Şimdi Ara

BİFROST ve BÜTÜN HERŞEYİ(SS Lİ)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
135
Cevap
1
Favori
38.358
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bifrosta nasıl gidebilirim
    Colony zone a eklenen yeni bir bölge olan bifrost a gidebilmek için günün belli zamanlarında bowlda bifrost monument savaşı olur.Monument ı kırıp savaşı kazanan ırk bifrost a 30 dakika daha erken gidebilme şansını kazanır.30 dakika sonra kaybeden ırk da bifrost a girebilir.
    Dikkat!!!:Bifrost içinde de CZ deymiş gibi PVP yapılabilir.
    bifrostda neler var
    Bifrost da 7 ölümcül günahı simgeleyen yaratıklar bulunur.Bu yaratıkları kesip içlerinden o günaha ait fragment veya high class itemlar düşürebilirsiniz
    EGO

GLUTTONY

ENVY

LUST

SLOTH

WRATH

---------------------------------------------------İŞTE ULTİMA------------------------------------------------

NOXIOUS MAZE(GAZLI ODA)

GAZLI ODADAKİ ASHİTON(KÖPEKLER)

Ultima ya noxious maze(gas room/gaz odası) in ortasında bulunan teleportdan gidebilirsiniz ama dikkat edin gaz odasında her 30 saniyede 400 damage yiyorsunuz.Teleporter a geldiğinizde ultima nın alanına gidebilmek için orda bulunan NPC ye 7 ölümcül günahı simgeleyen fragmentlerden 1 er tane vermelisiniz bunun içinde fragmentleri düşürene kadar o yaratıklardan herbirinden kesmelisiniz.
    Bifrostda kazandığım fragmentler ne işe yarar
    Bu fragmetleri moradonda bulunan Chaotic generatorda kullanabilirsiniz. Chaotic generator bi slot makinesi gibi çalışır fragmenti koyup start butonuna bastığınızda rastgele itemlar görünür ve stop tuşuna basıp bunlardan birini kazanabilirsiniz.Chaotic generatordan blessed scrollar armor,weapın enchant scrollar high class itemlarla beraber yepyeni uniqe itemlar veya 7 fragmentten herhangiv birini kazanabilirsiniz.

Ego=ego
    Gluttony=oburluk
    Envy=kiskançlik
    Greed=açgözlülük
    Lust=şehvet
    Sloth=tembellik
    Wrath=gazap

Resimelr alıntıdır sözler benden(günahlar alıntıdır)

EMEĞE SAYGI LÜTFEN O KADAR UĞRAŞTIM not:en arkadaki resim eklenmiştir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi raggaemesut -- 23 Eylül 2006; 14:27:44 >

• süper calısma...
  • helal valla hayatımda gördüğüm en güzel alıntıama çok işe yaricak
  • çok saolda kim bilir lac lwl olcanda oraya gitcende o itme alcan dagelcen :D büyük bi zevkle moradonda bascan :( çoq zor bişi sanirim :(

emeğine sağlık :)
  • gitmeyi anlamadım tamam savaşı kazandık diyelim hangi ışınlanma kapısından gidilir mesela maradondanmı
  • Güzel topic Emeğe saygı
  • guzel resimler, guzel calisma.
  • hangi taşlar daha değerli.. bide yedi taşı verip gazlı odaya gidersek ordan ne çıkacak..
  • .
    .
    .
    .
    .
    .
    .

.
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    ..
    .
    .
    .
    .
    .

.
    .
    .

quote:

Orjinalden alıntı: raggaemesut

BIFROST
    Bifrosta nasıl gidebilirim
    Colony zone a eklenen yeni bir bölge olan bifrost a gidebilmek için günün belli zamanlarında bowlda bifrost monument savaşı olur.Monument ı kırıp savaşı kazanan ırk bifrost a 30 dakika daha erken gidebilme şansını kazanır.30 dakika sonra kaybeden ırk da bifrost a girebilir.
    Dikkat!!!:Bifrost içinde de CZ deymiş gibi PVP yapılabilir.
    bifrostda neler var
    Bifrost da 7 ölümcül günahı simgeleyen yaratıklar bulunur.Bu yaratıkları kesip içlerinden o günaha ait fragment veya high class itemlar düşürebilirsiniz
    EGO

GLUTTONY

ENVY

LUST

SLOTH

WRATH

---------------------------------------------------İŞTE ULTİMA------------------------------------------------

NOXIOUS MAZE(GAZLI ODA)

GAZLI ODADAKİ ASHİTON(KÖPEKLER)

Ultima ya noxious maze(gas room/gaz odası) in ortasında bulunan teleportdan gidebilirsiniz ama dikkat edin gaz odasında her 30 saniyede 400 damage yiyorsunuz.Teleporter a geldiğinizde ultima nın alanına gidebilmek için orda bulunan NPC ye 7 ölümcül günahı simgeleyen fragmentlerden 1 er tane vermelisiniz bunun içinde fragmentleri düşürene kadar o yaratıklardan herbirinden kesmelisiniz.
    Bifrostda kazandığım fragmentler ne işe yarar
    Bu fragmetleri moradonda bulunan Chaotic generatorda kullanabilirsiniz. Chaotic generator bi slot makinesi gibi çalışır fragmenti koyup start butonuna bastığınızda rastgele itemlar görünür ve stop tuşuna basıp bunlardan birini kazanabilirsiniz.Chaotic generatordan blessed scrollar armor,weapın enchant scrollar high class itemlarla beraber yepyeni uniqe itemlar veya 7 fragmentten herhangiv birini kazanabilirsiniz.

Ego=ego
    Gluttony=oburluk
    Envy=kiskançlik
    Greed=açgözlülük
    Lust=şehvet
    Sloth=tembellik
    Wrath=gazap

Resimelr alıntıdır sözler benden(günahlar alıntıdır)

EMEĞE SAYGI LÜTFEN O KADAR UĞRAŞTIM

inş şimdi reklama takılmamştır

emeğe saygı
    yalnız greed in resmi nerde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wild Child -- 23 Eylül 2006; 14:30:31 >
  • gitmeyi anlamadım tamam savaşı kazandık diyelim hangi ışınlanma kapısından gidilir mesela maradondanmı
  • arkadaşlar 1dk taş resimlerinide koycam bide günahlar sıralamasındaki canawarlardan çıkan taşların hepsi farklı renktir , buna görede çıkan değerli item sayısı daha yüksektir
  • paylaştığın için sağol
    EMEĞE SAYGI!!!
  • evet guzel de daha ben kiran gormedim manesde baya zor kirmasi

anlatırmısın
  • beyler en sondaki resmi yeni ekledim ordaki taşlar baştan sona doğru değerleri,en sondaki en ii itemi verendir
  • arkadaşım başını oku bilgilerin CZ de BOWL UN ORTASINA Bİ KAPI VAR ORDAN GİDİLİR(BİFROST MONUMENT KIRILDIĞINDA)
  • çok güzel bir çalışma. emeğe saygı.
  • saol

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jackly -- 23 Eylül 2006; 14:33:44 >
  • sizde saolun..hani ya bu kadar mı yorum
  • greed in resmiin bulamadım bulursam koyacam
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.