Şimdi Ara

500-600 lira civarına bisiklet önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
472
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sadece ön tarafta amortisörü olanlar çok hoşuma gidiyor.Profesyonel değilim sadece spor yapmak ve zevk almak için bisiklet kullanmak istiyorum.Şimdiden hepinize teşekkür ederim.Bölümdeki ilk mesajım hatam var ise affola.

• Hocam NG 650 derler o fiyata .
    Ama bence 2. El al Ben hep oyle yapiyorum illa gonlune gore bulursun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bianchi speed 1000 tavsiye ederim

Hepsi buradada 522 tl

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam 2 ci el önermiyorum çalıntı oluyor bazıları .
    bianchi SPEED 2000 594 lira
  • Teşekkürler ilginiz için siz önerilerinizi yazın ben tek tek bakıyorum hepsini.bi abime sordum bianchi italyan orjinali değil türkiyede yapılan malzemesi kalitesiz bianchi dedi ne kadar doğru
  • quote:

Orijinalden alıntı: Baytar.

Teşekkürler ilginiz için siz önerilerinizi yazın ben tek tek bakıyorum hepsini.bi abime sordum bianchi italyan orjinali değil türkiyede yapılan malzemesi kalitesiz bianchi dedi ne kadar doğru

Bianchi türkiyeye fabrika açmış ta haberimiz mi yok ?Abiniz sanırım cahil bu konularda kulaktan dolma konuşmak kolay.Bianchi fena bir marka değil ama sizin fiyat aralığınızda çelik kadro alabilirsiniz.Salcano ng 650 veya kron xc 150-250 daha iyi alternat,fler olacaktr sizin icin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: #ŞARBAY#

quote:

Orijinalden alıntı: Baytar.

Teşekkürler ilginiz için siz önerilerinizi yazın ben tek tek bakıyorum hepsini.bi abime sordum bianchi italyan orjinali değil türkiyede yapılan malzemesi kalitesiz bianchi dedi ne kadar doğru

Bianchi türkiyeye fabrika açmış ta haberimiz mi yok ?Abiniz sanırım cahil bu konularda kulaktan dolma konuşmak kolay.Bianchi fena bir marka değil ama sizin fiyat aralığınızda çelik kadro alabilirsiniz.Salcano ng 650 veya kron xc 150-250 daha iyi alternat,fler olacaktr sizin icin.

bir kaç model hariç bianchilerin hepsi manisa'da üretiliyor.
  • Fakir Kemancı kullanıcısına yanıt
    Bilgilendirme için teşekkurler gerçekten varmıs fabrika

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi #ŞARBAY# -- 14 Ağustos 2014; 8:01:32 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Salcano City Fun 60 589 lira şehir gezintileri ve spor için muygun bir model gibi geliyor. ne dersiniz ? var mı kullanan? 500-600 lira civarına bisiklet önerisi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DusVeMavi -- 14 Ağustos 2014; 15:14:50 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.