Şimdi Ara

NBA LiVE 07 { Çıktı }

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
630
Cevap
0
Favori
45.119
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

NBA LiVE 07 { Çıktı }

NBA LiVE 07 { Çıktı }

NBA LiVE 07 { Çıktı }

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ZiveR -- 28 Eylül 2006; 13:44:14 >

• sabah sabah ne güzel bir haber bu böyle
  • http://www.pcgames.de/?menu=browser&mode=entity&article_id=&entity_id=120722&image_id=534982&page=1

burda ss'ler var ama pek fazla yenilik yokmuş gibi hissediyorum ss'lere bakınca

konami'nin nba'e de bi el atması lazım en azından yao'nun hatrına

• bilgi için tşk. abanalım bakalım
  • Aaaaaaaa ZİW®O konu açmış.En son Gofather'ı hatırlıyorum.

Bu oyun çıkmasına çıktıda 2006'dan hiçbir farkı yok.Tek fark kadrolar.EA artık büyük bir yenilik getirmeli bu oyuna.Yoksa oynamayı bırakıcam artık.

• Sonunda çıktı be.. Beklediğimize değcekmi bakalım
  • almak lazım şimdi
  • arkadaslar benim söyleye söyleye dilimde tüy bitti bu oyunda grafiksel olarak 06 dan bir fark yok sadece oynanabilirlikte ufak bir değişikli ve yeni eklenen birkac özellik var mesela oyun içinde süperstar özelliğinin değiştirilmesi gibi ama yine de alıp bakacaz tabi
  • gelişme mutlaka vardır nba ea'nın en çok ilgi gösterdiği oyunlarından
  • oyun kaç cd
  • 5 CD sanırım.
  • Oyun güzel bişeye benziyor. Alan arkadaşların yorumları??
  • güzel haber inş güzel olmuştur oyunlar birer birer çıkmaya başlıyor
  • ya şimdi gamepad almak lazımmı buna smaç hareketlerini çekmek için
  • oyunun boyutu 3.27 gb bunu 700 e bölersek doğal olarak 5 cd
  • Arakdaşlar bırakın cd'yi artık DVD alın.Şuan DVD-Rom'ların fiyatları 30-40 ytl'ye kadar düştü.

Bir düşünün.5 CD 10 ytl.1 DVD 5 ytl.5 CD'li 5 oyun alsanız 50 ytl ama DVD alırsanız 5 tane 25 ytl.Zaten DVD-Rom'un parası böylece çıkmış oluyor.

Tabi herkesin kendi tercihi.

• quote:

Orjinalden alıntı: Rietveld

Arakdaşlar bırakın cd'yi artık DVD alın.Şuan DVD-Rom'ların fiyatları 30-40 ytl'ye kadar düştü.

Bir düşünün.5 CD 10 ytl.1 DVD 5 ytl.5 CD'li 5 oyun alsanız 50 ytl ama DVD alırsanız 5 tane 25 ytl.Zaten DVD-Rom'un parası böylece çıkmış oluyor.

çok doğru

vince carter la smaç yapmayın özlemişdim eve gidince hemen alıp kurmak lazım
  • oo güzel oyun ya
  • quote:

Orjinalden alıntı: MaRTiLLo

quote:

Orjinalden alıntı: Rietveld

Arakdaşlar bırakın cd'yi artık DVD alın.Şuan DVD-Rom'ların fiyatları 30-40 ytl'ye kadar düştü.

çok doğru

vince carter la smaç yapmayın özlemişdim eve gidince hemen alıp kurmak lazım

Piyasaya daha düşmedi.

• pıyasaya dussn alalım oyunlara cıkmaya baslıo cok gzl :)
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.