Şimdi Ara

0-500 TL ARASI EN İYİ TABLET? CEVAP VERIN GOZUNUZU SEVEYIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
422
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Geçenler samsung tab4 ile artes q972 arasında bı soru sormustum sizlere ancak bu sefer bıraz daha genıs bı soru sormak ıstedım. 0-500 TL arasında alabileceğim en iyi tablet nedir ? Oyun oynamakla pek ilgim yoktur. E-kitap ,sosyal ağlarda gezinme ve çevirilerim için üç beş sözlük programı kullanırım arada film izler ve sık sık müzik dinlerim ve olsa olsa bır ıkı tane basıt oyun oynarım. Bana önerebileceğiniz en iyi tablet nedir ? Bu sefer daha cok cevap gelırse mutlu olurum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi helilriil -- 5 Ağustos 2014; 2:43:27 >

• asus memopad hd 7 pil perfermansı bence çok iyi
  • Lg gpad her bakımdan tatmin edici olur. 550'ye var piyasada.2 gb ram olması hız ve akıcılık sağlıyor. Kronik bir problemi yok. Sizin kullanım şeklinizle şarjı da yeterli olacaktır. Canlı olarak inceleyin teknosa'da var..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: helilriil

Merhaba arkadaşlar ,

Geçenler samsung tab4 ile artes q972 arasında bı soru sormustum sizlere ancak bu sefer bıraz daha genıs bı soru sormak ıstedım. 0-500 TL arasında alabileceğim en iyi tablet nedir ? Oyun oynamakla pek ilgim yoktur. E-kitap ,sosyal ağlarda gezinme ve çevirilerim için üç beş sözlük programı kullanırım arada film izler ve sık sık müzik dinlerim ve olsa olsa bır ıkı tane basıt oyun oynarım. Bana önerebileceğiniz en iyi tablet nedir ? Bu sefer daha cok cevap gelırse mutlu olurum

Öncelikle e kitap için en iy boyut 9.7 inç tir ve retina ekran olursa mükemmel sonuç alırsınız .Film izelem için ise en iyi boyut 10.1 inç tir.Her iki boyutta da retina ekranı tercih etmelisiniz. İşlemci olarakda dört çekirdekli rockchip işlemcileri örnek olarak rk3188 olabilir tercih ediniz.ram 2 gb olmalı .Bu bağlamda marka olarak güvendiğiniz piyasadaki tablet pc lerden bu kritelerde herhangi birini seçebilirsiniz.Hemen hemen yaklaşık fiyatlar çıkacaktır

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.