Şimdi Ara

Salcano city sport 50 hakkinda

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
826
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selam arkadaşlar salcano city sport 50 modelini 2 hafta önce aldım. Ilk bisikleti olmasına rağmen hoşuma gitti.fakat aksesuar konusunda kullanıcı arkadaşların görüşlerine ihtiyacım var . Çamurluk seti matara arka bagaj ayna kask on far arka far ve bir çanta almayi düşünüyorum yardimci olabilir misiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam nasıl memnun musunuz aldığınıza? Beğenmediğiniz yönleri oldu mu?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Neden bu kadar aksesuar takacaksınız ki hocam? Eger uzun yol yapılmayacaksa bazıları gereksiz yere agirlik yapip bisikteti hantallastırabilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Crag Drag kullanıcısına yanıt
    Gayet memnun kaldım sürüşü rahat ve zonguldak gibi tepesi bol bor şehirde bisikletim den inmeden istedigim yere gidiyorum daha bir sorunla karşılaşmadım kullandıkça olumsuz yanlarını da görürüm tesekkurler

• quote:

Orijinalden alıntı: ugurdemir

Gayet memnun kaldım sürüşü rahat ve zonguldak gibi tepesi bol bor şehirde bisikletim den inmeden istedigim yere gidiyorum daha bir sorunla karşılaşmadım kullandıkça olumsuz yanlarını da görürüm tesekkurler

City sport 40 medlini almayı düşünüyordum ancak 50 modeli şuan indirimde dün akşamda bisikletimle gezerken 50 modeli geçti gayet güzel duruyor beyaz renkti. 50 modeli ile aralarındaki fark 50nin 24 vites olması, size yetiyormu vitesler?

• #ŞARBAY# kullanıcısına yanıt
    Uzun yol yapmayı düşünüyorum ayrıca ulaşım aracı olarak şehir içi ulaşımda yüklerimi çantada taşımak istiyorum.

Vites kullanımı çok rahat başlarda 1×1 olarak yamaları tirmaniyordum ve kondisyon kazandıkça 1× 3 1×4 e kadar yamaları tirmaniyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: ugurdemir

Vites kullanımı çok rahat başlarda 1×1 olarak yamaları tirmaniyordum ve kondisyon kazandıkça 1× 3 1×4 e kadar yamaları tirmaniyorum

Yok hocam mesela düz yolda veya bayırı inerken boşa pedalladığınız oldu mu?

Hayır boşa pedallamadim

• Ne kadara aldynyz , ne aracyly?y ile ?
    Merak ettim cevaplarsaniz sevinirim

• 750 lira verdim 8 taksit yaptılar malum bisiklet kültürü olmayan yerlerde insanları yolunacak kaz gibi goruyorlar

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.