Şimdi Ara

Feynoord-Beşiktaş Şampiyonlar Ligi Ön Eleme İlk Maçı Salon 3'de

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
639
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  Feynoord-Beşiktaş Şampiyonlar Ligi Ön Eleme İlk Maçı Salon 3'de

• Bir maça 20-30 TL çok değilmi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ulan full paket uyesiyim genede para odemem gerekiyor . Bu nasil iş lan iyice sapıttılar. Aldigim gune lanet olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • www.liveonsat.com üzerinden uyduda hangi kanalların verdiğini/vereceğini görebilirsiniz.Görebilmek için orada Daily Tv sekmesinden maç gününü seçmelisiniz.Tercih sizin.
  • HD OLARAK HANGİ KANAL VERİYOR
  • derya78 kullanıcısına yanıt
    Bir salon 3 te var diye biliyorum diji de hd vermiyecek bu 20 tl vermem o kadar para ödüyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BonezCrusher

Bir salon 3 te var diye biliyorum diji de hd vermiyecek bu 20 tl vermem o kadar para ödüyoruz.

kahveye gitsem babam ile beraber 20 tl gene vereceğim

evde aldım 20 tl ye hemde evde rahat rahat 4 kişi izliyeceğim çay kola yanında cabası

399 kanalda hd olarak veriyormuş aradım sordum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi derya78 -- 30 Temmuz 2014; 20:47:47 >
  • bu söğüşleme politikalarından dolayı geçen şubat da iptal ettim ben...ama işte maç hastaları katlanıyorlar tabiiki...
  • Maçı satın aldım. Ama izledim diyemiyorum.

İğrençti. Kesinlikle internet bağlantımda sorun olmamasına rağmen sürekli olarak takılmalar vardı. Maç bittiğinde sinir hastası olmuştum. Aldığıma bin pişman oldum açıkçası. Paramla rezil oldum...
  • Maçı 2 salon filmi hediyesine güvenerek almıştım. Farklı kulvarlarda olduğunu gözden kaçırmışım durumu da Digitürk'e ilettim, twitter vs aracılığı ile faturama bu ay 1,09 TL yanısıtlmış..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.