Şimdi Ara

Huawei Ascend P6 KitKat ve Bootloader Yardım Lütfen ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
589
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

huaweinews.com dan indirip telefona 4.4.2 yi yükledim. telefon ağırlaştı. çinde duyurulan sürümmüş. B507 Sürümü. Tr dil de var. Ama çakma telefonlar gibi oldu. eski sürüme dönemiyorum. farklı rom yükleyemiyorum. bootloader kilidini kaldırmak gerekiyor yazısı var bazı yerlerde, onlardanda dosya indiremiyorum, yardım alamıyorum.

Yardımcı olurmusunuz. Bilen varmı. Nasıl kurtulurum bu durumdan.?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Furiouss -- 2 Temmuz 2014; 11:29:39 >

• aynı şekilde bende b507 deniyim dedim şimdi başka roma geçemiyorum huawei sd card update fail diyor, nasıl çözeceğim bilmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrYAGIZ -- 2 Temmuz 2014; 17:40:12 >
  • Aynen kardeşim. Ama bende sorunlar bitti. ben patlattım tlfnu :) telefoncuya sordum bios dahil gitmiş dedi. bakalım servise vericem. onlar ne yapacak. para isterlerse onların ..............
  • Furiouss F kullanıcısına yanıt
    İstemezler hep olmuş burdaki p6 kullanıcıları onayladı.

Huawei yazılım mağdurları diye bir bölümümüz var. İstersen senide ekliyelim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eskibirkurt -- 9 Temmuz 2014; 12:40:59 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Furiouss

Aynen kardeşim. Ama bende sorunlar bitti. ben patlattım tlfnu :) telefoncuya sordum bios dahil gitmiş dedi. bakalım servise vericem. onlar ne yapacak. para isterlerse onların ..............

P6 kit kat ana konuya bak cozumu vardi orada

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • eskibirkurt kullanıcısına yanıt
    Ekle kardeşim. Eyv.
  • Telefonun anakartı değişmiş ya. Yok böyle birşey. ne yaptıysam artık :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.