Şimdi Ara

Mosso 771 Smv - Merida crossway 40 hangisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.096
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar sizin olumlu veya olumsuz yorumlarınıza göre tercih yapıp SALI günü alıcam şimdiden teşekkürler

merak ettiğim bir konuda iki bisiklet arasındaki kadro kalitesi nedir?

Merida crossway 40
    http://www.meridaturkiye.com/bikedetail.html?model=bikes/crs40vl.html

Mosso 771 Smv
    http://www.mossobisiklet.com/bisiklet-detay.asp?biID=25

Alternatif bisiklet önerileriniz varsa bütçem 1350tl
    (Boy 1.93 kg 90) (Bisikleti kullanım alanım ev-iş haftasonu gezinti)

• Selamlar,

Bende iki marka da karar kılmıştım.Sedona325 i görene kadar aslı bisikletten peşin olarak (sirkeci) 1.200 tl ye aldım.İnanılmaz keyifli ve görseli süper bir bisiklet bakmanı tavsiye ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu arada,

Bende 1.95 boy ve 92 kiloyum değerlerimiz aynı sayılır. 21 inch boyunu almanı tavsiye ederim , bisiklet asfaltta yağ gibi akıyor mtb yi satıp buna geçtim eskiden yapmayı hayal edemediğim mesafeyi tek pedal ve solukta yapıyorum.

• listeye 2 bisiklet daha ekledim bu gidişle hiçbirini alamıyıcam :)

bu arada ankarada yaşıyorum düz maşamı kitlemeli maşamı tavsiyelerini bekliyorum şimdiden teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alper2687 -- 20 Temmuz 2014; 0:39:08 >
  • sedona 325 de çok şık duruyor ama sanki donanım olarak bi adım geride linkteki modellere göre

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alper2687 -- 20 Temmuz 2014; 0:36:08 >
  • Kitlemeli maşa en iyisi benim makina da duruma göre yola göre kitleyip açıyorum.Ayrıca hocam kime göre neye göre donanım ben bu işe girerken 650 tl bütçe ile girdim.Onu ekle bunu ekle 1500 e dayandı en sonun da f/p ürünü servis kalitesi olarak sedona aldım sonuçta yarışlara katılmayacağım.Sakın gidip bisikletleri canlı olarak görmeden karar verme, mesela ben carraro225 almaya gidiyordum ters sokaktan girdim başka bir bisikletçi de 325 i gördüm ve param olmadığı için alacağım bisikleti de alamadım :) meridalara çok baktım ama niyeyse ısınamadım. Şu an bisikletimle aramız iyi bir sıkıntımız yok :)

• konuyu hortlatmam umarım. ben bugun mosso 771 dmv 22' aldım. merıda 40v modelıne de baktım hatta sadece bu ıkı modele baktım boydan dolayı.
    ne yaptın hangısını aldın?
    iyi pedallamalar.
  • kamakmuh kullanıcısına yanıt
    mosso 771smv yi görme imkanım olmadı belirttiğim modeller arasında merida ile sedona vardı merida gözüme daha hoş geldi açıkasası ve meridayı aldım
  • Merida crossway 40 Kadrosu güzel.
  • HodorunEmmisinOğlu kullanıcısına yanıt
    şöle söliyim bir iş ilanı başvurusuna iki kişi geliyo ikside aynı donanıma sahip ama birisi takım elbiseyle gelmiş(merida) diğeri biraz daha spor giyinmiş(sedona)
  • quote:

Orijinalden alıntı: alper2687

şöle söliyim bir iş ilanı başvurusuna iki kişi geliyo ikside aynı donanıma sahip ama birisi takım elbiseyle gelmiş(merida) diğeri biraz daha spor giyinmiş(sedona)

Etrafımda merida kullanıcısı var çok beğeniyorlar arızasını daha görmedik
  • HodorunEmmisinOğlu kullanıcısına yanıt
    2014 40v aldım ama pedal/aynakol bölgesinden gelen çıt çıt sesleri baymaya başladı. 3 kere servise götürdüm her seferinde vida gevşemiş...

• alper2687 kullanıcısına yanıt
    güle güle kullanın. benımde az bı surus deneyımım oldu, gercekten rahat bisikletti. ancak parasal olarak ben alamamıştım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.