Şimdi Ara

Renault Oyak Kampanyası Ana Konu ® (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.884
Cevap
315
Favori
1.708.175
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Foruma talep azaldı. Renault araçları hangi marka lastikle gönderecek bakalım? Varmı fikri olan?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: slmhzl

Foruma talep azaldı. Renault araçları hangi marka lastikle gönderecek bakalım? Varmı fikri olan?

araçlar gelmeye başlayınca ilgi artar
  • Lastik basınç göstergesi kesin mi arkadaşlar ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar şimdi bir kaç sorum var aracı aldık kasko zorunluluğu var kredi süresince diyelim 3 yıl kredi çektim araca kredi çekilen finans kuruluşları aracılığıyla kasko yaptırmamız gerekiyor daha doğrusu zorunlu diyor ortalama fiyatı ne kadar çıkar renault clio 1.5 dci joy düşünüyorum 42.750 oyak fiyatı normalde 46700 arada 4000 tl fark var o da bi artı tabi ama kasko 2000 tl dese yaptırmak zorundamıyız yine
  • Bu kasko olayına ben de takıldım. 1.5 megane touch plus alacağım, halihazırda 1,5 dci megane touch 2014 kasım kasko değeri 64000 tl, ben aracı 2015 mdel ve daha donanımlı olarak alıyorum.Kampanya bedeli 52250 tl olan araç kasko değeri olarak belkide 2015 de 65000-70000 tl olacak bu anlaşılır gibi değil. Bize kasko maliyeti ne olur bilen var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkknight88

Lastik basınç göstergesi kesin mi arkadaşlar ?

Kesin

• quote:

Orijinalden alıntı: azzrsln

arkadaşlar şimdi bir kaç sorum var aracı aldık kasko zorunluluğu var kredi süresince diyelim 3 yıl kredi çektim araca kredi çekilen finans kuruluşları aracılığıyla kasko yaptırmamız gerekiyor daha doğrusu zorunlu diyor ortalama fiyatı ne kadar çıkar renault clio 1.5 dci joy düşünüyorum 42.750 oyak fiyatı normalde 46700 arada 4000 tl fark var o da bi artı tabi ama kasko 2000 tl dese yaptırmak zorundamıyız yine

Söyliyeceklerim tamamen tahminden ibaret kasko zorunluluğu anlaşmalı olan yerden yaptırılır diye düşünüyorum .

• quote:

Orijinalden alıntı: nazım55

Bu kasko olayına ben de takıldım. 1.5 megane touch plus alacağım, halihazırda 1,5 dci megane touch 2014 kasım kasko değeri 64000 tl, ben aracı 2015 mdel ve daha donanımlı olarak alıyorum.Kampanya bedeli 52250 tl olan araç kasko değeri olarak belkide 2015 de 65000-70000 tl olacak bu anlaşılır gibi değil. Bize kasko maliyeti ne olur bilen var mı?

Kasko maliyetini hesaplamak çok zor yalnız, sigortacınızla konuşursanız belki yardımcı olabilir
  • Teşekkürler

• Eski aracın kaskosunu aktaramazmıyız acaba çok cazip yaptırmıştım.

• slmhzl S kullanıcısına yanıt
    Ben sordum aktarılabiliyor dedi. Daha doğrusu eski aracımda kazasızlıktan dolayı indirim vardı bu nedenle sormuştum aktarabilsiniz dedi görüştüğüm bayan.

• quote:

Eski aracın kaskosunu aktaramazmıyız acaba çok cazip yaptırmıştım.

Sanırım bu sorununda cevabı kaskocularda hiç denk gelmedim duymadım !

• quote:

Eski aracın kaskosunu aktaramazmıyız acaba çok cazip yaptırmıştım.

hasarsizlik indiriminiz aynen devam eder.kaybiniz fazla olmaz.

• Ben daha önce yapmıştım.eski aracımın kaskosunu sıfır aldığım araca aktarmışlardır.farkını ödemiştim.ama bunlar kaskoyu zorunlu biz yapacağız derlerse olmaz.peki kaskoyla ilgili sözleşmede yazan bir madde varmı? Ben okudum ama bulamadım.

• Yaziyo sartlarda kredi süresi boyunca ilgili finans kurulusu tarafindan kasko yaptirilmasi zorunlu diye

• Demek istedigim kasko sirketten sirkete degisir yani atiyorum ortalama 1500 tl olan kaskoya 2000 tl deyip magdur etmezler heralde alan arkadaslardan kimse varsa bilir bu konuyu bide hayat sigortasi yapiliyomu buda baska bi konu

• kasko da sorun yaşamazsınız, fiyatı etkileyen biçok faktör var ama fikir vermesi adına söylim, 2013 aracımıza (megane touch), 1100 lira fiyat çıkarmışlardı, yani öyle korkulacak uçuk bi rakam çıkarmazlar endişe etmeyin..zaten taksit seçeneği de var, ama sigorta konusunda tedbirinizi alın, aracı almadan önce, son haftada yani 300-500 köşede bulundurun , bunu yatırmanızı isteyecekler o şekilde evrak işlerini hallederek aracınızı ilgili maise yönlendirecekler.. ankara mais o zamanlar pilot il di, asbis sistemine geçiliyordu, yani ikametgahınız neredeyse plakanızda oradan çıkıyordu aracınızıda ankaradan alıyordunuz..gibi bi dipnot düşmüş olalım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: EynelMefer

kasko da sorun yaşamazsınız, fiyatı etkileyen biçok faktör var ama fikir vermesi adına söylim, 2013 aracımıza (megane touch), 1100 lira fiyat çıkarmışlardı, yani öyle korkulacak uçuk bi rakam çıkarmazlar endişe etmeyin..zaten taksit seçeneği de var, ama sigorta konusunda tedbirinizi alın, aracı almadan önce, son haftada yani 300-500 köşede bulundurun , bunu yatırmanızı isteyecekler o şekilde evrak işlerini hallederek aracınızı ilgili maise yönlendirecekler.. ankara mais o zamanlar pilot il di, asbis sistemine geçiliyordu, yani ikametgahınız neredeyse plakanızda oradan çıkıyordu aracınızıda ankaradan alıyordunuz..gibi bi dipnot düşmüş olalım...

teşekkür ederim kredi kartına taksit yapmaları da güzel
  • kredi çektiğimizde hayat sigortası yapılıyormu peki
  • logan mcv alacagım dizel.fiyatına gore guzel araba.
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.