Şimdi Ara

356. DÖNEM ACEMİ BİRLİĞİ AMASYA ÇIKANLAR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
197
Cevap
10
Favori
13.787
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 15 İNCİ P.EĞT.TUG.KH. VE KH.BL. / AMASYA MERKEZ / AMASYA

Acemi birliği amasya olanlar olarak burada toplanalım beyler.

Benim usta birliği;

28 İNCİ MKNZ.P.TÜM. 230 UNCU MKNZ.P.A.TNK.TB. KH. VE KH.BL. / MAGOSA / MAGOSA
    Sınıf: Tankçı

https://www.facebook.com/aytacmj

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thriller89 -- 22 Temmuz 2014; 13:59:06 >

• S.A Beyler
    15 İNCİ P.EĞT.TUG.KH. VE KH.BL. / AMASYA MERKEZ / AMASYA

39 UNCU MKNZ.P.TÜM. 49 UNCU P.A. 2 NCİ P.TB. 2 NCİ P.BL. / GÜZELYURT / GÜZELYURT

Burada tanısalım birbirimize yardımcı olalım .
  • amasya baya kalabalık. Beyler sülüsü felan ne zaman almayı düşünüyorsunuz

28 İNCİ MKNZ.P.TÜM. 61 İNCİ P.A. 1 İNCİ P.TB. 1 İNCİ P.BL. / MAGOSA / MAGOSA

KISA_DÖNEM ER

PIYADE
  • Sülüs bu yol parası mı oluyor.
  • Eğitim Birliği 15 İNCİ P.EĞT.TUG.KH. VE KH.BL. / AMASYA MERKEZ / AMASYA

Esas Birliği KTBK K.LIĞI LOJ.DES.GR.K.LIĞI KH. VE KH.TK. / GİRNE / GİRNE

++

Benimde böyle arkadaşlar. İsmim Tolga deyip gireyim hemen mevzuya. :D İstanbuldan katılıyorum, tertiplerie başarılar diliyorum. :D

39 UNCU MKNZ.P.TÜM. 49 UNCU P.A. 2 NCİ P.TB. 2 NCİ P.BL. / GÜZELYURT / GÜZELYURT

Bu güzelyurtta kaç tane birlik var aynı yerde mi yapacaz biz askerliği benim 2 inci diyo birincisi neresi oluyor.
  • Eğitim Birliği : 15 İNCİ P.EĞT.TUG.KH. VE KH.BL. / AMASYA MERKEZ / AMASYA

Esas Birliği : 14 ÜNCÜ ZH.TUG. K.YRD.LIĞI 2 NCİ MKNZ.P.TB. 3 ÜNCÜ MKNZ.P.BL. / LEFKOŞA / LEFKOŞA
  • selam beyler.Hepimiz amasya ordan da kıbrısaa ama aradaki bağlantıyı çözemedim neden kıbrıs :) hayırlısı olsun hepimize

Eğitim Birliği15 İNCİ P.EĞT.TUG.KH. VE KH.BL. / AMASYA MERKEZ / AMASYA

Esas Birliği39 UNCU MKNZ.P.TÜM. 49 UNCU P.A. 2 NCİ P.TB. 3 ÜNCÜ P.BL. / GÜZELYURT / GÜZELYURT

Kısa Dönem
  • Benim adım barış Tanısalım orada birbirimizi bulalım daha kolay adapte oluruz. Amasyadan kıbrısa ucakla gidecez demi. Amasyaya en yakın havalimanı neresi var. Birde ucak parası girecek bize. Bu sülüs olayını bilen biri tam anlatsın bize.
  • amasya 15. piyade
    malatya 2. ordu
  • Eğitim Birliği: 15 İNCİ P.EĞT.TUG.KH. VE KH.BL. / AMASYA MERKEZ / AMASYA

Esas Birliği DİYARBAKIR MRK.K.LIĞI / DİYARBAKIR MERKEZ / DİYARBAKIR

Hadi hayırlısı.
    İrtibata geçelim tertipler..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: baris01

Benim adım barış Tanısalım orada birbirimizi bulalım daha kolay adapte oluruz. Amasyadan kıbrısa ucakla gidecez demi. Amasyaya en yakın havalimanı neresi var. Birde ucak parası girecek bize. Bu sülüs olayını bilen biri tam anlatsın bize.

Merzifonda var havaalanı ama Kıbrısa uçuş var mı bilmiyorum.
  • ben manisa'dan gidiyorum amasya'ya var mı bu taraftan gidecek olan ?
  • Eğitim Birliği: 15 İNCİ P.EĞT.TUG.KH. VE KH.BL. / AMASYA MERKEZ / AMASYA

Esas Birliği: 28 İNCİ MKNZ.P.TÜM. 230 UNCU MKNZ.P.A. 1 İNCİ MKNZ.P.TB. 3 ÜNCÜ MKNZ.P.BL. / LEFKOŞA / LEFKOŞA

Sınıf: PIYADE
  • Eğitim Birliği15 İNCİ P.EĞT.TUG.KH. VE KH.BL. / AMASYA MERKEZ / AMASYA

39 UNCU MKNZ.P.TÜM.LOJ.DES.K.LIĞI BKM.TB. 1 İNCİ BKM.BL. / GİRNE / GİRNE

Bakım sınıfı diyor varmı bir bilginiz ?
  • acemi amasya
    usta magosa olan devrelerim eklesin haberleselimhttps://www.facebook.com/ozan.aykul.1
  • Eğitim Birliği--- 15 İNCİ P.EĞT.TUG.KH. VE KH.BL. / AMASYA MERKEZ / AMASYA
    Esas Birliği----- 28 İNCİ MKNZ.P.TÜM.LOJ.DES.K.LIĞI BKM.TB. 2 NCİ BKM.BL. / LEFKOŞA / LEFKOŞA

sınıfı: Bakım
  • quote:

Orijinalden alıntı: thriller89

quote:

Orijinalden alıntı: baris01

Benim adım barış Tanısalım orada birbirimizi bulalım daha kolay adapte oluruz. Amasyadan kıbrısa ucakla gidecez demi. Amasyaya en yakın havalimanı neresi var. Birde ucak parası girecek bize. Bu sülüs olayını bilen biri tam anlatsın bize.

Merzifonda var havaalanı ama Kıbrısa uçuş var mı bilmiyorum.

Havaalanı varsa ucus vardır sanırım kıbrısa yada aktarmalı ucus yapacaz.
  • milan bölugunde yapmıştım acemiligi. 355 kd :) ilk gün x ray den geçince sigorta yapılacak istege baglı 30tl. kart satılıyor 6tl depozit ucreti var. ona para yukluyorsunuz kantin gazino ve oyun salonu için. sonra kayıt (burada bölük belli oluyor)ve takiben biraz form dolduracaksınız. bunu da takiben 2 koldan aşı ve doktorla form doldurma. ardından giyindirme. sonra bölüklere yollanma. ardından takım komutanlarıyla rehberlik. yatak ve dolap numaralarının belirlenmesi ve yerleşme. ardından yemege götürürler. süreç bu ilk girişte. cok gece bırakmayın girişi. cok yogun bi gün olacak böyle özet anlattıgıma bakmayın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.