeyeceğim. Boşuna zaman kaybı olacak. İsteyene kargolarız artık.

slmlar çogu arkadaş ben dahil genelde sınırlı internet kullanıyoruz malum :) 4.3 gb bayagı yüklü o yüzden ilgi olmamış olabilir.

Kardeş sana gönderdim DVD yi kargo ile. Sıradaki senden istesin artık Elden ele bu böyle gitsin.

• quote:

Orjinalden alıntı: BeAr

selam arkadaslar kiba docku biliyormusunuz bilmiyorum ama super bisey mutlaka deneyin xgl kullananlar icin diorum iste burdan ubuntu edgy deb kapetini cekebilirsiniz yapmanız gereken cektiginiz pakete sag tiklayip deb installer la yukle demek okadar

http://forum.beryl-project.org/attachment.php?item=2629

http://video.google.com/videoplay?docid=8469816405464433885 Buradan kiba-dock un ne olduğunu görebilirsiniz.

• quote:

quote:

quote:

Kardeş sana gönderdim DVD yi kargo ile. Sıradaki senden istesin artık Elden ele bu böyle gitsin.

teşekkürler bana isteyenler pm ile adres bilgilerini verirse seve seve yollarım hele bi gelsin

• hadi bakalım internetten umudu kestik bana da gönderin bitane elime geçince 3 kişiye yollayabilirim.
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: BeAr

selam arkadaslar kiba docku biliyormusunuz bilmiyorum ama super bisey mutlaka deneyin xgl kullananlar icin diorum iste burdan ubuntu edgy deb kapetini cekebilirsiniz yapmanız gereken cektiginiz pakete sag tiklayip deb installer la yukle demek okadar

http://forum.beryl-project.org/attachment.php?item=2629

http://video.google.com/videoplay?docid=8469816405464433885 Buradan kiba-dock un ne olduğunu görebilirsiniz.

ya bunlar muhteşem ya.artık linux'un başına oturunca 1 saat masaüstü ile oynarız

teşekkürler video için

http://www.youtube.com/watch?v=D9waEFF57Y8 bi de buna bakın adam döktürmüş ya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi extreme_mac -- 2 Kasım 2006; 3:21:15 >

• Beyler bende Acer 5022 ye kurdum XGL i de süper tuş hangisi oluyo acaba ? :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: obenturk

Beyler bende Acer 5022 ye kurdum XGL i de süper tuş hangisi oluyo acaba ? :)

windows tuşu ama çalışmayabilir.
  • Arkadaşlar bana yardımcı olun lütfen
    Benim evde internet yok ama evdeki pc ye linux xgl kurmak istiyorum
    Ben kororaa live cd yi çektim kurulurken nvidia driveri yüklü gelmiyormuş benim mönitor 14 inc. analog 75 hz ile açılıyor olmalı bütün yazılar resimler birbirine giriyor.
    Olmuyor diye gidip mandriva 2007 yi çektim dvd dosyası bozuk kurulurken bazı dosyalar bozuk diye hata veriyor.
    Ubuntu 6.06 versiyonu nu pc dergisiğnin biri vermişti onmu kurudum. Fakat internet olmadığı için paketleri yükleyemedim. 1 haftadır deli olacağım biri bana yardım etsin lütfen. Denemek istioyrum şu postalayan arkadaş banada gönderebilirmi mandriva yı 4.3 gb bir daha çekemem arkadaşın interneti sömürüyorum da hoş değil..
  • quote:

Orjinalden alıntı: GrAy

Arkadaşlar bana yardımcı olun lütfen
    Benim evde internet yok ama evdeki pc ye linux xgl kurmak istiyorum
    Ben kororaa live cd yi çektim kurulurken nvidia driveri yüklü gelmiyormuş benim mönitor 14 inc. analog 75 hz ile açılıyor olmalı bütün yazılar resimler birbirine giriyor.
    Olmuyor diye gidip mandriva 2007 yi çektim dvd dosyası bozuk kurulurken bazı dosyalar bozuk diye hata veriyor.
    Ubuntu 6.06 versiyonu nu pc dergisiğnin biri vermişti onmu kurudum. Fakat internet olmadığı için paketleri yükleyemedim. 1 haftadır deli olacağım biri bana yardım etsin lütfen. Denemek istioyrum şu postalayan arkadaş banada gönderebilirmi mandriva yı 4.3 gb bir daha çekemem arkadaşın interneti sömürüyorum da hoş değil..

kardeş eğer bana gelirse sana ve iki arkadaşa daha yollayabilirim.şu sıralar internetten kaynak bulmaya çalışıyorum eğer indirebilirsem o zaman da yollarım.

@obenturk süper tuş windows amblemli tuştur ama ferdcasx'in dediği gibi çalışmayabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi extreme_mac -- 2 Kasım 2006; 21:10:03 >

• @extreme_mac ve @Gray arkadaşlar dvd elime dün akşam geçti bugün ilk iş kopyalıyıp kargoya vericem biraz yogundum nete giremedim bu gün kısmetse halledicem herkese ii günler dilerim ..
  • quote:

@extreme_mac ve @Gray arkadaşlar dvd elime dün akşam geçti bugün ilk iş kopyalıyıp kargoya vericem biraz yogundum nete giremedim bu gün kısmetse halledicem herkese ii günler dilerim ..

çok teşekkürler kardeş.
    elimize geçince sıra bizde
  • @ GrAy kardeş isim soyad ve telefon vermen gerekiyo yoksa kargo firmaları kabul etmiyo PM ile yazarsan senin kargoyu da hemen yollarım. arkadaşlar genel olarak kargo için isim soyad ve telefon şart kargoyu teslim alırken nufuskagıdını istiyolar.
  • @Kerub arkadaş saolsun yollayacağım dedi ilginize teşekkur ederim boş yere bir kaç kopya olmasın eğer bir sorun olursa iletişim kurarız

Kororaa live cd ekran çözünürlüğü nasıl değiştirilir terminal ekranında bunu yapabilirsem olacak galiba
    ben /etc/X11/xorg.conf bu dosyada ekran çözünürlüğü bilgisi yazıyor ama cd ye tekrar yazma olanağı olmadığı için değişmiyor ubuntuda denedim dosyada değişiklik yapınca oluyor. neyse dvd gelince bu gibi sorunlar kalmayacak net almak lazım linux kullanmak için çok sıkıntılı oluyor yoksa..
  • quote:

Orjinalden alıntı: GrAy

@Kerub arkadaş saolsun yollayacağım dedi ilginize teşekkur ederim boş yere bir kaç kopya olmasın eğer bir sorun olursa iletişim kurarız

Kororaa live cd ekran çözünürlüğü nasıl değiştirilir terminal ekranında bunu yapabilirsem olacak galiba
    ben /etc/X11/xorg.conf bu dosyada ekran çözünürlüğü bilgisi yazıyor ama cd ye tekrar yazma olanağı olmadığı için değişmiyor ubuntuda denedim dosyada değişiklik yapınca oluyor. neyse dvd gelince bu gibi sorunlar kalmayacak net almak lazım linux kullanmak için çok sıkıntılı oluyor yoksa..

Aras kargoya verdim. ptesi alır dediler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kerub -- 4 Kasım 2006; 15:41:03 >

• @kerub arkadaşım ben firefoxu çalıştıramadım varmıdır bi püf noktası ?? ipv6 yı false yapın düzelir yazmışlar bende false olarak gözüküyo ??
  • quote:

@kerub arkadaşım ben firefoxu çalıştıramadım varmıdır bi püf noktası ?? ipv6 yı false yapın düzelir yazmışlar bende false olarak gözüküyo ??

enteresan. bende canavar gibi maşallah. valla bilmiyorum çalışması lazımdı ya. nasıl olur. hata felan vermiyor mu, o hatadan gideriz bir yere. Konsol dan çalıştırmayı bir denesene. Çalışmazsa hata verir konsolda belki. Konsole komutunu çalıştır orda firefox yaz enterla.

...olmadı kaldır tekrar kur, belki düzelir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kerub -- 4 Kasım 2006; 23:44:38 >
  • @kerub ya şu cedega'yı bi deneyin mandrivada nasıl çalışıyor çok merak ediyorum.ben daha deneyemedim malum pc kaldırmaz zaten.

bu arada cedega isteyen arkadaşlar bana pm atsın elimde 5.2 sürümü rpm formatında mevcut isteyene yollayabilirm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi extreme_mac -- 5 Kasım 2006; 3:21:56 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: extreme_mac

@kerub ya şu cedega'yı bi deneyin mandrivada nasıl çalışıyor çok merak ediyorum.ben daha deneyemedim malum pc kaldırmaz zaten.

bu arada cedega isteyen arkadaşlar bana pm atsın elimde 5.2 sürümü rpm formatında mevcut isteyene yollayabilirm

Dostum benim oyunla pek işim olmaz. Kusura bakma
  • saol arkadaşım cd için bu akşam antalyaya gidiyorum 4 5 günlük işim var artık döndüğümde deneyeceğiz. dvd-rw var gelince bende arkadaşlarla dvd yi paylaşabilirim saolun ilginize
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.