Şimdi Ara

2si1 'Logosu yeni, introsu eski' Teknoloji ve Oyun programı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
65
Cevap
0
Favori
2.594
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Türkiye de bir şeyi upload etmek rezillik

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ya ben şeyi merak ettim; Mesut abi neden şu MediaTek haberindeki Full HD 480 kare olayına şaşırmadı, hani şaşırmadı derken "Olur mu öyle şey ya, onbinlerce dolarlık cihazlarda anca oluyor bu iş, 10-20 dolarlık yongaseti mi (en azından destek) yapacak bu işi" gibisinden...

• Kısa dönemler pazartesi geliyor :) logo anca yenilendi

• TALHA'nın haline,EMRAH ağlar..
  • Talha efendi, hızlı trenin neden açılamadığını önce bir araştırsın, sonra konuşsun.
    Ne zamandır Yüksek Hızlı Trenin sabote ediliyor ve kablolar kesiliyor; Özel Hareketçılar artık nöbet tutuyor haberleri veriliyor.

Bu kadar taraflı olmayın yahu!

Ayrıca Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakankığı'nın birçok alt kurumu var. Bilişimle ilgilenen bölüm de BTK.

Bunları bilmeden yorum yaptığınız için son zamanlarda size bu tür geri dönüşlerin çokça arttığını görüyoruz. Bu da sitenizin kalitesini düşürüyor.

Son nesil telefon incelemeleriyle ilgili eleştiriler de ayrı bir konu haline geldi. Parayı veren düdüğü çalar hesabı, aralarında çok fazla içerik ve kalite farkı var.

Apple cihaz incelemeleriniz de halen çok eksik, iphone 5S, yeni ipad incelemeleri vs. yayınlanmadı. Koskoca DH bu cihazları temin edemiyor mu?
    Sitenizde çalışan personellerinizde bile bulunabilen cihazlar. Hele ki Gün Bey kesinlikle kullanıyordur. Kendisinin, Mustafa Çayırpınar ve Mesut abinin bulunduğu bir video inceleme çekilebilirdi. Ki Apple canlı yayınlarında bu üçlüyü çokça görmekteyiz.

Yapıcı eleştirileri kabul etmenizi dileyerek iyi çalışmalar dilerim.

• Mesut: herhangi bir, chrono'nun bile kullandığı mercedesi alabilirim çok farketmez yani
    Talha: bende yok ya, bende para yok
    Mesut: yok ya alabilirim derken verirlerse kullanabilirim
    Talha: tabi canımmm

yazım hataları affola

• mesut çevik kota düşecekse 6mbit'e düşsün diyorda biz 4mbit'in yukarsını göremiyoruzki zaten. kota düşmesi pek etkilemiyor. zaten hep düşük.

ayrıca konsol fanboyları herhalde artık susar. pc'ye pahalı diyordunuz ama xbox'tan onlarca kat güçlü 2000liraya güzel bir pc toplanır. üstüne bir oyuna 250 lirada ödeyeceğinizi söylemiyorum bile yazık şu konsolculara.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ardaq -- 19 Temmuz 2014; 20:25:53 >
  • Program eski bölümlere göre daha sıkıcı bir hal almaya başladı. zorlama haberlerle dakika dolduruluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: mementopolis

Sayin , Talha Aynaci

(klavyem almanca)

"Arkada-SIM" ( biraz kirildim :D )

(klavyem almanca)

Ayrica merak edip de sizlerin sürekli insanlarin o konuda merak etiklerini soruyor ve cevaplari dile getirmediginiz , simdi de bu hafta sorulari dile getirdiginiz icin de Tessekürler...
    Ben yorumlara fazla takmiyorsunuz diye düsünüyordum oysaki . sorumluluk hissetiniz sanirim benim YÜZÜMDEN.

eskiden oyunlar bittirildiginde bonus görev icerikler verilirdi lakin sizin dediginiz oyun DLC (kodu) diye benim en son gördügüm FC3 kutusu icine girmis ...
    (FC3 spoiler yedigim icin oyunu oynamadim) .

----------------------------------------

daha önceden... / Spoiler = arabanin arkasinda ki kanat diye biliyordum ..internetteki sözlükte
    Bir eser ,filmden veya oyundan , kendi merak edigini kendin bilmek , görmek veya ögrenmek yerine baskasinin icerigini söyleyip keyif kacirmasi ...

cogu ingilzce terim ve kelimeleri tanimam mümkün olmuyor programinizda kimi zaman
    yeni tanismis oluyorum sayenizde ....

----------------------------------------------

CyberPunk gibi bir cagi olursa kusura bakmayin Insan irki Nüfusu azalacak..(issizlik,insana ihtiyac , is ihtiyac falan derken)
    saniyorum daha az ama daha zengin insanlar... ama hayat ne getirir bilmem...

-----------------------------------------------

Fatal Frame 5 gelmeme nedeni cogu kitleye belkide icerik anlaminda hitap ettmemesi.

Youtuber'lar daki inanilmaz dalga gecme potansiyeli olmasi Japon kültürü barindirmasi .
    umarim avrupayada gelir...

belki Wii u alirim ...bilemiyorum ya :( .... ZELDA WII U

Cocuklar nasil "ATTACK ON TITTAN" KAN,KANLI ,ÖLÜM ve UYGUN DRAM barindirmadigi icin yapmiyor ayni o durum
    böyle dizilerin ömrü fazlada olmuyor , dragon ball , One Piece , Naruto gibi...
    ( insallah ikincisi de gelir umarim ama sor japon'ya ya özeldi ayrica.)

------------------------------------------------------

Bittiris videosu güzeldi .

Bizim Türk Sinema sektörü bu kivama bile gelemedi ,komedi unsuru olan araba kovalamacasi harikaydi :)
    Tek kafama takilan o cipte ne vardi

2s1 icin tessekürler...

Ersin abi gelince daha iyi nesele olacak :D kitap okur tatinda incelemelerini özledik :D

wow

• zekalıyım ama amele olmak istiyorum - asimo 2025
  • talha abi bu akşam gta 5 oynicaz derken bordobereli nin ona kök söktüreceğini nerden bilebilirdi ki?

• Bu kota olaylari dogru da bi devlet buyugune yav usta oyun vs indirince kota gitmesin vs gibi bir calisma yapilsin diye anlatsak buyuk ihtimal aval aval sagina soluna bakilir.Bu konuda Mesut'a katiliyorum, kota olsun fakat 40-50gblik oyunlar kotadan gitti mi ne anlami kaldi veya blueray filmler icinde gecerli

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir kaç programdır kameranızı lensi mi kirli bana mı öyle geliyor?
  • Raiden MK9 da ölmedi zaten.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ya arkadaşlar logonun neresi değişmiş beni bi aydınlatırsanız sevinirim. Kaç gündür introyu seyrediyorum bi değişiklik göremedim:)

• Xbox için belirtilen fiyatlarda ön sipariş için geçerli 2 oyun dahil olduğunu belirtmemişsiniz.
  • ASIMO lar günün birinde Türkiye ye gelir inşaatlar da çalışmaya başlarsa, komutan Logar' ın kötü anısı gerçek olabilir. Bipp bippp ettire ettire kısa devre yaptırırlar.

14 Temmuz 1789 Aksaray
    http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/40232/dunyalilardan-tiskiniyorum-tiskiniyorum-gora
  • Hocam donanım haberi uzun zamandır takip eden biriyim bilal akgündüz adli bir arkadaş vardı ben yazdıklarini haberleri hızını zamanlamasını falan çok beğeniyordum ama hiç onun yazısını okuyamaz oldum yazı yazmıyor galiba sonra araştırdım mobil iletisim.com a geçmiş tekrar dönme ihtimali var mi ben o hocam i android türkiye.net de de takip ederdim oldukça başarılı biridir onun gibi birine bence ihtiyaç var bilgileri çok iyi diye tahmin ediyorum benim ki sadece bir öneri hocam tabi ki de doğrusunu siz bilirsiniz bize düsmez böyle bir şey ama yazayım dedim üslupta hatam varsa şimdiden af ola saygilarla.

• 20.Dakkadaki oyun dizisi hangi oyun
  • 13:13 Talha Abi Bruhhh :D

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.