Şimdi Ara

Renault Oyak Kampanyası Ana Konu ® (79. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.884
Cevap
315
Favori
1.708.176
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7778798081
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    peşinat ödemesi yapmışmıydınız?
  • megane nın bu kasası seneye üretilmeyecek deniyor ama maaşallah çoğunluk megane siparişi vermiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmet_gulli

Ankarada plaka tahsisi diye bisi var plakalari emniyetin sitesinde seçim 24 saatlik bloke koyarak istenilen plakayi secebiliyorsunuz sitede olmayan plakayi alamazsiniz almak istedgniz plaka varsa hergun girip bloke koymaniz lazim başka birinin almamasi için ama bizim araclar gelene kadar nolur bilmiyorum

Bu sadece Ankara'ya özgü mü ? Mais İstinye den alacağımız arabanın plakasını reşitpaşa ilçe emniyet trafik verecek ,tanıdığım var oraya gidip kendimiz seçemez miyiz istediğimiz plakayı ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende istinyeden alıyorum sorduğumda sistem veriyo denildi ama tanıdık varsa alınır sonuçta tanıdık her kapıyı acar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hiç güzel plakalar yokmuş ben sisteme bırakacağım şansıma
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmet_gulli

Bende istinyeden alıyorum sorduğumda sistem veriyo denildi ama tanıdık varsa alınır sonuçta tanıdık her kapıyı acar

istinyeden geri dönüş oldumu kimseye megane için ?
  • 16 akşamı aradı istinye mais. peşinatı yatırdık imzayı pazartesi atacağız. araç megane 1.5 edc .

başvuruda 17 kasım aydan hanım a .

çok kişiyi aradık demişti yakında ararlar bence.
  • İstanbul megane'lar için arama yapmaya başladı mı acaba?? Aranan var mı hiç? (Küçükyalı mais bayi)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bilmeceler -- 19 Aralık 2014; 11:44:01 >
  • bugun aranan yokmu?
  • Yok mu aranan ashjashjashj
    😜

• yaa yokmu hiç İstanbul küçükyalıdan megane için başvuran? aranan vs?
    beni hala aramadılar on güne kadar döneriz dediler ama hala ses seda yok
    ben dün aradım şase noları bekliyoruz meganlar hala belli olmadı dediler hatta Zeliha hanım tanıdı ek olarak navigasyon ve krom kaplama siparişimi hatırladı onunda kapmanyası 16/12 son fatura ayırayım sizin için imzaya geldiğinizde onlarında ödemesini yaparsınız dedi
  • eğer çok özel bir plaka seçemiyorsak, sisteme bırakmak daha mantıklı sanki.
    çünkü kullanılmış plaklarda vergi borcu sorunları çıkıyor.
    çözülmüyor değil ama uğraşması cabası.en temizi yeni plaka kullanmak
  • bursa imzada herhalde hiç ses çıkmıyor attık imzaları 2. aşamadayız diye
  • 2 Aralık Ankara Maise başvurdum (Semra hanım)
    Captur Outdoor

Hala arayıp soran yok
  • yyildirayy kullanıcısına yanıt
    1 aralık hatice hanım
    captur ourdoor
    beni de arayan soran yok.. tek degilsin
  • atropin kullanıcısına yanıt
    ankara ankara güzel ankara
    seni görmek ister her bahtı kara!

siz hiç yanlız değilsiniz.

1 aralık sabahı o 4 kişi birden çıkan sizmiydiniz? 2 tane orta yaş üstü vardı. broşür gibi bişey filan aldınız.

bu arada diz üstü piano kasa kırmızı şeytan ı mı kullanıyon sende
  • atropin kullanıcısına yanıt
    Bunlar şimdi bize

Size araba falan kalmadı demesinler

Bu arada sizinki de lansman rengi kırmızı siyah mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yyildirayy -- 19 Aralık 2014; 17:12:11 >
  • Arkadaşlar bugün öğleden sonra Ankara MAIS'i aradım. Tüm araçların şasi numaraları belli olmuş. Hiç bir sıkıntı yokmuş. Niye aranmıyoruz dediğimde ise "Diğer şubelerin 300-500 arası, kendilerinin (Ankara) ise 1500'den fazla araç siparişi aldıklarını, bu nedenle dosyaları hazırlamalarının zaman aldığını ama herkesin ay sonuna kadar kesin aranacağını" söylediler.
  • Bulunduğum yerin Trafik Tescil Şube Md.lüğüne giderek "OYAK'tan Şubat veya Mart'ta araba alacağım, plaka seçimi yapabiliyor muyuz" diye sordum. Bana proforma fatura ile gelip plaka seçimi yapabileceğimi söylediler. Bu plakayı da Trf.Tes.Ş.den, alacağımız arabaya tahsis ettirip, MAIS şubesine bildirmemiz gerekiyor.

Proforma fatura nedir?
    Proforma fatura bir teklif faturasıdır. Hiç bir mali yükümlülük yaratmamaktadır. Bu fatura karşılığı mal sevkiyatı yapılmaz ve para ödenmez.
  • P.tesi sabah degil oglen 4-5 gibi falan gitmistim.
    Evet lansman rengi Kirmizi_Siyah
    zaten outdoorlar sanirim hep kirmizi siyahtan gittiler... plakalari da ardarda versinlerde tam olsun..
  • 
Sayfa: önceki 7778798081
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.