Şimdi Ara

Dizimag'in Ardından Yabancıdiziizle'nin Kapanması !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
1
Favori
2.507
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yabancı Dizi İzle sitesi kendisi mi böyle bir karar aldı, yoksa Yabancı Dizi İzle, Dizimag gibi bir dava doğrultusunda mı kapatıldı şimdilik bilinmiyor ama Yabancı Dizi İzle sitesini ziyaret edenler kötü bir sürprizle karşılaşıyor.

Dizimag’in kapatılmasının ardından Yabancı Dizi İzle sitesinin kapanması, internetten dizi izleyen birçok kişiyi de olumsuz etkileyecek. Yabancı Dizi İzle'nin kapatılması sosyal medyada da ses getirdi.

Dizimag ve Yabancı Site İzle gibi yayın haklarını almadan dizi yayını yapan internet sitelerin işi artık daha zor olacak gibi görünüyor.

Büyük dizi yapım şirketleri bu dizi sitelerinin peşine düşmüş durumda, yakın zamanda başka bedava dizi izleten sitelerin de kapandığını görebiliriz.

Haber kaynağı :http://www.objektifhaber.com/yabanci-dizi-izle-kapandi-257914-haber/
    Site : http://www.yabancidiziizle1.com/

• DiziST ve harika-dizi den devam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anorin

DiziST ve harika-dizi den devam
    biraz zor engellerler bu işi. siteler kapandıkça yeni siteler açılır, müthiş bir izleyici kitlesi var çünkü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trojana -- 27 Temmuz 2014; 3:59:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: trojana

biraz zor engellerler bu işi. siteler kapandıkça yeni siteler açılır, müthiş bir izleyici kitlesi var çünkü.

Alıntıları Göster
    İşin ilginç olanı eskiden beri bildiğim bir sürü film sitesi var, hâlâ açık, ama dizi siteleri fazla dayanmıyor.
  • Mahkemeler sürekli kapatıyor ama yayıncılardan bi alternatif yok. Getirin netflix gibi bi sistemi aylık 5 10 lira verelim yasal yollardan izliyelim. Toksa bitmez bu şekilde bu siteler
  • quote:

Orijinalden alıntı: civilbugra

Mahkemeler sürekli kapatıyor ama yayıncılardan bi alternatif yok. Getirin netflix gibi bi sistemi aylık 5 10 lira verelim yasal yollardan izliyelim. Toksa bitmez bu şekilde bu siteler
    Bence dizi yapımcıları böyle çok izlenen siteleri dava açarak diğer bütün sitelere gözdağı veriyor yayın yapmaması için. Ama zor biri kapatılır diğeri açılır.
  • Kızmayin ama bir bakima iyi oldu son zamanlarda cok yabancı dizi izleme suru psikolojisi olmuştu onune gelen yabancı dizi izliyordu sanki bir ayricaligi olacakmis gibi
  • quote:

Onlar da gidici gibi...
  • quote:

Orijinalden alıntı: #ŞARBAY#

quote:

Onlar da gidici gibi...

Alıntıları Göster
    Dizimag kapandığından beri torrent kullanıyorum.
    güzelim takip sistemi vardı sitenin.
    Ben kendime takip sistemi yaptım. Çıkınca indir izle

• Harikadizi'den fringe kaldırılmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: SayisalMan

Harikadizi'den fringe kaldırılmış
    Kapatın anasını satayım. Onu kapat buna sansür. Tüm ülkeyi kapatında biz de rahatlayalım siz de.
  • dizipub var hocam belki işinize yarayabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KASAP1910

dizipub var hocam belki işinize yarayabilir.
    dizist iyi gibi
  • Tam anlamiyla felaket. Bu isin sonu nereye varicak merak ediyorum. Simdilik diger sitelerden yolumuzu bulucaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: the phantom of the opera

Kızmayin ama bir bakima iyi oldu son zamanlarda cok yabancı dizi izleme suru psikolojisi olmuştu onune gelen yabancı dizi izliyordu sanki bir ayricaligi olacakmis gibi

Yabancı dizilerin ortalama olanları Türkiye'deki neredeyse bütün dizilerden iyi. Çoğu Türk dizisi yabancı dizilerden çakma zaten ama onlar kadar cesur değil. Bazı türler hiç yok zaten. Ben Türk bir gerilim dizisi hatırlamıyorum mesela.
  • Siradaki kurban harikadizi'dir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Stnwell

Siradaki kurban harikadizi'dir.
    Dizist den devam edin. başka onlarca hatta yüzlerce site var zaten.

ama niye yabancidiziizle kapandı anlamadım
  • iyi olmuş moktan bi siteydi zaten onlinedizi.co ve harikadizi1.com iyidir
  • quote:

Orijinalden alıntı: practice

iyi olmuş moktan bi siteydi zaten onlinedizi.co ve harikadizi1.com iyidir
    altyazıyı kendisi yapan önerdiğiniz bi site var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: the phantom of the opera

Kızmayin ama bir bakima iyi oldu son zamanlarda cok yabancı dizi izleme suru psikolojisi olmuştu onune gelen yabancı dizi izliyordu sanki bir ayricaligi olacakmis gibi

Türk dizilerinin rezil oyuncularını ve bayağı espirilerini mi izleyecekti insanlar?

Senelerdir yabancı dizi izlerim, artık ingilizce altyazı ya da direk altyazısız izliyorum.İngilizce dinleme ve konuşma açısından inanılmaz bir faydası olduğu da aşikar.Neresinden tutarsan yabancı dizi izlemek daha mantıklı anlayacağın.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.