Şimdi Ara

2si1 'Logosu yeni, introsu eski' Teknoloji ve Oyun programı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
0
Favori
2.594
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2si1'in bu bölümünde PC donanımlarından, zıplayan robotlara ve insansız arabalara kadar her türlü teknolojik gelişmeye değinecek oyun dünyasında ise davalardan, yeni lansmanlara kadar bir çok konuda yorum yapacağız.

• Adam askerden dönecek logoyu eski haline getirin
  • Bunu bekliyordum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Önlerden,kaç aydır değiştirmediniz askerliği bitecek şimdi niye değiştirdiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NewsTR -- 18 Temmuz 2014; 22:01:02 >
  • Beklentiyi karşılayacak mı

• İlk baş canlı yayina gelin Mesut reyiz GTA 5 oynayacak canlı yayinda.http://www.twitch.tv/videokonsolu

• Tahla ersinin yoklugunda ersinin tahtina oturdu :d

• Site artık çok geç güncelleniyor ya fazla video gelmemeye başladı eskiden daha hızlıydınız sanki.

• oo logo değişmiş sonunda neyse izleyelim bakalım
  • Ersinle yollar ayrıldı bye bye artık galiba. askere gideli 7-8 sene oldu bir dahada haber alınamadı kendisinden.

• 2si1 'Logosu yeni, introsu eski' Teknoloji ve Oyun programı
  • Hani yeni logo, göremedim?

Hee tamam gördüm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bkaakco -- 18 Temmuz 2014; 22:14:12 >
  • logo değişmişte ersin abi de kalaydı yaa böle olmamış

• İzleyelim hazırlıklar tamam :)
  • omg yeni logo!!!

• Oo logo sekil :D

• arka-lar-dan

• ya bu yeni logoyu bi ben mi göremedim? Ben hala eski logo görüyorum!

• Ersin geri dönüncede 1 yılda eski logo anca geri gelir herhalde

• Sayin , Talha Aynaci

(klavyem almanca)

"Arkada-SIM" ( biraz kirildim :D )

(klavyem almanca)

Ayrica merak edip de sizlerin sürekli insanlarin o konuda merak etiklerini soruyor ve cevaplari dile getirmediginiz , simdi de bu hafta sorulari dile getirdiginiz icin de Tessekürler...
    Ben yorumlara fazla takmiyorsunuz diye düsünüyordum oysaki . sorumluluk hissetiniz sanirim benim YÜZÜMDEN.

eskiden oyunlar bittirildiginde bonus görev icerikler verilirdi lakin sizin dediginiz oyun DLC (kodu) diye benim en son gördügüm FC3 kutusu icine girmis ...
    (FC3 spoiler yedigim icin oyunu oynamadim) .

----------------------------------------

daha önceden... / Spoiler = arabanin arkasinda ki kanat diye biliyordum ..internetteki sözlükte
    Bir eser ,filmden veya oyundan , kendi merak edigini kendin bilmek , görmek veya ögrenmek yerine baskasinin icerigini söyleyip keyif kacirmasi ...

cogu ingilzce terim ve kelimeleri tanimam mümkün olmuyor programinizda kimi zaman
    yeni tanismis oluyorum sayenizde ....

----------------------------------------------

CyberPunk gibi bir cagi olursa kusura bakmayin Insan irki Nüfusu azalacak..(issizlik,insana ihtiyac , is ihtiyac falan derken)
    saniyorum daha az ama daha zengin insanlar... ama hayat ne getirir bilmem...

-----------------------------------------------

Fatal Frame 5 gelmeme nedeni cogu kitleye belkide icerik anlaminda hitap ettmemesi.

Youtuber'lar daki inanilmaz dalga gecme potansiyeli olmasi Japon kültürü barindirmasi .
    umarim avrupayada gelir...

belki Wii u alirim ...bilemiyorum ya :( .... ZELDA WII U

Cocuklar nasil "ATTACK ON TITTAN" KAN,KANLI ,ÖLÜM ve UYGUN DRAM barindirmadigi icin yapmiyor ayni o durum
    böyle dizilerin ömrü fazlada olmuyor , dragon ball , One Piece , Naruto gibi...
    ( insallah ikincisi de gelir umarim ama sor japon'ya ya özeldi ayrica.)

------------------------------------------------------

Bittiris videosu güzeldi .

Bizim Türk Sinema sektörü bu kivama bile gelemedi ,komedi unsuru olan araba kovalamacasi harikaydi :)
    Tek kafama takilan o cipte ne vardi

2s1 icin tessekürler...

Ersin abi gelince daha iyi nesele olacak :D kitap okur tatinda incelemelerini özledik :D

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.