Şimdi Ara

Acaba benim hastalığım ne :(

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
12.433
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Alkol aldığımda yaklaşık 1 saat kadar sonra üşüme ve titreme geliyor.Acaba bu neden kaynaklanıyor?Yardımcı olabilecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

• sağlık dersinde alkolun ısıtıp ısıtmayağını sormuşlardı öğretmene, tam tersine üşüme felan yapar demişti . alkolun kendisinden olabilir yani
  • quote:

Orijinalden alıntı: waltran

sağlık dersinde alkolun ısıtıp ısıtmayağını sormuşlardı öğretmene, tam tersine üşüme felan yapar demişti . alkolun kendisinden olabilir yani
    psikolojik şartlanma
  • quote:

Orijinalden alıntı: oktayd

psikolojik şartlanma

Alıntıları Göster
    Alkol ters tepki veriyo size
  • quote:

Orijinalden alıntı: platonn

Alkol ters tepki veriyo size

Alıntıları Göster
    Kansız yada bunun daha ilerisi anemi olabilirsin.
    Karaciğerinde de bir sorun olabilir. Tahlil yaptirman gerek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: holyjohn

Kansız yada bunun daha ilerisi anemi olabilirsin.
    Karaciğerinde de bir sorun olabilir. Tahlil yaptirman gerek.

Alıntıları Göster
    içme arkadaşım
  • quote:

Orijinalden alıntı: capo di capi

Alkol aldığımda yaklaşık 1 saat kadar sonra üşüme ve titreme geliyor.Acaba bu neden kaynaklanıyor?Yardımcı olabilecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

Senin hastalıgın ciddi bişey hangi bölüm bilmiyorum ama doktora git
  • quote:

Orijinalden alıntı: girmiyor

quote:

Alkol aldığımda yaklaşık 1 saat kadar sonra üşüme ve titreme geliyor.Acaba bu neden kaynaklanıyor?Yardımcı olabilecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

Senin hastalıgın ciddi bişey hangi bölüm bilmiyorum ama doktora git
    Bence sen içmemelisin hocam. Basit bişey değil gibi arkadaşlara katılıyorum yani
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cumhuriyet.

Bence sen içmemelisin hocam. Basit bişey değil gibi arkadaşlara katılıyorum yani

Alıntıları Göster
    Atatürk siroza yakalanmadan önce yaverine sürekli üşüyorum yaverrr dermiş siroz bşlıyor olmasın ????
  • quote:

Orijinalden alıntı: OxiJeaN

Atatürk siroza yakalanmadan önce yaverine sürekli üşüyorum yaverrr dermiş siroz bşlıyor olmasın ????

Alıntıları Göster
    ne içiyorsun? belki tek neden alkol değildir. Doktora gitmelisin
  • quote:

Orijinalden alıntı: ΣПGIП

ne içiyorsun? belki tek neden alkol değildir. Doktora gitmelisin

Alıntıları Göster
    eskiden böyle birşey yoktu.3-4 yıldır var.çok nadir bir iki kadeh içerim efkarlandığım zaman.kan tahlili yaptırdım temiz çıktı.kansızda değilmişim.sigarada haftada 1 paket anca içiyorum.
  • quote:

eskiden böyle birşey yoktu.3-4 yıldır var.çok nadir bir iki kadeh içerim efkarlandığım zaman.kan tahlili yaptırdım temiz çıktı.kansızda değilmişim.sigarada haftada 1 paket anca içiyorum.

Alıntıları Göster
    Alkol kan dolaşımını hızlandırdığı için ısıtır. Etkisi geçincede bırak üşüyesin yani. Genelde insanlar içip yattığı için pek hissetmiyor .

• quote:

Orijinalden alıntı: Mechaniker

Alkol kan dolaşımını hızlandırdığı için ısıtır. Etkisi geçincede bırak üşüyesin yani. Genelde insanlar içip yattığı için pek hissetmiyor .

Alıntıları Göster
    benim yaşadığım öyle değil :( eskiden saatlerce vücudum sıcak olurdu hiç üşümezdim ki
  • quote:

benim yaşadığım öyle değil :( eskiden saatlerce vücudum sıcak olurdu hiç üşümezdim ki

Yas kaca çıktı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: girmiyor

quote:

Yas kaca çıktı?

Alıntıları Göster
    keşke hiç içmesen...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ~kasva~

keşke hiç içmesen...

Alıntıları Göster
    İçmeyi arttır, tüm sorunlarından kurtulacaksın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emretemelkuran

İçmeyi arttır, tüm sorunlarından kurtulacaksın.

Alıntıları Göster
    yaşım 33
  • quote:

yaşım 33

Alıntıları Göster
    sakin ol şampiyon herkesin yaşadığı durum en iyisi içmemek
  • Konuyu bir hortlatalım. Sıkıntı aynen devam ediyor. Ayda yılda bir bira canım çekiyor. 2-3 saat sonra sanki sıtma geçiriyorum. Bütün vücudum ağrıyor. Kan tahlillerinde sıkıntı yok.
  • Dostum benim gibi 42 yaşına gelmişin ve ölüme dahada yaklaşmışın bu zıkkımı içmek zorundamısın ? Allahın o kadar fazla helal yiyecek ve içecek yarattığını bildiğin halde niye haram, günah ve size dokunduğunu söylediğin alkol içmek istiyorsun ?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.