Şimdi Ara

İşte şehir şehir suriyeli sayısı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
0
Favori
1.064
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İçişleri Bakanlığı Türkiye’deki Suriyeli sayısını 1 milyon 385 bin olarak açıkladı. İstanbul, 330 binle Suriyelilerin en çok yaşadığı kent olurken, Gaziantep 220 binle ikinci sırada yer aldı.

Devamı

http://www.haberturk.com/gundem/haber/975425-istanbulda-sariyer-nufusu-kadar-suriyeli-yasiyor

• Insanlıktan ve Müslümanlıktan bahsediliyor..

Ozaman afrikada binlercce insan susuzluktan,açlıktan ölüyor, Biz Türkiye BM oldukya onlarıda getirelim, dolar basiyoruz,işsizlik yok hatta işçi açıgımız var,kişi başına 200 bin dolar düşüyor, herkes villada yaşiyor, bugun ferrariye mi binsem yoksa bmw tercih yapiyoruz,getirin abiler getirin

Ha birde ukraynada savaş var, insanlık öldümü, suriyelilerkin can, ukraynalılar patlıcanmı? Onlarıda getirelim bari ırkımız güzelleşsin

Bide işin komiği ne biliyormusunuz, almanyada,fransada,hollandada yaşayan birileri gelip türkiyedeki mülteciler hakkında ahkam kesiyorya çok komikler
  • onlar din kardeşimiz ........
  • Insanlıktan ve Müslümanlıktan bahsediliyor..

Ozaman afrikada binlercce insan susuzluktan,açlıktan ölüyor, Biz Türkiye BM oldukya onlarıda getirelim, dolar basiyoruz,işsizlik yok hatta işçi açıgımız var,kişi başına 200 bin dolar düşüyor, herkes villada yaşiyor, bugun ferrariye mi binsem yoksa bmw tercih yapiyoruz,getirin abiler getirin

Ha birde ukraynada savaş var, insanlık öldümü, suriyelilerkin can, ukraynalılar patlıcanmı? Onlarıda getirelim bari ırkımız güzelleşsin

Bide işin komiği ne biliyormusunuz, almanyada,fransada,hollandada yaşayan birileri gelip türkiyedeki mülteciler hakkında ahkam kesiyorya çok komikler
  • Bir daha Suriyeli konusu açana fena sövecem.Zaten birtek internette görmüyoruz onları.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cakiyyyy

Bir daha Suriyeli konusu açana fena sövecem.Zaten birtek internette görmüyoruz onları.

Hocam linke baktınmı..72 ile suriyeli yayılmış.. kamp harici.. nasıl yayıldılar bunlar!! resmen Türkiye dingonun ahırına döndü!!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: soniqueizm_777

quote:

Orijinalden alıntı: cakiyyyy

Bir daha Suriyeli konusu açana fena sövecem.Zaten birtek internette görmüyoruz onları.

Hocam linke baktınmı..72 ile suriyeli yayılmış.. kamp harici.. nasıl yayıldılar bunlar!! resmen Türkiye dingonun ahırına döndü!!!

Dünya liderimiz var yani övünmek gibi olmasın da

• Bunlar icin ekranlarda gozyasi doken adamlar cinde Turkmenlerin katledilisine sessiz kaliyor..

• Kütahya 33 mü oha. Kütahya'da ki Somalili zenciler 500'den aşagı degildir suriyeliler de misliyle. Bence hiç batıya gelmemeliler iç anadoluya yobazların yanına vereceksin hepsini o zaman görürüz gerçek müslümanlıklarını
  • Daha 2-3 hafta önce Istanbul valisi cikip 65 binden fazla Suriyeli yok Istanbulda dedi. Bende kendime hadi lan demistim
  • Denizli 800 imiş zaten hiç görmüyorum.

Onlardan çok japon falan var Otogarda falan baya gördüm sokaklarda da görüyorum burada, neden çoklar anlamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jeodempp -- 1 Ağustos 2014; 8:28:28 >
  • yalan dolan rakamlar. bu rakamlar en az 3-4 ile çarpılırsa gerçeklik kazanır.
  • bunların hepsini hatta işe yaramayan ne kadar insan varsa nüfustan düşüp bunların arasına karıştırıp geri postalayacak milliyetçi bir yönetim şart bu ülkeye. eğer böyle bir yönetim gelmezse ülke içinden çıkılmaz bir noktaya doğru gidiyor sonumuz vahim.
  • Nüfusta oranlari yuzde 2 bu adamlari illaki burda cogalacak ve nesilleri buyuyecek,on sene sonra ösp(özgur suriye partisi) hayirli olsun.

• Zaten bunlar geldi,hırsızlık,asaşiy,fuhuş patladı..yarın öbürgün adamlar diyecek ben yarı fiyatına çalişayım,işvereden çıkaracak bizim türkleri..yerine suriyeli..zaten işsizlik fazla..patlamasına noktasına gelecek..sırf başbakanın fantazisini çekiyoruz..yazık ülke kimlere kaldı!!
  • dingonun ahırına çevirdiler ülkeyi. o değil, bizi de kendi pisliklerine bulaştıracaklar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jeodempp

Denizli 800 imiş zaten hiç görmüyorum.

Onlardan çok japon falan var Otogarda falan baya gördüm sokaklarda da görüyorum burada, neden çoklar anlamadım.

Japonlara can kurban. keşke Türkiye'yi istila etseler. Almanlar, İngilizler de aynı şekilde. Sayıları ne kadar çoğalırsa o kadar medenileşiriz.
  • quote:

Zaten bunlar geldi,hırsızlık,asaşiy,fuhuş patladı..yarın öbürgün adamlar diyecek ben yarı fiyatına çalişayım,işvereden çıkaracak bizim türkleri..yerine suriyeli..zaten işsizlik fazla..patlamasına noktasına gelecek..sırf başbakanın fantazisini çekiyoruz..yazık ülke kimlere kaldı!!

Hocam dediginiz olay zaten yasaniyor Konyada yasiyorum. Burda tarlalarda calisiyorlar. Bir de birbirlerine anlatiyorlar suriyeli isci tuttum diye digeride en iyisini yapmissin bende tutacagim, hem sevap olur diyor. Yani Turklerden cok onlara is verilmeye baslandi. Sonra burda tecavuz hirsizlik vs. yapiyorlar. Ama bunlar hic bir haber kanalinda yayinlanmiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Zrti

quote:

Orijinalden alıntı: jeodempp

Denizli 800 imiş zaten hiç görmüyorum.

Japonlara can kurban. keşke Türkiye'yi istila etseler. Almanlar, İngilizler de aynı şekilde. Sayıları ne kadar çoğalırsa o kadar medenileşiriz.

Aynen japon,koreli süper millet akıllı.. ukraynada savaş var onlarda gelsin,ırk güzelleşir..

Ya bu araplar kaypak, kekolardan sonra bunlarda ayaklanacak.. zaten zamanında ingilizlerle birlikte olup osmanlıya karşı ayaklandılar..

israil filistini vuruyor,arap devletleri ses çıkariyormu? hayır, suriyede kendi savaşları var, vatanını satan kaypak adam türkiyeye gelmiş,yarın öbürgün burda pis işler çevirmeyeceğinin garantisi varmı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Psman

quote:

Zaten bunlar geldi,hırsızlık,asaşiy,fuhuş patladı..yarın öbürgün adamlar diyecek ben yarı fiyatına çalişayım,işvereden çıkaracak bizim türkleri..yerine suriyeli..zaten işsizlik fazla..patlamasına noktasına gelecek..sırf başbakanın fantazisini çekiyoruz..yazık ülke kimlere kaldı!!

Hocam dediginiz olay zaten yasaniyor Konyada yasiyorum. Burda tarlalarda calisiyorlar. Bir de birbirlerine anlatiyorlar suriyeli isci tuttum diye digeride en iyisini yapmissin bende tutacagim, hem sevap olur diyor. Yani Turklerden cok onlara is verilmeye baslandi. Sonra burda tecavuz hirsizlik vs. yapiyorlar. Ama bunlar hic bir haber kanalinda yayinlanmiyor.

Gelde burdan yak,işte ilerde toplumsal problemler çıkar..3-5-10 yıl sonra zaman dilimlerinde çıkar sorunlar,hayyır tayyip ölüp gidecek sorun birakiyor bizlere!!

Tüik çakal ya, %9 resmi işsizlik ama 15-64 yaş arasında öğrenciler,ev hanımları, 3 ay işsiz kalıp bulamayanlar sayılmıyor.. ama diğer ülkeler sayiyor.. Türkiyede gerçek işsizlik %25 lerde, ilerde daha büyük sorunlar çalışacak.. hayır iş bulanlarada asgari ücret dayatacak işveren, diyecek bak suriyeliler yarı fiyatına çalişiyor, asgari ücreti ya kabul et yada çık diyecek,insanların emeklerini sömürecekler!!!

• Faşistler gene toplanmış

Suriyelileri seviyoruz. Şahsen ben arap aşığıyım.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.