Şimdi Ara

Xiaomi Powerbank Fırsatları (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.829
Cevap
113
Favori
217.194
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
46 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Packing List
    1 x Power bank
    1 x USB charging cable (30cm)
    1 x Chinese user manual
    bu prize takılan aparatı yokmu ? bu urunu illa pc usb sındenmı şarj etmemız gerekıcek yoksa kablo ucuna bı aparat varda prize takılıyormu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Campolist

beyler kuut içeriği şöyle
    Packing List
    1 x Power bank
    1 x Chinese user manual
    bu prize takılan aparatı yokmu ? bu urunu illa pc usb sındenmı şarj etmemız gerekıcek yoksa kablo ucuna bı aparat varda prize takılıyormu ?

Şu an satılan micro usb şarjlı telefonların şarj cihazı usb çıkışlı veya uyumlu+ usb tak çıkar biçiminde. samsung, htc, discovery şarj cihazları vb. Pc usb çıkışı ana kartta dahi olsa 0.5 A` lık akım verir yetetsizdir. 24 saatte dolmaz ve erken yıpranır. Bir taraftan sarj olur aynı anda deşarj. Mümkünse 1.5 A~2 A `lık şarj cihazı ile prizden şarj etmek iyidir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sabrifidan -- 24 Temmuz 2014; 18:39:38 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sabrifidan

quote:

Orijinalden alıntı: Campolist

beyler kuut içeriği şöyle
    Packing List
    1 x Power bank
    1 x Chinese user manual

Şu an satılan micro usb şarjlı telefonların şarj cihazı usb çıkışlı veya uyumlu+ usb tak çıkar biçiminde. samsung, htc, discovery şarj cihazları vb.

bu aleti evdeki prize takıpmı dolduruyoruz yoksa illaki pc denmı şarj edebiliyoruz? duvardaki prize giren kafa aparatı mevcutmu kutuda ? yoksa telefon aldıgımızda yanında gelenı bunadamı kullanmak zorundayız ?

• Genelde 30 cm lik kısa micro usb ve iphone/samsung tableti şarj etmeye yarayan sadece kablo vardır kutuda. Telefonun kendi şarj cihazını powerbankı sarj ederken kullanabilirsiniz. Duvardan, prizden şarj mümkün yabi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sabrifidan -- 24 Temmuz 2014; 18:47:47 >
  • daha şimdi dxten sipariş verdim

• quote:

Orijinalden alıntı: AdilKullanımKotası

İçini açtım. Piller LG çıktı. Fotoğraflar geliyor.

helaaaal
  • quote:

Orijinalden alıntı: enesaydin00

quote:

Orijinalden alıntı: çaylaq

Link var mı

http://www.sanalpazar.com/Xiaomi-10400mah-Tasinabilir-Sarj-Aletii__isp24884651

5200 için link var mı?
    Oda orjinal değil mi ?
    Onuda açtınız mı?

• Evet ya. Foruma özel kargo bedava yapsanız ben dahil bir çok arkadaş alır sanırım.
  • kargo bedava istiyoruz.
  • Bende sıradayım.Sözüm var sizden alicam.

• Bende dx den sipariş geçtim.s3 ü kaç defa doldurur bu alet bilginiz varmı

• dx teki 5200 de orjinal mi acaba bilgisi olan var mı?
  • kargo bedava olsun alak
  • bu sanal pazardakinin üzerinde Mİ ve arkasında xiaomi.com yazıyomu yanı orjinal mi alan arkadas varmı nasıl güvenicez ya almak isterim ama
  • kendi sitesinde 11 dolar fiyatla satılan bir ürün başka sitelerden orijinal olmak kaydıyla ancak 22 dolara mı bulunabiliyor, neden bu kadar fark var acaba ? xiaomi den alıp perakende alış fiyatına dx'te mi satılıyor ???
  • alan arkaşlar telefonlarını kaç defa şarj ettiklerini yazabilirlermi alcaklar için bir kriter olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LiveForSpeed

dx teki 5200 de orjinal mi acaba bilgisi olan var mı?

Bende 5200 düşünüyorum mobilden bulamadım dx den 5200 link ekleme şansınız varmı acaba

• Kargo ucretsiz olursa bende cakabilirim bi tane. İngress e sardim fena sarj yio meret

• Gaza getirdiniz bende aldım DX'den 1 adet, hayırlı olsun bakalım. Yorumlarıyla konuya destek olan arkadaşlara teşekkür ederim.
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.