- x
EURO DİZEL İLE NORMAL DİZEL ARASINDAKİ FARK!
5 Cevap6972 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

4 Mesaj
23 Eylül 2006; 21:57:14 

SLM Arkadaşlar oncelikle Ramazani şerif hayırlar getirmesi dileğiyle ..benim analamadığım euro dizel ile normal dizel arasında bi fark gorebilen warmi aracinda ben hiç bişe anlamadım ne performas nede bişe ..araba ayni serilik ..transporter t5 war .

laz

301 Mesaj
23 Eylül 2006; 23:38:21 

benin bildiğim kadarıyla performans açısından çok fark olmuyormuş zaten, burada önemli olan eurodizeldeki kükürt miktarının diğerine göre çok daha düşük olması. bu da masraflı olduğu için fiyata yansıyor. ne işe yarıyor dersen. birincisi çevreyi çok daha az kirletiyor diğerine göre, ikincisi yeni nesil bir çok dizel motor eurodizel kullanılacağı düşünülerek tasarlandığı için, yüksek kükürtlü mazot kullanırsan uzun vadede başına iş açma riski alıyorsun.

215 Mesaj
24 Eylül 2006; 3:15:04 

euro dizel 50 ppm , normal dizel 7000 ppm kükürde sahiptr

DH SEAT KLÜBÜ

L E O N 1.6 Staylance

228 Mesaj
24 Eylül 2006; 14:06:00 

arkadaşlar doğru söylemiş ilave olarak şunu söyleyebilirim euro dizel ismi akıllarda avrupadan gelen dizel izlenimi uyandırıyor ki yanlıştır.. tüpraşın sadece batman ve izmit rafinerilerinde bu formasyonda dizel henüz üretilmiyor.. izmit rafinerisinde seneye bu işi yapacak olan ünitede devreye girecek. o zaman her yer euro dizel olacak..

3717 Mesaj
24 Eylül 2006; 14:54:59 

quote:

Orjinalden alıntı: g0xe

euro dizel 50 ppm , normal dizel 7000 ppm kükürde sahiptr

Mobil imza versek?

6658 Mesaj
24 Eylül 2006; 15:06:16 

arama motorunu daha sık kullanın

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Motorlu Araçlar Dünyası] » Otomobil Genel » Otomobil ve Otomotiv Dünyası Genel » EURO DİZEL İLE NORMAL DİZEL ARASINDAKİ FARK!
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.234