Şimdi Ara

Dell U2414H 1 adet ölü pixel sanalmaketim.com

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.689
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 17/07/2014 tarihinde, sanalmarketim.com dan bu monitörden aldım. 18/07/2014 tarihinde elime ulaştı yaptığım testlerden sonra 1 adet ölü pixel ile karşılaştım. Ürünü iade ettim iade sırasında herhangi bir sorunla karşılaşmadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi benv3kendim -- 25 Temmuz 2014; 21:06:51 >

• merhaba, monitörünüz hayırı olsun :)

Monitörle ilgili bir şeyi merak ediyorum bir yerde okumuştum bluray filmlerde monitör takılıyor falan demişti birisi. Gerçekten öyle mi takılmalar yaşanıyor mu? aklımı çok karıştırdı
  • benv3kendim kullanıcısına yanıt
    Tek ölü piksel sorun olmamalıydı ama neyse...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok güzel denk geldi konunuz.
    Bende bu monitörü almayı düşünüyorum ve merak etmiştim sanalmarketim böyle bir sorunu nasıl hallederdi.

• Arkadaşlar monitör çok güzel gerçektende ölü pixel olayı ise herkesin algısına göre değişir ben geri verdim bir arkadaş vasıtası ile tekrar aldım

• Dell'in bu ürünleri premium panel diye geçiyor sanırım ve en ufak sorunla karşılatşığınızda değişim isteyebiliyorsunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: euromoszeus

merhaba, monitörünüz hayırı olsun :)

Monitörle ilgili bir şeyi merak ediyorum bir yerde okumuştum bluray filmlerde monitör takılıyor falan demişti birisi. Gerçekten öyle mi takılmalar yaşanıyor mu? aklımı çok karıştırdı

Evet bu konuda bilgi verebilirmisiniz.Gerçekten takılma falan varmı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi L.o.T.u.S -- 19 Ağustos 2014; 3:20:44 >
  • Şu anda şehir dışındayım eve gidince takılma olayına bakarım

• arkadaşlar bluray filmlerde takılma yok bu monitörü almayı düşünürseniz kaçırmayın derim, kasa çok ince renkleri ve parlaklığı çok güzel monitörün
  • Bu monitör fotoğraf phoshop düzenlemeleri için kullanmak istiyorum önerir misiniz acaba?
    Ve Dell U2412 ile arasındaki fark nedir.
  • ayhandulger A kullanıcısına yanıt
    Photoshop içinhttp://www.vatanbilgisayar.com/asus-27-vs278h-genis-ekran-led-monitor.html
    Bu daha uygun bence hem 27 inch

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.