Şimdi Ara

gece sahil yolunda başımdan geçen olay. 'sakinlik içerir'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
756
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    kendime şöyle bi bandana almıştım.http://forum.donanimhaber.com/m_93707497/f_//tm.htm#93734534
    gece gene bandanamı taktım arkadaşımla geziyoruz. şirinevlerden bakırköy sahile giderken bi arkadaşla karşılaştık ve beraber yola devam ettik.

bakırköy sahilde oturduk biraz sohbet ettik. falan derken ayaklandık gidicez. kaskımı ve maskemi taktım o sırada yeni arkadaşın numarasını alalım dedik. telefonla numarasını kaydederken...

17 - 18 yaşlarda bir çocuk arkamdan geldi önüme bana bakarak gülmeye başladı..
    kask varken hiç gülünmeye maruz kalmadığım için maskeye güldüğünü anladım.. maskenin neyine gülüyosa.. kafası güzeldi galiba.
    derken arkamdan 3 kişilik grup yanımdan geçti gidiyor. ama kakara kikiri ve kahkahalar havada gezişiyor. o sırada karşımdaki güleç oğlan kıza seslenerek beni gösterdi ve maskeye baksana dedi..

kızın beni görmesiyle çığlık atması bir oldu.. çığlığın yapmacık olduğu baya baya belliydi. " içimden dedimki bunların kafası harbiden güzelll "

sonra kız bana saydırmaya başladı..

-geri zekalııı o maske ne öyle ne biçim olmuşsuuuuun..
    " bisikletimin yanına kadar gelir ve ön tekerine çok hafif bi ayağıyla tekme atar gibi dokundurur"
    -göbeğin var ama iskelet olmuşsun beeee ahhahahahaha
    --------
    bende bunun üzerine ne yaptımmmm..
    hiç bişey
    kızın suratına bile bakmadım..

derken kafası güzeller giderler...

neden tüm kafası geriler beni bulur anlamış değilim..
    kesin üzerimde büyü var.

• Dostum bizim milletimiz bu tür şeylere alışkın değil. bisiklet kaskını bile uzaylı görmüş gibi bakıyorlar hele tayt varsa altında iyi makara oluyorsun. bandanaya verdikleri tepkileri normal anlayacağın. en iyisi cevap vermeden yola devam etmek.
  • Klasik ergenler işte, kendileri bi mok sanıyolar afedersiniz.. Aile terbiye vermeyince böyle cahil ve medeniyetsiz oluyorlar maske komik gelebilir ama kimseye o şekilde gülmeye ve hakaret etme hakları yok. Neyse onlar gibi olmadığım için kendimi şanslı hissediyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: niirvana

Dostum bizim milletimiz bu tür şeylere alışkın değil. bisiklet kaskını bile uzaylı görmüş gibi bakıyorlar hele tayt varsa altında iyi makara oluyorsun. bandanaya verdikleri tepkileri normal anlayacağın. en iyisi cevap vermeden yola devam etmek.

olay bizim miletin alışkın olmaması değil, olay bizim milletin öküz oluşu.
  • 01001101 kullanıcısına yanıt
    haklısın hocam.
  • yağmur yağmayacağına kanaat getirirsem iftardan sonra gene sahile gidicem bisikletle. aynı kızı görürsem zaten gene salça olur bana. ozaman bisikletle kovalıcam kızı.
  • Çekememezlik olduğuna da kalıbımı başarım.en basitinden ozgüvenini kıskanmışlardır.

Gül geç

• Türkiye'de yaşıyoruz hocam alışacaksınız böyle gerizekalılara.
  • Boşver kardeşim görmemiş çocuklar işte aptalca yorumlar yapiyorlar

• Çekememezlik olduğuna kalıbımı basmam. İdrak yoksunluğu yaşayan neanderthaller onlar. Ben senin kadar sabırlı bir adam değilim. Çocuğa allah ne verdiyse yapıştırıp kıza da bağırma ulen k*ncık diyip pedallar giderim mesela. Bundan anlarlar çünkü. Bu insanlara karşı merhamet hissi taşımıyorum. bisikletin tekerine ayağın ucuyla dokunduğu an biterdi bende iş. Okuduğum yerde sinirlendim arkadaş...
  • aslında öyle yapmak lazım dı. ama ben biraz sakin pek kimseyi takmayan biriyim. ama birazdaha uzatsaydı sanırım işler değişecek ti.
  • geçen gün bisikletliler derneğinin iftardan sahura farkındalık sürüşü turuna katıldım. c.tesi yi pazar a bağlayan akşam eminönü/sirkeci istasyonunun önünde iftardan sonra buluşup yaklaşık 60-70 kişi çıkıp sahil yolu üzerinden yeşilköy sahiline gittik, gece de geri döndük.

farkındalık turu olduğu için yavaş gittik ve elimizden geldiğince insanlara görünmek için insan olan yerlerde zilleri çalarak gittik. orada bile bize bağıran, abuk subuk laflarla rahatsız eden apaçiler oldu, kimisi arabanın içinden kafasını çıkarmış aptal saptal bağırarak gidiyor (hani zannetmeyin trafikle ilgili bi durum oldu da bize sinir oldu, mevzu o değil mevzu tamamen apaçilik) bi yerde 3-4 kişilik hırsız tipli bi topluluk yolun kenarında durmuşlar ellerini kollarını ileri atıp garip hareketler yaparak, aynı anda kafalarını satanist gibi sallayarak valavalavala ubeleubeleubele diye anlamsız garip sesler çıkararak bağırıyolardı apaçilik olsun da nasıl olursa olsun diye. biz de elimizden geldiğince aldırış etmeden zillerimizi çala çala gittik.

ayı her yerde ayı.

bu arada önümüzdeki hafta tekrar olacak iftarsan sahura bisiklet turu, bu kez anadolu yakasında olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 01001101 -- 7 Temmuz 2014; 11:09:40 >

• quote:

Orijinalden alıntı: 01001101

geçen gün bisikletliler derneğinin iftardan sahura farkındalık sürüşü turuna katıldım. c.tesi yi pazar a bağlayan akşam eminönü/sirkeci istasyonunun önünde iftardan sonra buluşup yaklaşık 60-70 kişi çıkıp sahil yolu üzerinden yeşilköy sahiline gittik, gece de geri döndük.

farkındalık turu olduğu için yavaş gittik ve elimizden geldiğince insanlara görünmek için insan olan yerlerde zilleri çalarak gittik. orada bile bize bağıran, abuk subuk laflarla rahatsız eden apaçiler oldu, kimisi arabanın içinden kafasını çıkarmış aptal saptal bağırarak gidiyor (hani zannetmeyin trafikle ilgili bi durum oldu da bize sinir oldu, mevzu o değil mevzu tamamen apaçilik) bi yerde 3-4 kişilik hırsız tipli bi topluluk yolun kenarında durmuşlar ellerini kollarını ileri atıp garip hareketler yaparak, aynı anda kafalarını satanist gibi sallayarak valavalavala ubeleubeleubele diye anlamsız garip sesler çıkararak bağırıyolardı apaçilik olsun da nasıl olursa olsun diye. biz de elimizden geldiğince aldırış etmeden zillerimizi çala çala gittik.

ayı her yerde ayı.

bu arada önümüzdeki hafta tekrar olacak iftarsan sahura bisiklet turu, bu kez anadolu yakasında olacak.
    Orijinalden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihto -- 23 Ocak 2021; 23:38:26 >

• quote:

Orijinalden alıntı: fatihto

tam organizasyon tarihi belli mi, nerden takip edebiliriz?

organizatör:https://www.facebook.com/bisikletlilerdernegi
    organizasyon:https://www.facebook.com/events/662423877180131/

burada geçmiş turun tarihi var, tur bitişinde haftaya tekrar olacağı söylenmişti ama onun için yeni etkinlik henüz açılmamış sanırım. olacaksa gene c.tesi gecesi olur. malum pazar tatil olduğu için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 01001101 -- 7 Temmuz 2014; 11:24:43 >

• gruba istek yolladım. avrupa yakasında yaparlarsa katılmayı düşünüyorum
  • Bende Diyarbakır da ilk olarak bu maskeyi takıyorum millet gerçekten gormememiş gibi bakıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: mavzerturk

gruba istek yolladım. avrupa yakasında yaparlarsa katılmayı düşünüyorum

avrupa yakasındaki tekrar yapılır mı bilmem ama zannetmiyorum. seneye olur heraldi artık. ama geçen sene anadolu da yapılana avrupa dan çok sayıda katılım olmuş. hatta dönüşte metrobüse almamış görevlilier işte bisiklet sayısı çok diye ikişer ikişer binelim falan demişler gene almamış diyolardı. onlar da sabah ilk vapur saatine kadar takılmak için çorbacıya gitmişler

geçen c.tesi akşamı yapılan avrupa yakası turunda anadoludan gelenler vardı, anadoludan gelenlerden iki kişi eyüp sultan a gidecez diye ayrıldılar bizden, sonra ne yaptılar bilmiyorum. biz iki kişi birlikte döndük metrobüs ile.

• arkadaşlar. lütfen bakın. burada korkutucu mu gözüküyorum.
    bence gayet çekici ve tatlı gözüküyorum.
    yani bu maskenin hiç bir korkutucu tarafı yoktur.
    kanıt olarakta bu fotoğrafı çektirirken yanımdaki bankta oturan ufak çocukların bana gülmesidir.
    korkutucu olsaydı o çocuklar gülerlermiydi hiç
     gece sahil yolunda başımdan geçen olay. 'sakinlik içerir'

• bu hafta yapılacak anadolu yakası turunun etkinliği yayınlandı.

https://www.facebook.com/events/349187611900279/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 01001101 -- 7 Temmuz 2014; 18:29:35 >
  • bu cumartesi tekrar avrupa yakası iftardan sahura tu varmış bilgilerinize.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.