Şimdi Ara

Samsung Galaxy Tab 4 7.0 -ANA KONU- (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
650
Cevap
12
Favori
45.745
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: resfaction

Arkadaşlar bu tablette ara ara wifi kesilmesi var neden acaba bilginiz var mi?

Elime geçen çoğu samsung cihazda bu olay oluyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • resfaction kullanıcısına yanıt
    Ekran kapandığında mı wifi kapanıyor? Yoksa diğer türlü mesela internette gezerken bir anda mı kopuyor? Birincisi ise wifi ayarlarında onu kapatabiliyorsunuz. İkincisi ise wifi iyi çekmiyor olabilir. Yada donanım arızası bilemiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • psirik kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim, trust in tab4 kılıfını buldum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mfatih85 -- 21 Kasım 2015; 1:01:37 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gunluk kullanim icin bende bu urunu almayi ciddi ciddi dusunuyorum tavsiye eder misiniz artilari eksileri nelerdir ???

• Bende bu tableti almayi dusunuyorum, tavsiye edermisniz..

• kutay2455 kullanıcısına yanıt
    Piyasada pek alternatif yok zaten. Yaklaşık 1,5 yıldır kullanıyorum. Şükür beni ne donanım yönünden nede yazılım yönünden üzdü. Günlük kullanım için gayet kullanışlı. Video, Youtube, internet, sosyal medya, dizi-film, makale okuma, mail işleri vs. için ideal. Ancak oyun için alacaksanız almayın. Hem hafızası 8 gb hemde çok performanslı bir cihaz değil. Tabiki zaman geçirmelik küçük oyunları oynatabiliyor.

Eksik diyebileceğim yönü hoparlör kalitesi o kadar iyi değil. Birde tuşlarında ışıklandırma yok. Ancak alıştıktan sonra gece kullanımında sorun olmuyor.

• ürün günlük kullanımda evet gayet iyi bende 8-9 ay kadar oldu alalı; 9 saatlik seyahat sürecinde 8 saat kesintisiz wifi üzerinden flim izledim sarj konusunda tatmin edici.kasmalar nadirende olsa oluyor ama rahatsız edici değil.

kılıf arayan arkadaşlar özellikle istanbul için diyorum aksarayda çok var ben 20tl'ye şık desenli standlı istediğin yöne dönen bir kılıfla kullanıyorum.almak isteyen bakınabilir oralara.

şunuda söylemek istiyorum ÇİN malı cihazlara göre +++ kalite en kötü ihtimal ile arıza durumunda muhattap olabileceğiniz servisi var
  • CorozeB C kullanıcısına yanıt
    Hocam pdf word excel vs aciyor degil mi en onemlisi birde en uygun suan nerede satiliyor bilginiz var mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: -shadow--

Hocam pdf word excel vs aciyor degil mi en onemlisi birde en uygun suan nerede satiliyor bilginiz var mi?

android'de açılmayan dosya kaldımı valla ben aldığımda piyasası 399'du ben real marketten aldım 349tl netten araştır ama real için oraya gitmen lazım
    Real size birde kilif hediye etmis olmus yani hocam su ana kadar 379 a teknosada buldum
    Ben autocad de vs cizim yapiyorum ikinci bir ekrandan bakip cizmek cok cok rahat oluyor o yuzden istiyorum acikcasi
    Bu hafta alirim buyuk ihtimal :)
    Sarj suresi internetteki hizu vs nasildir acaba hocam ??

• quote:

Real size birde kilif hediye etmis olmus yani hocam su ana kadar 379 a teknosada buldum
    Ben autocad de vs cizim yapiyorum ikinci bir ekrandan bakip cizmek cok cok rahat oluyor o yuzden istiyorum acikcasi
    Bu hafta alirim buyuk ihtimal :)
    Sarj suresi internetteki hizu vs nasildir acaba hocam ??

bu gibi cihazlarda pil sömürüsü 3G'dir bunda 3G olmadığından ve wifi kendi donanımı olduğu için şarj süresi çok tatmin edici 8 saat ekran süresi aldım oda flim izlemekten.Net hızı senin bağlantına göre görecelidir ne verirsen alıyor gayet tatmin edici bana göre...
    Fiaytı normal zorlasan zorlasan en fazla benim aldığım fiyata bulabilirsin ama real varsa çevrende mutlaka bakmanı öneririm. güzel fiyat kampanyaları oluyor.

Bende teknosadan bakmıştım 399tl idi almayada niyetim yoktu realde 349'u gördüğümde 50tl indirim cazip geldi ve aldım. Taksitle almıştım 50 tl 1.5 taksit eder iyi para bana göre

güle güle kullanın hocam bende vatanda ipad mini 600 tl ye gördüm şimdi o biraz aklımı çeldi ama samsung u alacağım yüzde 80 öğrenciyim bende çizim vs yaparken yada çalışırken böyle bir şeye çok ihtiyaç duyuyorum...
    çok öyle oyun oynayan birisi de değilim
    şuan kayserideyim burada da maalesef real yok hocam
  • quote:

güle güle kullanın hocam bende vatanda ipad mini 600 tl ye gördüm şimdi o biraz aklımı çeldi ama samsung u alacağım yüzde 80 öğrenciyim bende çizim vs yaparken yada çalışırken böyle bir şeye çok ihtiyaç duyuyorum...

Hocam şuan iki cihazda elimde var mini de tab4te ikisinide sık kullanıyorum ama kesinlikle ipad mini👍🏻

• quote:

Orijinalden alıntı: Ahmettsaka

Tablet hakkında soru sormak isteyen kişiler, fikir almak isteyenler teker teker konu açmak yerine buradan sorabilirler.

Arkadaşlar yeğenimin doğum günü yaklaştı tablet istiyormuş o yüzden yardım ederseniz çok sevineceğim maximum 400 liraya tablet önerisi bekliyorum

Yeğenim oyun oynayacak ve çizgi film izleyecek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ahmettsaka

quote:

Hocam şuan iki cihazda elimde var mini de tab4te ikisinide sık kullanıyorum ama kesinlikle ipad mini👍🏻

onunda fiyatı çok pahalı be hocam öğrenci olunca işte böyle oluyor
    benimde tercihim ipad ama fiyatı biraz düşürseler keske peki neden ipad mini ufak bir karşılaştırma yapabilir misiniz size zahmet olmazsa ? teşekkürler şimdiden...

• mmmashm kullanıcısına yanıt
    sende al hocam samsung galaxy tab 4 7 inch olanı rahat rahat izletir heralde en ucuz şuan teknosada gördüm 380 liraya
  • pemaxs P kullanıcısına yanıt
    bimeks in sitesinde daha pahalı hocam nasıl o fiyattan alabildiniz acaba?
  • quote:

Evet hocam 400 kusur her yerde

• quote:

Orijinalden alıntı: mmmashm

quote:

Evet hocam 400 kusur her yerde

hocam geçen yıl almışın kasımı görünce yazında bende bu yıl zannettim kusura bakma
    sen memnun musun peki hocam? tabletten genel itibariyle
  • quote:

ben bimeksin magazasından almıştım
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.