Şimdi Ara

700 TL'ye Alabileceğim en iyi gitar

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
405
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 700 TL bütçe +-100 TL(verdiğin fiyat farkına gerçekten değer derseniz 900-1000 TL felan zorlayabilirim.) alabileceğim en iyi gitar nedir arkadaşlar?2.El tercih etmek isterdim ama gitardan anlamadığım ve yeni başladığım için çok riskli geldi bana.

Çalmak istediğim türler ; Indie,alternative,pop rock,blues vb.

• 2. El Fender al derim fiyatları ne kadar olur bilemem ama bir bak piyasaya gitarıda yanında bilen bi arkadaşınla dene
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tyrion Reyiz

2. El Fender al derim fiyatları ne kadar olur bilemem ama bir bak piyasaya gitarıda yanında bilen bi arkadaşınla dene

2.El baktım sahibinden.com a , grg170 lerden başka gitar yok bu fiyat aralığında.Başka nerden bulabilirim 2.el?
  • quote:

2. El Fender al derim fiyatları ne kadar olur bilemem ama bir bak piyasaya gitarıda yanında bilen bi arkadaşınla dene

2. el fender 1500 ten aşşağı gitmiyor 1500 zor bulunur.
  • Grg170 ler metale elverişlidir gitmeyebilir sana. Ben de strat tavsiye ederim hen rahat oluyorlar hem de sound u dedigin türler için uygun squier affinity strat ler var fender ın alt markası bir gitarcıda dene derim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mösyö Bolamyer

quote:

2. el fender 1500 ten aşşağı gitmiyor 1500 zor bulunur.

Benim tarzım olmadığı için o konu hakkında pek bilgim yok
  • O fiyatlara ikinci el fender bulmak imkansız. Bulduğunda temiz olmaz illaki bi kusuru vardır. Adam gibi ikinci el fenderler 1200 den başlıyor...

Sıfır alıcaksan en ideal yamaha pacifica 112v Biraz daha zorlarım 1000 TL civarına çekerim dersen PRS SE 245 çok çok güzel bi gitar...

ayrıca mağadan alıcağınız gitar ile aynı mağazanın internet sitesinden sipariş edeceğiniz gitar arasında fiyat olarak çok fark oluyor. mutlaka mağazaya gidin pazarlık yapın...
  • quote:

Orijinalden alıntı: VendettA

O fiyatlara ikinci el fender bulmak imkansız. Bulduğunda temiz olmaz illaki bi kusuru vardır. Adam gibi ikinci el fenderler 1200 den başlıyor...

Sıfır alıcaksan en ideal yamaha pacifica 112v Biraz daha zorlarım 1000 TL civarına çekerim dersen PRS SE 245 çok çok güzel bi gitar...

ayrıca mağadan alıcağınız gitar ile aynı mağazanın internet sitesinden sipariş edeceğiniz gitar arasında fiyat olarak çok fark oluyor. mutlaka mağazaya gidin pazarlık yapın...

Yamaha hoşuma gitti ,http://www.do-re.com.tr/U12681,537,yamaha-pacifica-112v-elektro-gitar-tasima-kilifi-hediye-elektro-gitarlar-yamaha.htm bir tek bunu bulabildim.Sizce nasıl fiyatı bu fiyata daha iyisi alınabilir mi?

• Ibanez grg170 dx al 650 civarındaydı en fazla hatırladığım kadarıyla ve 900 veya 1000 lira toplam butcen varsa en azından amfiye daha çok para bırakmış olursun emin ol amfide önemli

• Acelivia kullanıcısına yanıt
    yamahanın türkiye distribütörü doremusic. o yüzden eğer başka bi müzikmarkette kampanya vs tarzı bişey yoksa distribütör firmadan daha ucuza satan bulunabileceğini sanmıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leingrad -- 29 Temmuz 2014; 14:43:04 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: VendettA

yamahanın türkiye distribütörü doremusic. o yüzden eğer başka bi müzikmarkette kampanya vs tarzı bişey yoksa distribütör firmadan daha ucuza satan bulunabileceğini sanmıyorum.

http://www.pennamuzik.com/yamaha-pacifica-112v-elektro-gitar-urun209.html bunu buldum birde ama site ne kadar güvenilir bilmiyorum.

Squier Affinity strat ile Yamaha Pacifica 112v arasında kaldım arkadaşlar sizce hangisi?

edit: Yabancı forumlardan okuduğum kadarıyla pacifica 112v çok iyi ve en iyi başlangıç gitarlarından biri olarak söylenmiş.Seçimimi yamaha dan yana yaptım.Şimdi amfi bakıcam önerileriniz varsa alabilirim?Bu gitar için 300TLlik bir amfi yeter mi sizce?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Acelivia -- 29 Temmuz 2014; 22:36:18 >

• line 6 ve roland markaların amfilerı çok güzeller kaliteli ses alırsın
  • Epiphone Les Paul Standart al daha sonra Line6 İV 15 alirsin imkanin varsa ikisini beraber al 1500 e gelir ama baya idare edersin :)

• quote:

Orijinalden alıntı: umtakcay

Epiphone Les Paul Standart al daha sonra Line6 İV 15 alirsin imkanin varsa ikisini beraber al 1500 e gelir ama baya idare edersin :)

O Les paulun görünüşünden hiç hoşlanmıyorum ya, bana strat olacak :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Acelivia

quote:

Orijinalden alıntı: umtakcay

Epiphone Les Paul Standart al daha sonra Line6 İV 15 alirsin imkanin varsa ikisini beraber al 1500 e gelir ama baya idare edersin :)

O Les paulun görünüşünden hiç hoşlanmıyorum ya, bana strat olacak :)

Aslinda goruntu degil tarzina bagli start ile blues classic rock calabilirsin ilerde tonlari tatmin etmez metal vb calmaya baslarsan :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.