Şimdi Ara

samsung galaxy tab3 10.1 gt-p5210

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
993
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar kuzenim yurtdisindan bana bu tableti getirdi.yalniz daha ilk kullanmamizda belirgin bi kasma sorunu var.biraz kullandiktan sonra fabrika ayarlarina cevirdim.sorun yine duzelmedi.bu sorun nasil duzelir bilen varsa yardim edebilir mi? Simdiden tesekkurler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pasaabey -- 24 Temmuz 2014; 19:03:35 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• vallaha kardeş burda kimse yardım etmiyor işlerine gelene cevap veriyorlar anlamadım...

bendede aynı tablet var bir kaç soru sordum kimse yanıtlamadı..
  • Yaklasik 1 yildir kullaniyorum bazi oyunlar harici herhangi bir kasma takilma olayi yasamadim.

• Muhtemelen arayüzdendir

• tablet atom işlemcili bundan daha önce acerin 1,2 ghz 4 çekirdekli 1 gb ramli tabletini kullandım antutu puanı 16k idi bu samsungun 21 k ama acer yemin ederim bu tableti solda sıfır bırakır bu tablet yavaş klavyeye dokunuyorsun 1 2 sn sonra açılıyor geçişler felanda sarmadı yavaş benim hoşuma giden yanı kararlı olması mesala interneti felan hiç çökmedi donmadı onun dışında intel işlemcisi olduığundan mıdır nedir flash player kuramadım ama yokluğunuda hissetmiyorum ekranı dandik gibi ama rahatsız etmiyor ikinci el aldım sıfır alınmaz kitkat gelir mi bilmem ama gelirse daha hızlanır güzel olur özet olarak kasma bu tabletin fıtratında var başka bir launcher felan kurup denemek lazım root felan çekmek ama ben kitkatı beklerim işimi görüyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ugrelll -- 17 Eylül 2014; 9:49:20 >
  • Bendede var bundan keşke almasaydim dedim bariz kasmalar var ben bunu s3'e benzetiyorum, androide 1gb ram yetmiyor bence

Oyunların çoğunda kasma takılma oluyor
    internet gayet hızlı takilma vs. Yok ancak işin içine biraz ağır program oyun girince kendini duvara vurduracak derecede can sıkabiliyor

• sstarr S kullanıcısına yanıt
    https://www.youtube.com/watch?v=IKHweu0HK4s&index=1&list=UUdT48Rq1yTm5i_MaZ0B4SMA Arkadaşlar Video İzleyin...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.