Şimdi Ara

Yeni aldığım monitörün sol üst kısmında karartı var yardım ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
363
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, Balıkesir vatan bilgisayardan dün aldığım monitörü eve geldikten sonra kurdum 3 4 saat oldu olmadı sol üst kısımda karartı oluştu birden bire herhangi bir şeyde yapmadım monitör kendi kendine kapanmadı veyahut renklerde bozulmada yok oraya bi gölge oturdu gitmiyor. Acaba hoparlörler ve bass var monitörün yakınında onlar yapmış olabilir mi ki yardımlarınızı bekliyorum çok sinir oldum bu duruma altta ss ekledim bakıp sizde yorum yaparsanız sevinirim monitörün markası: AOC E2262Vw Led TN panel.
     Yeni aldığım monitörün sol üst kısmında karartı var yardım ?

• Dip not: Sağ üst kısımda aynı hale geldi bende açık durdukça durum kötüye gittiğinden fişini çektim belki düzelir, vatancomputera götürsem ürünün iade alırlar mı ki köpükten olan monitörü muhafaza için konulmuş şeyde hafif koparmıştım açarken birdaha her şeyi tam iade alırlar mı aynı türden başka ürünle değişim için ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • En dip not: monitör ne vga bağlantıda görüntü veriyor nede dvı ile yaptığım bağlantıda vatanbilgisayara gidip ürünün değişimini talep edicem.

• vatandan dizüstü alıp ekranında benzer bi hata gören forumcu görmüstüm. o baya ugrasmıstı Allah kolaylık versin

• quote:

Orijinalden alıntı: ithelien

vatandan dizüstü alıp ekranında benzer bi hata gören forumcu görmüstüm. o baya ugrasmıstı Allah kolaylık versin

Doğrudur artık kolay kolay vatana güvenip almam böyle bir şey durumunda rahat iade edebilmek için oradan aldım insallah banada aynı şeyi yapmazlar.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.