Şimdi Ara

kim tamam derse evlenicem 1 hafta icinde

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
1
Favori
514
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • evlenecegim kisiyide burda bulucam, boyum 1.85 kilom 80, kasli.yapiliyim.biraz sarisinim. kumral diyolar galiba ona. kivanc tatlitugdan tek.farkim gozlerim bnmki.kahverengi, espri kabiliyetim muthis. bakislarim on numara zaten. ya harbiden adam gibi adamim. ve evlenecegim kadini her anlamda herseyde her zaman mutlu ederim. tek sartim var, zengin parali olsun. 1 hafta icinde bu konuda oyle birini bulabilirsem hemen evlenicem ahanda buraya yaziyorum...

(zengin kizin ne isi var burda olum zengin kizin sadece whatsappi,instagrami olur) ama iste umut fakirin ekmegi. napicannnn

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• tamam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sırf evlenmek için evlenme...
  • Hocam evlencem demişsin, kaslıyım demişsin, sarışına çalıyorum demişsin deee

Biz ss isterük...
  • 170 adam mutlu edemez mi

• istedigin parayi verim cek git burdan?

• quote:

Orijinalden alıntı: -Hiroshima-

istedigin parayi verim cek git burdan?

tamam hesap no veriyorum pmden . miktar nasil 90.000 USD $

• Jigolo ol derim
  • quote:

Orijinalden alıntı: spartacus00

evlenecegim kisiyide burda bulucam, boyum 1.85 kilom 80, kasli.yapiliyim.biraz sarisinim. kumral diyolar galiba ona. kivanc tatlitugdan tek.farkim gozlerim bnmki.kahverengi, espri kabiliyetim muthis. bakislarim on numara zaten. ya harbiden adam gibi adamim. ve evlenecegim kadini her anlamda herseyde her zaman mutlu ederim. tek sartim var, zengin parali olsun. 1 hafta icinde bu konuda oyle birini bulabilirsem hemen evlenicem ahanda buraya yaziyorum...

(zengin kizin ne isi var burda olum zengin kizin sadece whatsappi,instagrami olur) ama iste umut fakirin ekmegi. napicannnn

alsana zengin karı buldum

• quote:

Orijinalden alıntı: TheRad67

Jigolo ol derim

arkadas ol denilince hemen olmuyo ki iste o is

• Adam yakışıklıyım diyor kız bulamıyor.Bizde de yok ki kardeşim git dışarı çık bi bak fazladan bulursan haber et bize de.

• Kaslıyım diyorsun boyum 1.85 diyorsun kumralım diyorsun tamam doğrudur ama adamım diyemezsin zengin olsun yeter dedikten sonra.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sanSi. -- 27 Temmuz 2014; 23:15:41 >
  • Yemin ediyorum, hayatımdaki en çok iğrendiğim insan profili :D
  • para icin evlenceksen evlenme sn iki hafta sonra bosanirsin kizida dul birakirsin sonra neden evlenme orani dsuk dersin

sana degil kiza yazik

• Fake

• Tamam anlastik bana uyar.Ama benim bir erkek de bekledigim iki ozellik var.İki bobregininde olmasi ve cayir cayir calisiyor olmasi.Peki sen ¿

Eger bobregine pardon kendine guveniyorsan gel beni iste .

• quote:

Orijinalden alıntı: thepunisher38

Tamam anlastik bana uyar.Ama benim bir erkek de bekledigim iki ozellik var.İki bobregininde olmasi ve cayir cayir calisiyor olmasi.Peki sen ¿

Eger bobregine pardon kendine guveniyorsan gel beni iste .

bobrek.avi organ mafyasimisin

• Konu Dışından uzaklaştırma almışsın.Bu yüzden mi konuyu buraya açtın?
  • Para işi bozdu zira paralı hatun kim olursa olsun parası için veya zengin olduğu için evlenilmesini istemez. Parasızlada evlenmez gönlü nekaar zengin olursa olsun onun için gittiği ortamlara ayak uydurman kendi gibi sosyal çevresine ayak uydurucak birini arar tabi istisnalar vardır. Mesela muhafazakar zengin birini bulursun

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • spartacus00 kullanıcısına yanıt
    Peki .d

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi moonlightsonata -- 28 Temmuz 2014; 15:35:31 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.