Şimdi Ara

.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
299
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AC85C2B5A -- 4 Mart 2020; 17:48:13 >

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AC85C2B5A -- 4 Mart 2020; 17:47:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 3.köprü

Cevap verecek kimse yokmu?

sorunun ne olduğunu biliyorum fakat şuanda aklıma gelmiyo oruçluyum zor yazıyorum büyük ihtimal göbeklerden veya dişliden olabilir. eğer bisikletinden ses geliyosa bişeyler doğru gitmiyo demektir umursamaz olmayın bisikletinizle ilgilenin kendiniz yapamazsınız bisikletçiye götürün
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AC85C2B5A -- 4 Mart 2020; 17:47:30 >
  • Pedalın bağlantı noktasına baktın mı(pedal göbeğinin)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Oruçlu olduğunuz anlaşılıyor Daha net bir cevap verseniz?

siz boşuna uğraşmayım yapabilceğiniz bişey değil ustalık ister yani bisikletçiye götürün 25 tl üstü bi fiyat isterse yaptırmayın max 25 falan tutar sadece boşa dönme sorunu ama
  • tahmini olarak arka göbek dişlisi içindeki çır çır diye öten 2 adet kulakçık size elveda demiş
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AC85C2B5A -- 4 Mart 2020; 17:47:22 >
  • Arka göbek dişlisini söküp kontrol et öncelikle. Pedal dönüyor, zincir dönüyor ama teker dönmüyorsa arka rulmanı eline alman gerekir. Yeni bir rulman ya da dişli setine patlayabilir sana belki de.
    Biz burada ne desek beyhude kalır. Sen kendin bi kontrol et, sonrasında fikir yürütelim.
  • quote:

@birmatematikci - orda sorn yok sanırım.
    @hasancanözd - Kendim yapamazmıyım bu bisiklete çok para bayıldım yeter artık.
    @selimcu - Çözüm öneriniz varmı?

galba bisikletiniz kalitesiz bişey ki çok para bayıldınız. ucuz diye alıyolar parçaları üç gün sonra bozuluyo çıkarttığı masraf kaliteli bisikletin ücretini de geçiyo. valla bence kendiniz yapamazsınız parça değişimi gerekcek büyük ihtimalle. daha fazla kurcalamayın başka masraflarda çıkartmayın ve böyle markali bisikletçilere tamir yaptırmayın sakın. gidin mahalle arasında bi bisikletçiye size aynı ürünü yarı yarıya satar düzgünce takar. atilla bisiklete falan götürürseniz en alakasız parçaları bile değişirler zaten fiyatları gereksizce pahalı orda parçaların valla 70 tl falan çakarlar. ben bi keresinde kadiköy fenerbahçede yolda kalmıştım arka mil kırılmış bi çok yerde 5 tl ye bulabiliyosunuz değiştirmesi falan aşırı kolay neyse elimde taşıdım bisikleti bisikletçiye kadar kadiköy fenerbahçeden dönerken pastanelerin oraya doğru olan yokuştaki bisikletçiye gittim 80 tl dedi beni cahil sandı galba bütün göbek değişcek dedi bende tabi parasızlıktan öüyorum değiştirmedim 5 liralık şey için kocaman parçayı değiştirmeye gerek yok. aldım bisikleti evimin burda bisikletçi var ümraniyede oraya verdim adam 5 dk de halletti verdim 5 tl yi hop iş tamamdır. yani bilmeyen anlamayan insanları kazıklamaya çalışanlar olabiliyo buna dikkat edin diye anlattım bunu. mahalle bisikletçilerinde pek böyle bişey görülmez ve ucuzdurlar aslında normal olanları onlardır markalı yerler aynı şeyi pahalıya satar

• whereismywings kullanıcısına yanıt
    ben arkada tek dişlinin kulaklarını çok değiştirmiştim ordan biliyorum ama büyük vites dişlisi sakat söktüğümde elimde kalmıştı
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AC85C2B5A -- 4 Mart 2020; 17:47:4 >
  • quote:

Burada 7-8 yıllık bir biskletten bahsediyoruz okadar masrafı olması normal bence.Neyse beyler saolun yaptırmıyorum bisikleti.

uğraşma zaten yaş tutuyosa durum varsa git motora ya da 4 tekere geç hadi iyi forumlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasancanözd

quote:

Burada 7-8 yıllık bir biskletten bahsediyoruz okadar masrafı olması normal bence.Neyse beyler saolun yaptırmıyorum bisikleti.

uğraşma zaten yaş tutuyosa durum varsa git motora ya da 4 tekere geç hadi iyi forumlar

Gerçek bir bisiklet tutkusu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • :D adam bisikletten anlamıyo bisikleti eski ve çok masraf etmiş :D napalım yani en iyisi onun binmemesi :D ben biniyorum masraf zaten her allahın günü ediyorum ben tutkuluyum
  • quote:

quote:

Tam da Olimpik düzeydeki bir bisikletçiye yakışan öneri olmuş.
    Tebrikler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: whereismywings

quote:

quote:

Tam da Olimpik düzeydeki bir bisikletçiye yakışan öneri olmuş.
    Tebrikler.

iyi git yaptır kardeşim bisikletini göbeklerde sıkıntı var veya dişlide

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.