Şimdi Ara

Bugün digitürk aradı ve

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
697
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ttnet aboneliğimin bittiğini söyledi. 72 liraya internet + televizyon paketi varmış geçmeli miyim sizce?

yoksa d smart falan daha mi iyi

bu konuları pek bilmiyorum. Şu anda kullandığımız uydu alıcısını ne zaman aldığımızı bile hatırlamıyorum o kadar eski yani

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• internet dediği süperonline bu arada....abim kullanıyor ve gayette memnun
  • quote:

Orijinalden alıntı: bulent 73

internet dediği süperonline bu arada....abim kullanıyor ve gayette memnun

Geçiyorum o zaman

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ea12345

Ttnet aboneliğimin bittiğini söyledi. 72 liraya internet + televizyon paketi varmış geçmeli miyim sizce?

yoksa d smart falan daha mi iyi

bu konuları pek bilmiyorum. Şu anda kullandığımız uydu alıcısını ne zaman aldığımızı bile hatırlamıyorum o kadar eski yani

bitip bitmediğini iyice bir kontrol edin
  • Hocam SOL mü aman uzak durun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: baskutuk

Hocam SOL mü aman uzak durun.

neden

• Hocam Digitürk zaten size normal herhangi bir uyduyla izleyeceğiniz kanalları parayla satmaya kalkacak muhtemelen, bahaneleri de ama biz hd veriyoruz olacak, eğer bütçem sınırsız diyorsanız kafanıza göre takılın ama yok kardeşim belli bir limitim var derseniz, siz 72 liraya digitürkte normal kanalları artı internet kullanacağınıza dsmartta sinema falan kanalları açık şekilde artı internet kullanabilirsiniz ben hem digi hem dsmart kullanmış biri olarak söylüyorum dsmarttan da bir fiyat alın paketleri karşılaştırın digi ve dsmartın neticede bircok paket cesitleri mevcut
  • Paketin detaylari onemli internetin tarifesi ve digiturk un paketi

• ea12345 E kullanıcısına yanıt
    bu kampanyada ayrı ayrı almaya karşın bir indirim yok bunu da göz önüne alın, 24 ay çok uzun bir süre.
  • 72 pahalı bence biz geçtiğimizde 60 TL dediler gerçi film paketiyle 75 TL ödüyoruz ama bana biraz fazla geldi yinede siz bilirsiniz.

Edit:Bizimkisi Digitürk(2 keyif paketi)+Doping
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.