Şimdi Ara

Klima evaporator arizasi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
2.400
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2000 model seat ibiza aracimin klima kompresoru arizaliydi mayista yaptirdim gecen gun yine sogutmadigini fark ettim ve yaptirdigim yere gittim evaporator kaciriyor 800 lira masraf var dedi torpido sokulecekmis o fiyati duyunca yaptirmadim ama eger gaz bastirirsam yine sogutur mu arac 2 ay kadar goturse yeterli zaten 2 aya yaz bitiyor 50 liraya gaz bastirsam tekrar soguturmu yoksa tamiri sart mi? bir de bu evaporator illa degismeli mi yoksa kaynak tutar mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşım Ben de yaz başında gittiğimde dediğin arıza var ön göğüs sökülecek falan dedi gittiğim klimacı. Adamı gözüm tutmadı. Sonra başka bir klimacıya gittim. Baktı etti dedi borularda bir yerlerde kaçak var. Dediği gibi çıktı. Gaz taktırmıştım geçen yaz sonunda. Onlar boruyu zedelemiş. Araç 97 toyota. Diyeceğim o ki başka ustalara göster. İyice bütün borulara baktır. Kompresöre falan yani kaputtaki klima ile ilgili her yere baktır. En son ön konsolu açtır. Bi de açan adam iyi usta olsun. Geri sağlam toplasın. Geçende sağ aynayı bir yere taktım. Elektrikli ayna yerinden çıktı. Çarptığım araba da oto sanayici çıktı. Bakayım dedi takarım şimdi. Takamadı aynayı iyice batırdı tırnağı kırdı. Neyse dedim ben hallederim kalsın. Evde kendim tamir ettim. Eline pense alan usta olmuş bu istanbulda onu anladım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.