Şimdi Ara

Samsung S5611

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
24.807
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bugün gördüm nette bilen duyan kullanan var mıdır yeni çıkmış ?link atacağım

http://www.hepsiburada.com/liste/samsung-s5611/productDetails.aspx?productId=telcepsams5611&categoryId=16001

• up
  • ben bu telefondan annem için aldım telefon kullanımı güzel fakat yazılım arayüzü çok kullanışsız geldi bana 3 adet widget ekranı kullanmışlar ama özelleştirmesi zor el feneri olarak kullanılamıyor 5610 gibi ses seviyesi güzel fotoğraf kalitesi iyi multithreat özelliği yok bu nedenle programlar arka planda çalıştırılamıyor taraycı hızı iyi aldığımdan beridir el feneri olarak nasıl kullanırım onu araştırıyorum bulamadım galiba o özelliği kullanamayacağım neyse evet telefonda resetleme yada başka bir soruna rastlamadım
  • övrenci Ö kullanıcısına yanıt
    teşekkürler cevap için biz de en çok flashı el feneri olarak kullanmak istiyorduk samsung un bazı telefonlarında flash ı kalıcı bırakmak oluyordu fotoğraf çekme modunda onu denediniz mi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: övrenci

ben bu telefondan annem için aldım telefon kullanımı güzel fakat yazılım arayüzü çok kullanışsız geldi bana 3 adet widget ekranı kullanmışlar ama özelleştirmesi zor el feneri olarak kullanılamıyor 5610 gibi ses seviyesi güzel fotoğraf kalitesi iyi multithreat özelliği yok bu nedenle programlar arka planda çalıştırılamıyor taraycı hızı iyi aldığımdan beridir el feneri olarak nasıl kullanırım onu araştırıyorum bulamadım galiba o özelliği kullanamayacağım neyse evet telefonda resetleme yada başka bir soruna rastlamadım

tuş kilidi açıkken yukarı tuşuna basılı tutun

Samsung S5611

• tiger sağolasın o yukarı tuş 5610larda işe yarıyor galiba çünkü o kadar denedimki olmuyor yazılımsal farklılığa gitmişler büyük bir ihtimalle ve yeni yazılımdada o özelliği iptal etmişler gibi
  • fotoğrafta flash olarak oluyor galiba sürekli yanmıyor ama denedinmi dersen denemedim varsayımsal konuşuyorum(bkz:üfürmek :))) biraz
    bu telefonu bir aile büyüğümüze alarak hata yaptık mesela fotoğraf çekerken deklanşör sesi kapatılamıyor,flash ışığı sürekli açık tutulamıyor. Bunlardan biriyle ilgili bilginiz var mı? En son el feneri gibi kullanamadığınızı yazmıştınız çözebildiniz mi o sorunu ?

• yok anneme almıştım alıştı sorun yok el feneri olarak olmuyor evet ama sorunda olmuyor çekim gücü tereddüte düşürmüştü oda gayet iyi çıktı her şey normal.
    fotoğraf kalitesi iyi ama en basit şeyleri eklememişler çok sinir bozucu.

• bu telefondan ben de anneme ve babama 2 adet almayı düşünüyorum. fakat 5611 ile 5610 arasında kaldım. hangisini tavsiye edersiniz. aralarında çok fark var mı???
  • halbay kullanıcısına yanıt
    bence el feneri önemliyse s5610 olabilir çünkü onda flash'ı o şekilde kullanabiliyorsunuz, s5611'de telefonla konuşurken ses kısık ve çok net değil sanırım bu durum s5610'da da varmış,s5611 şarjı çok uzun gidiyor.(3gkapalı)

• quote:

Orijinalden alıntı: GIRALİÇEM

bence el feneri önemliyse s5610 olabilir çünkü onda flash'ı o şekilde kullanabiliyorsunuz, s5611'de telefonla konuşurken ses kısık ve çok net değil sanırım bu durum s5610'da da varmış,s5611 şarjı çok uzun gidiyor.(3gkapalı)

cevabınız için teşekkürler. el feneri olması elbette hiç fena olmaz. peki benzer özelliklere sahip başka marka/model önerebileceğiniz bir telefon var mı?
  • gulsahcagrı G kullanıcısına yanıt
    Telefonu bir süre önce yakınıma aldım.

• halbay kullanıcısına yanıt
    Rica ederim.Nokia 515 vardı ama fiyat daha fazlaydı hatırladığım kadarıyla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GIRALİÇEM -- 1 Şubat 2015; 1:03:15 >
  • 5611 aldım anneme vatandan 1 hafta oldu alalı, 5 defa fotograf çekildi toplamda 1 saat konuşulmamıştır 1 haftada, ama şarjı 2 gün zor gidiyor, vatana gidip yenisini almaya çalışıcam bakalım, seçenek yok işin kötüsü mağazalarda seçenek olsa bu ayarda kamerası iyi basit tuşlu bir şey onu alıcam, nette var ama bizimkilere aldığımdan mağazadan olmalı.
  • Mr.Fussy kullanıcısına yanıt
    3g açık olduğu için olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GIRALİÇEM -- 6 Nisan 2015; 19:16:09 >
  • anneme aldım, keşke almasaydım

ekranına göre yazıları küçük,

beyaz renk aldım,tuşların ışığıda beyaz yanıyor, beyaz rengin içinde beyaz yanınca tuşlar da görülmüyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • GIRALİÇEM kullanıcısına yanıt
    valla annemin sim kartı 3g kullanımına bile açık değil , yapabilirsem iade edip carrefourda s5610 var görünüyor onu alıcam, yalnız hocam akıllı telefonlar bile 3g açık 2 gün gidiyor, bu telefonun ne haddine 3g açık olsa bile
  • Mr.Fussy kullanıcısına yanıt
    İade yapabilirseniz yapın.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.