Şimdi Ara

Samsung Galaxy Tab 4 7.0 -ANA KONU- (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
650
Cevap
12
Favori
45.745
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Telefonda bikac sayfa geri gittim. root göremedim. ilk sayfaya da baktım. Root için Cm recovery yazmissin ama recoryden anlamam. kingoroot gibi kolay yoldan root yapilabilseydi güzel olurdu :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1080P yse ramden çok işlemci önemli.

• Arkadaşlar T232 nin telefon özelliğini açmak zor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elmanderr -- 25 Temmuz 2015; 23:24:56 >
  • sm-t230 tableti usb üzerinden internete bağlamak istiyorum nasıl yapabilirim bilgisi olan yardımcı olurmu çok teşekkürler.
  • Tableti ancak telefon üzerinden kablosuz olarak internete bağlayabilirsiniz. Benim telefon Android 4.4.2. Ayarlar/Bağlantılar/Bağlanabilir ve Taşınabilir Wi-Fi Alanı Aktif Hale Getirilecek. Taşınanabilir Wi-Fi Alanı aktif hale getirilip üzerine tıklandığında size bir şifre verecek. Tablette de Ayarlar/Bağlantılar, WiFi açık iken sağ tarafta AndroidAP e bağlan denilecek. Telefondaki şifre tablete girilecek. Böylece telefonun modemi üzerinden kablosuz olarak internete bağlanıyorsunuz. Ben tatilde bu şekilde kullanıyorum. Diğer taraftan kablolu bağlantı mümkün değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi delimeli -- 1 Ağustos 2015; 16:05:27 >
  • beyler internetten film izlemek, çeşitli siteleri ve haber uygulamaları için kullanacağım. tavsiye eder misiniz yoksa note 10.1 veya tab S mi bakayım. Bu saydığım şeyleri takılarak açacaksa daha üst modellere bakayım.
  • aliriza81 kullanıcısına yanıt
    7" zaten film için pek uygun olmaz. Sadece sürekli yanınızda taşıyacaksanız rahat oluyor. Büyük ekranlara yönelin bence. Ayrıca tab s ve note ile arasında tabiki performans farkı var. İşlemcisi falan onların daha iyi. Dolayısıyla tarayıcı performansında da belirgin bir fark var.

• quote:

Orijinalden alıntı: psirik

7" zaten film için pek uygun olmaz. Sadece sürekli yanınızda taşıyacaksanız rahat oluyor. Büyük ekranlara yönelin bence. Ayrıca tab s ve note ile arasında tabiki performans farkı var. İşlemcisi falan onların daha iyi. Dolayısıyla tarayıcı performansında da belirgin bir fark var.

Tab 4 fiyat olarak bana baya cazip gelmişti ama bilhassa webde sörf ve film izleme konusunda sıkıntı çıkaracaksa hiç bulaşmayayım. note veya s serisine bakayım.
  • Lollipop gelmedi hala...

• Geleceğini kim söylüyor?
  • "Tab 3 T310" vs "Tab 4 T230" kıyaslaması yapabilir misiniz? Eski ama bana T310 daha hoş geldi.
  • Superonline kampanyası olarak TAb 4 7 inç ya da reeder a8i quad cihazlarından birini alabiliyorum. Bu iki cihaz arasında nasıl bi tercih yapmalıyım yardım edebilir misiniz
  • cihazı oğlum yaklaşık 1 yıldır kullanıyor. Şarj süresi ilk aldığımız gibi hiçbir sıkıntı yok. uzun şekilde götürüyor. Fakat artık bir hafıza kartı alma zamanı geldi. Evde bir tane vardı taktım görmedi. Kart giriş yeri çok ısındı bir anda. Bende çıkardım kullanamadım.

Cihaza uyumlu hafıza kartı kullanan varmı? Varsa tavsiye edebilirmi? 16gb işimi görür
  • basis35 kullanıcısına yanıt
    sandisk 16 gb 48mb hız hepsiburada dan alırsın 20 tl fiyatı var ama dikkat et hızı 30mb olmasın 48mb olsun
  • basis35 kullanıcısına yanıt
    evet ama alıcaksan aras kargoyu seç yurtiçi sorunlu ordan sipariş etmiştim 1 hafta önce kargoyu şubeden almak zorunda kalmıştım o yüzden arası seç
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blacas

evet ama alıcaksan aras kargoyu seç yurtiçi sorunlu ordan sipariş etmiştim 1 hafta önce kargoyu şubeden almak zorunda kalmıştım o yüzden arası seç

kargo da bedavamış iyimiş fiyatı. Ok tşk ederim
  • dizi-film-video izleme biraz da internette gezinme amacıyla tablet arıyorum. aklıma takılan birkaç soru var.youtube de 720p video izlerken takılma-kasma oluyo mu? kaç saat ekran süresi alıyorsunuz? işlemci sıkıntılı filan yazıyor internette herhangi bir sıkıntı yaşayan oldu mu?

• .....................

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Korgeneral -- 7 Eylül 2015; 0:04:13 >
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.