Şimdi Ara

Star Wars: Battlefront (Çıktı) [ANA KONU] (43. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.122
Cevap
22
Favori
30.993
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Origin meksika dan satın aldım bende standart edition gerçekten yeni çıkmış bir oyuna göre çok uygun fiyatı. Şimdi iniyor ilk defa meksikadan aldım umarım sonradan bir sorun çıkmaz. Dil sıkıntısı yok ingilizce kurabiliyoruz yine yani
  • Oyunu aldım bende originden indirimdeymiş 115 e felan geldi optimize grafikler sesler daha iyisini görmedim yanlız sklleri kullanmak çok zor klavyede

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • oyun akk yüzünden yavas iniyor playable kısmı geçti playe basında oyun açılıyor ama siyah ekran ve sağ aşada sarı bir loading ikonu dönüyor ama burdan ileriye gitmiyor baya bekledim ama böyle kalıyor, hata flanda vermiyor böyle bir sorun yaşayan var mı
  • Sean john kullanıcısına yanıt
    hocam bende açıldı sorun neyden kaynaklanıyor emin değilim ama çok bir şey beklemeyin Darth Vader oluyorsunuz ve düşman atakları geliyor konteyner gibi bir yerde onları engelliyorsunuz öldürüyorsunuz .
  • Nrk58 kullanıcısına yanıt
    Tamam teşekkürler :) Bu akk büyük sıkıntı 3 günde oyun indiriyoruz
  • Sean john kullanıcısına yanıt
    Aynı dertten bende muzdaripim hocam
  • rambocuk kullanıcısına yanıt
    Şuana kadar çıkmış çoğu oyunda skiller 1 den başlar 0'a kadar gider. Bunda 1-2-3-4 sadece. Kaldı ki spamlamıyoruz skilleri bu oyunda hepsinin uzun bir cooldown süresi var. Nesi farklı ve zor geldi ki bunun?
  • Ben Ultimate Edition'ı aldım Meksikalı bir arkadaştan. 20 key yani 115 TL verdim 380 TL'lik oyuna.

http://www.steamgifts.com/trade/RrmsW/h-star-wars-battlefront-ultimate-edition-w-20-keys-xmas-offer-last-copies-on-offer

2 tane daha stoğunda varmış, almamış olup almak isteyen buradan alabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Final Getsuga Tenshou

Şuana kadar çıkmış çoğu oyunda skiller 1 den başlar 0'a kadar gider. Bunda 1-2-3-4 sadece. Kaldı ki spamlamıyoruz skilleri bu oyunda hepsinin uzun bir cooldown süresi var. Nesi farklı ve zor geldi ki bunun?

valla bende anlamadım ama zor geldi alışırım herhalde online fps oyununda hişç bir oyunda skl kullanmadımki offlinede belki ama onlardada ağır ağır takılmak sorun olmuyordu
  • oyun ici fps ve ping i nasıl goruyorsunuz?

• Beyler o bu değil oyunun grafikleri hakkında konuşabilir miyiz ? Oyun çok mu gerçekçi grafiklere sahip yoksa bana mı öyle geliyor ?

Oyuna girdiğimden beri bırakamıyorum çok eğlenceli inanılmaz zevkli bir rekabet var oyunda.

• quote:

Orijinalden alıntı: wascure

oyun ici fps ve ping i nasıl goruyorsunuz?

Konsolu aç perfoverlay.drawfps 1 yaz.
  • @wascure

Fraps

@Nrk58

Şu ana kadar çıkmış en iyi grafikler bana göre. Beta'sına girdiğimde gözlerime inanamamıştım.
  • Sizde de mouse ile sağa sola bakarken bir gecikme donma gibi şeyler oluyor mu? Sistemim yetmesine rağmen bir lag kasma gibi bir problemim var ?
  • oyun pc'de ölü

http://swbstats.com/
  • Genelde Drop Zone atıyorum oynamak isteyenler ekleyebilir.

finalkenpachi
  • Oyunda çok ciddi bir lag var. packet loss fırlıyor sizce ne yapmam lazım ?
  • Nrk58 kullanıcısına yanıt
    Bende sorun yok. İnternet bağlantınız ile ilgili olabilir sorun. Başka bir oyunda denediniz mi?
  • Final Getsuga Tenshou kullanıcısına yanıt
    hocam denedim de tek bunda oluyor repair da ettim mouse sanki bir yere takılıyor gibi çok sinir bozucu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Turist55

oyun pc'de ölü

http://swbstats.com/

Oyun daha betasinda iken hack yazılımları çıkmıştı.daha ne olsun ki. Ucuza online oyun oynarım diye geçiş yaptığım PC platformunun ben hack kullanan oyuncularına tüküreyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.